Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

knox said:

konsolda 900p 30 fps. 1080p olaydi iyiydi de

Şununla ilgili 100% verified bilgi var mı?

1080p olmayabilir dendiğini okumuştum en son.

Ezik gibi Xbone almadiysaniz ps4 icin zaten 1080p

They also confirmed that the PS4 version runs at 1080p resolution and 900p on the Xbox One.

Read more at http://gamingbolt.com/the-witcher-3-runs-at-1080p-resolution-on-ps4-900p-on-xbox-one#aRju2tSH0sdFsEru.99
Sosyal ağlarda paylaş

cd projekt'e gram guvenmiyorum ne dediklerine, ilk adamlar dedi ki

x1 720p 30fps, ps4 900p 30fps sonra internette 'parity' bunlara giydirenler cok olunca 'konsollarda 1080p zor ama calisiyoruz...' dediler.

en son x1 900p e3 stage demo gosterdiler, ps4'te 1080p olabilir dendi.

adamlar hala %100 cozunurluk su olacak demediler.

@darejedi

insanlar aldiklara urune gore mi ezik oluyorlar, bilmedigimiz birsey mi biliyorsun abi anlatsana. top kek cocukmusunuz abi ...

reportladim umarim banlanirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

BlackRose said:

Benim kart da ortada ama maksimumda oynanması gereken bi oyun sonuçta, taviz veremem :p

Bu arada ekran kartını yenileme masrafıyla (bir iki ilave de çıkacağını düşünürsek) aynı parayla ve hatta daha azına PS4 alınabilir çok mantıklı :D

Yahu bi bende mi yok PS4 diyecem ^_-

1 yıl içinde ps4 oyunlarına verdiğin fazladan para ile 2. pc toplarsın.

İşte ben "onlardan" değilim :D son 1 yılda PS3 oyununa verdiğim para sıfır. O yüzden PS4 alsam da alacağım oyun sayısı en çok 2'dir :)
Sosyal ağlarda paylaş

@knox tek link atiyorum niye dedigimi anlarsin umarim. http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates
Ayrica madem nintendo diyorsun niye xbone savunuyorsun. Herkes xbone ile ps4 u karistiriyor ben de israrla ps4 de oyle olmadigini belirtiyorum o kadar. Cok sukur parada var gayet konsol oyununa yatirabiliyorum hos farcry 4 u aranizda 15 dolara alabilen var mi pcde merak ediyorum :) 54 tane oyun aldim ps4 icin en fazla para verdigim gta 5 idi o da 55TL.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Konsolcular basmış topici sdsaf.
Hacı sen zaten yılda max 2 oyun oynuyorsan PC Master Race'in yeterliliklerini karşılayamıyorsundur.Konsolunla ve bol çamurlu oyunlarla mutluluklar dilerim.

Anlatamadım sanırım ama çok da umrumda değil aslında hacım ;)

Şöyle bir özetleyeyim ama, konsolcu değilim zaten öyle olmadığı için PS4 almadım henüz, PS3 var ama onda da bir iki Naughty Dog oyunu dışında oyunum yok sayılır, Heavy Rain, GTA, Last of Us vs. PC'de yılda yüz oyun oynuyosam PS'de anca can sıkıntısından böyle bir iki oyun işte.

Çamurlu derken çözünürlük müdür kasıt? İyi dileklerin için teşekkürler mutluyum sağolasın :D
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

@knox tek link atiyorum niye dedigimi anlarsin umarim. http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates
Ayrica madem nintendo diyorsun niye xbone savunuyorsun. Herkes xbone ile ps4 u karistiriyor ben de israrla ps4 de oyle olmadigini belirtiyorum o kadar. Cok sukur parada var gayet konsol oyununa yatirabiliyorum hos farcry 4 u aranizda 15 dolara alabilen var mi pcde merak ediyorum :) 54 tane oyun aldim ps4 icin en fazla para verdigim gta 5 idi o da 55TL.

abi xbox falan savundugum yok ben 'ezik' gorunce sadece biraz takilmak istedim sana baska amacim yoktu, reportladigim falanda yok yani asdsfdfs

ben iyi oyun nerdeyse ordayim, konsolmus pc mis farketmeiyor, cok kucuk yaslarimdan beri evimde hep bir konsol olmustur babam sagolsun!

oyle burdaki pc mustard race diye gecinen ama kucakta laptopla oyun oyunayanlar gibi tek bir platformla kendimi kisitlamiyiorum.

http://i.imgur.com/mW1kJ9z.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de konsol fag degilim hatta pc master race diyen birisiyim ama ps4 mevcut yapisi ile ortalama bir bilgisayardan cok ustun konumda oyun acisindan buna gerek optimizasyon densin gerek pazar stratejisi densin madem o kadar pc seveni var misal yine farcry 4 ciktiginda cok daha dusuk optimizasyonlu halini kendileri yapsin firma demek ki yapmiyor ya da yapamiyor.

