Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Bende radeon 6850 var. I-7 işlemci ve 12 gb ramli. Gta 5de kasabiliyordu kabaca medium ayarlarda. Bunu süper optimize etmişler. Texture, terrain ayarları en sonda. Details high. AA, ao açık. Grass water, backround characters medium. En uak takılma yok. 10 saniyede yükleniyor.

Hikaye, dövüş kısmı, questler her şey süfer olmuş. Bayıla bayıla oynuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bende radeon 6850 var. I-7 işlemci ve 12 gb ramli. Gta 5de kasabiliyordu kabaca medium ayarlarda. Bunu süper optimize etmişler. Texture, terrain ayarları en sonda. Details high. AA, ao açık. Grass water, backround characters medium. En uak takılma yok. 10 saniyede yükleniyor.

Hikaye, dövüş kısmı, questler her şey süfer olmuş. Bayıla bayıla oynuyorum.

abi şimdiye kadar okuduğum her şeyin aksi bir yorum yapmışsın. ben iki oyunu da henüz sınav vs yüzünden oynayamadım da okuduğum yorumlarda optimizasyon açısından gta5'in iyi, witcher'ın kötü olduğunu biliyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben şu an elimdeki ekran kartını witcher 2yi düzgün oynayabilmek için almıştım. 3ün min. sistem ihtiyacı 5000 serisiydi benim 6000 serisi.

Bu nedenlerle her şeyi lowa getirip tırsa tırsa oyuna girdim. 5 dakika sonra LAN? şeklinde aydınlanma yaşadım. Ayarları yukarıdaki şekile kadar çıkardım. Eminim ki bir iki şeyi hala sorun yaşamadan arttırabilirim. Herhangi bir yavaşlama yok. Lag yok. Grafikler gayet güzel.

Oyunda konuşmaların dudak hareketlerinden önce duyulması, dövüş sırasında klavye komutlarını geç algılama gibi sorunlardan muzdarip çeşitli tanıdıklarım var. Bu elemanlar laptopta oynamaya çalışıyor ve benim gibi overclocklu masaüstü sistemleri yok. Alakalı mı bilmem. Bende sıkıntı yaşamadığıma bayağı şaşırdım.

GTAyı medium high arası yürütüyorum ama zamanla rami şişirme, bazen anlık yavaşlamalar, bazen multiplayerdan düşme gibi saçma sapan sıkıntılar yaşıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

side questler çok iyi ya.

Novigrad Seri Katil

İlk sefer işkenceci priesti bulduğumda direk kestim. Sonra hadi bi konuşayım öyle keseyim deyip reload ettiydim. iyi ki yapmışım sdf. Asıl herifin vampir çıkacağını da beklemiyordum. Önceki vampirler hep yaratık şeklinde olunca hepsi öyle sandıydım.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...