Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Bu %60 mevzusu sadece UK, gerçi genel profili temsil ediyor olabilir de dijital satışlar dahil değil sadece retail var PC için. Ki asıl satış dijitalde.

http://www.trustedreviews.com/news/the-witcher-3-just-became-the-uk-s-biggest-gaming-launch-of-2015

% 63ps
% 32 xbox
% 5 pc retail

Önemli olan dijital satışlar retailın kaç katı gog + steam.

Oyun feci sardı yalnız, eve gitsem de oynasam lel.
Sosyal ağlarda paylaş

bu free dlclerin hepsinin gelmesi 2 ay surecek temmuz da tamamlanacak, sonrada heralde official mod yapma seyini cikarirlar agustos veya sonrasinda,

modlar gelsede su savasin ortasinda potion ve repair yapmaca gibi carebear mekanikleri utuleseler bi, inventory falanda duzelir modlar gelince
Sosyal ağlarda paylaş

Potionlara foodlara falan bi cast time gelmesi lazım w2deki gibi evet. Da combat sırasında inventory açıp repair etmek baya saçmaymış ahahah aklıma gelmemişti bile

Journal+mapin aynı ekranda olduğu bi ui kesin lazım, bilmiyorum ne kadar modlanabilir =/ Bide craft matlere nelerden dismantle edildiklerini yazan bi mod güzel olurdu, monster dust monster dust diye herşeye tek tek bakmak yoruyor. Craft ekranında lvlını geçtiğin armor ve silahları filtrelemek ya da en azından lvla göre sıralamak, basit bi search tool koymak falan bi ton geliştirilecek şey var ya uide.
Sosyal ağlarda paylaş

Witcher ında expansion u var :p

Hearts of Stone will take Geralt on an all-new 10-hour adventure into the wilds of No Man’s Land and the nooks and alleys of Oxenfurt, where he’ll try to complete a contract from the mysterious Man of Glass. Caught in a thick tangle of deceit, Geralt will need all his cunning and strength to solve the mystery and emerge unscathed.

Blood and Wine, a 20-hour tale that will introduce the all-new in-game region of Toussaint, will take Geralt to a land untainted by war, where an atmosphere of carefree indulgence and knightly ritual masks an ancient, bloody secret.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla oradaki açıklamadan cult tarzı birşey içine gireceğiz gibi geldi.

20 saat oynanış iyi tabi :D Oyunu bitirdikten sonra sırf geri dönüp onlar oynanır mı bilemiyorum. Genelde ME3 gibi oyunlarda öyle content gelince hadi şuna bakim diye sırf dlc i oynamıyorum. Bir süre sonra 0 dan tekrar başlıyorum buda ona dönecek herhalde. Bu expansion içeriği aynı anda gelmiyor , 1 i yazın 1 i sene sonuna doğru sanırım.

yazıyormuş

*The presented screenshots were taken from the base game and not from the expansions. Hearts of Stone will premiere in October, while Blood and Wine is slated for release in the first quarter of 2016.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...