Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"kabloda" kalın

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Gerçekten iyi olmuş ben 64 (128) e 25+43+1 milyon verirken elemanlar sadece 50 milyona 256 falan alıyolardı. Kablo zaten süperdi şimdi dahada süper olacak. Tabi ne zaman olacak o ayrı bi tartışma konusu umarım wowdan önce olur :)[signature][hline]Charles Rhadamantis
Sosyal ağlarda paylaş

eğer elimde dsl modem alacak para olsaydı dsl e geçecektim ama allahtaan para yoktu ve üzerien de bu haber geldi. modem parasına da gerek kalmadı. :)
bir arkadaşım (ismini vermiyim buralar takılır) kablodan 512 dsl e geçti hemen ve oalyı duyunca depresyona girdi :-P[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

direk 512 ye gecerim yeterki olsun ole bisey
100milyon a 512 k baglanti simdikinin 4 kati off off
nerdeyse ayni paraya hemde.
50- 60 la dl yapip her turlu warcraft oyununda host olacam eahu.
wowu da pasalar gibin oynayacam[signature][hline]
With each kill I grow wiser... with every added wisdom I grow stronger -Artemis Entreri
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
256k kablonet 512k kablonete gelecek demi oo yaşadık hız ve fiyat konusunda.. :)
ezelim şu adsl'leri :-p[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 48)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
birşey kafama takıldı 512k kablonet = 2048k gibi bir hıza eşit gelmiyormuydu kablonette..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 48)
Pati Pet
PLAYINGARENA

Sosyal ağlarda paylaş

yok öyle olmuyordu =)
benimde elimde patladı ama ben naapmıştım? Eksen ile anlaşmıştım 1 ay içinde geri verebilirim modemi diye ve elimde patlamamış oldu haha. Patlayanlar otursun ağlasın =)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

ne farkedecek ki? herkesinki ucuzladi iste. benim adsl vardi 0 para vermedim 256k oldu. cablecilara da boyle olacak. ayni fiyata daha iyi bir hizmette almiyorlar ki hiz ayni hiz. teknik servisleri de yavsar artik...[signature][hline]muzik zevkine gore insanlari gruplayamassiniz. ama insanlar kendi muzik zevklerini kişiliklerine gore gruplarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohh iyi Oldu Valal Bende Karar Vermiştin Adsl'e geçiodum..Arkadaşım Dün Akşam Mesengerdan Söledi Ucuzluyo Diye..Ozaman Direk Gider 512 Cable Çekerim Downloadımı yapar Oyunumu Oynarım :D ..
Ama Bu olaylardan Sonra Internet Kafelerin Ne Halde OLcağını Merak Ediyorum..Herkez Artık Evine Alıyor Internetini ..[signature][hline]Bir Insana Gereğinden Fazla Değer Verirsen;
Ya Onu Kaybedersin Yada Kendini .... ''C/H''
Sosyal ağlarda paylaş

ADSL bu geçişi yaptığı zaman kabloların uzaktan izleyeceğini sanıp, diğer tarafa aceleyle geçenler biraz ecele geçtiler zaten. Bu indirimin geleceği belliydi, yoksa nasıl rekabet etsin.. Bağlantı ücreti, modem ücreti fln .. oh :)[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

said:
maxigenous, 02 Kasım 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
Türk telekoma küfür etmek istiyorum artık .

256k ya indirim %40
512k ya indirim %9
1024k ya indirim %5
2048k ya indirim %2

Ve son darbeleri KabloNET fiyatları = ADSL

Saolun kazıklarınız için ...

Sen nereden kazıklandın kuzum?
Kablodayım ben adsl avantajını kullanamadım hiç, haksız bir avantaj varken iyiydi .

Çalmadan oynar bizim kablolar, hop hop hop hehehe[signature][hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim korkum şu: Biliyorsunuz kablo'nette siz bir havuza bağlısınız. O havuzda kullanıcılar ne kadar çok sömürürse bağlantıyı sizin bağlantınızda yavaşlıyor. Şimdi bu ucuzluktan sonra bir çok kişi 512'ye geçerse tıkanma yaşanabilir.

Merak ediyorum UTV yada diğer firmaların altyapıları hazır mı bu olay için... Umarım pinglerimiz 300'e fırlamaz.[signature][hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
maxigenous, 02 Kasım 2004 22:13 tarihinde demiş ki:
Türk telekoma küfür etmek istiyorum artık .

256k ya indirim %40
512k ya indirim %9
1024k ya indirim %5
2048k ya indirim %2

Ve son darbeleri KabloNET fiyatları = ADSL

Saolun kazıklarınız için ...

adsl ile kablonet şuan karşılaştırıldıgında ise kablonet'liler kazık yemiş durumda. eşitilik istiyoruuuz :-p[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 49)
Pati Pet
PLAYINGARENA

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...