Sadece oyun oynayacagim diye min 500dolarlik bir ekran karti takacagima 399 dolara alirim ps4 bakarim keyfime suan sunulan cogu oyunun grafik yapisi bana gore oldukca basarili. Yillarca ara videolarda gordugum ne guzel ya dedigim grafikleri yakalamis durumda. PC artik bana gore master race olmasindan oturu hardcore tercih ettigim oyunlarda on plana cikmaya basladi dota, fps, mmo gibi. Casual oyunlarda konsolda cok daha keyifli oynuyorum zaten 4k cozunurluk alacak bir ekranim yok hea pc onu verecek gucte o ayri.

Hos hic bir fark goremedim full hd ile 4k arasinda tutup oyunun ortasinda manzaraya bakayim tasam yok hele masa basinda essek kadar ekrana 4k ama yea diye bakasim hic yok :)

Neyse uzun lafin kisasi pcye laf yok ama ps4 te optimizasyon avantaji sayesinde tabi sadece optimizasyon degil view range genelde %20-30 civari kisiliyor pcye gore bu yuzden de optimizasyon iyimis gibi gozukuyor ama dedigim hibi hardcore bir oyun olmadigi surece sorun teskil etmiyor benim icin. Ama surekli 720p yea dendikce kiziyorum ps4 te neredeyse o cozunurlukte hic oyun yok belki 3-4 tane listeye bakmak lazim ayrica oyunlara verecek parayla pc upgrade ederim kafasi da yalan halen cevap alamadim FarCry 4 u 15dolara, GTA 5 i 24dolara alan var mi sayin master race kullanicilari :) Torrent var derseniz ona birsey diyemem saygi duyarim.

Uzun lafin kisasi dedim daha uzun oldu saygilar.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaw playstation zaten var bende yıllardır, PS4 almayı düşünüyorum sadece o kadar :p

RamsesII said:

BlackRose said:

Konunun ırzına geçtik ama 399 dolara PS4'ü nerden alıyoruz? :p

abi playstation'da RPG oynamaktan nasıl keyif alınıyor ben anlayamıyorum.

Mesela ben hiç oynamadım playstationda RPG, bilemiyorum yani. Witcherı da almam zaten bakmayın öle dediğime, PC'de çok daha keyif veriyo bana bu tür oyunlar.

Yahu bi laf attık yine karıştı ortalık, konsolcu olduk 3 mesajla :D
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Ben de konsol fag degilim hatta pc master race diyen birisiyim ama ps4 mevcut yapisi ile ortalama bir bilgisayardan cok ustun konumda oyun acisindan buna gerek optimizasyon densin gerek pazar stratejisi densin madem o kadar pc seveni var misal yine farcry 4 ciktiginda cok daha dusuk optimizasyonlu halini kendileri yapsin firma demek ki yapmiyor ya da yapamiyor.

this

3 sene önce topladığım ari sistemin 2015'te çıkacak oyunları doğru düzgün çalıştıramayacağını anlayınca ps4 aldım ben. yanında far cry 4 geldi, güvendiğim bir arkadaşın account'u üstünden geçen sene çıkmış tüm oyunları oynayabiliyorum şu an. geniş ekran ve gamepad'e alışamadım ama progress iyi gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

Yok yaw playstation zaten var bende yıllardır, PS4 almayı düşünüyorum sadece o kadar :p

Yahu bi laf attık yine karıştı ortalık, konsolcu olduk 3 mesajla :D

Al al çilekrose :D bende ps2 vardı 3 ü atlayıp 4 e geçtim :p pek oyun yok gerçi, plus mlus ile idare ediyoruz şimdilik.

Witcher pc sürümü 72 TL mi ne D&r da felan, direk fiziksel alırım ben, CE bulamazsam tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...