Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi servis saglayici?

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

İyice pokunu çıkardılar artık, nasıl yardırıyor telefonda yok şöyle siz bunu kullanıyorsunuzu şu kadar, yok böyle biz bunu veriyoruz bu kadar 2 sene aynı fiyat kurulum bilmemne... Dur bakalım sen yarın filan yine ara konuşuruz o zaman dedim. Merak ediyorum açıklamaları nelere olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Digtürk + doping internet diye biliyorum ,Dopingden kaçan kaçana idi epey sövüyor millet yalnız şahsen kullanmadım .
Bu kayseri /adana /mersin civarı yapılan bir kampanya idi diye hatırlıyorum.

Nako said:

Aradılar hatun bu kampanyadan bahsetti filan, googlelayınca bu link çıktı onu yapıştırdım.
Nedir? Neyin nesidir bu kampanya? Digitürkün internet olayı nasıldır?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Kız arkadaşımın evini taşıdık eski evde Superonline LİMİTSİZ fiber kullanıyorduk Superonline a ait 49TL idi çok memnundu doğal olarak :) Şimdi bu evde fiber alt yapı yok adsl işin içine girince de kol gibi faturalar çıkıyor. Yurtdışında beleşe verilen internetler bizde zamanla ucuzlayacağına iyice kazık olmuş. Adil kullanım kotası olabilir ama normalde limitsiz yani kotasız olacak bir servis sağlayıcısı öneriniz var mı?

Dipnot: Halen diğer fiber üyelik devam ediyor ama adsle çevirdiğimde fatura kafadan min 80TL oluyor...

Edit: Bu doping olayı nedir 59,99TL yalın internet sunuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

En avantajlısı şuan bu her ne kadar sevmesemde gayet stabil hizmet veriyorlar santralde evin dibinde olduğu için bundan alacağım.

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Super-Avantaj-Kampanyasi.aspx

Sınırsız 8mb kadar 52TL
50gb adil kotası var sonrasında 3mb oluyor. Her koşulda daha avantajlı hepsinden.

Edit: Yalın internet olması da + avantaj.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla şimdi beni asıp kesecekler ama kaç senedir TTNET ADSL NETLIMITSIZ kullanıyorum. Adil kullanım kotası geyiğine 1 MB'e düştüğü zamanlar hergün, günde 3 öğün anıyordum arkadaşları ancak bu limit 3 MB'e çıkınca sıkıntı yaşamıyorum. 3-4 sene içinde toplasan 3 yada 4 defa sorun yaşamışımdır. Hepsinide 48 saat içinde çözdüler. Bağlantı desen 8 Mb demelerine rağmen modemde 12 MB görünüyor ve downloadlarımı da 1 MB/sn olarak sorunsuz yapıyorum. 3 MB'e düşünce de 300kb sabit download yapmaya devam ediyorum. Oyunumu oynuyorum, filmimi izliyorum.

Açıkçası ben TTNET'den teknik açıdan memnunum ancak bu tabi ki PAHALI olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...