Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeşil ışık yanma anında kornaya basmak

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

böyle en öndeyken boynunu kaldırıp sürekli ışıgı takip etmene gerek kalmıyor yandığı an arkadaki korna çalıyor böyle tamam artık yandı diye çok düşünceli bir milletiz.

atm sıralarını çok seviyorum birde böyle iki atm için 2 kuyruk vardı sonra ortaya doğru bir yerde birleşiyor sonra gene ayrılıyordu kromozom gibi birşey yapmışlardı nası becermişlerse.
Sosyal ağlarda paylaş

aramil said:

ben daha kesişimdeki ışık sarı yanınca basıyorum kornaya, bize yanacak yeşilden 3 saniye önce filan. angara_maganda_systema!

ahahha

benim favorim sağa dönüşlerde ışık olmasına rağmen orda korna çalanlar
kırmızı yanıyor sağa dönüşe adam korna çalıyor arkamdan yol boş diye.

inadına bekliyorum ben de kırmızı da, yeşil yanana kadar
sonra adamın arkasına geçip selektör show yapıyorum.

bi ara dayak yiyecem ama ne zaman bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

lan amerikada yaya geçidinde araçların geçmesini bekledim diye duran bir araçtaki azarlayarak geç hareketi yaptı.

aynı şekilde kaldırımdan yürürken bir araç da sağa dönecek. adam durdu geçtiğim için. ben de hızladım biraz çok beklemesin diye. camı açıp teşekkür etti adam.

hey gibi bizim ayılar dedim.

ahahahahahahah

+1
Sosyal ağlarda paylaş

bizim trafik dediğin hindistan'ın bir tier üstü işte trafik falan değil aslında

daha şerit çizgilerimiz bile yok, gözükmüyor şehir içi yollarda, zaten olsa da millet şerit denen şeyin ne olduğundan bihaber

kitapta vardır illa bunla ilgili ceza, ben trafik polisi olsam şerit ihlalinden günde 100k ciro yaparım acımam
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

korna kültürüm yok benim

kaç senedir araba kullanıyorum elim kormaya gitmiyor hiç.tam bir avrupalıyım sfds

abd dönüşü 2 hafta dayanabildim ben, yayası ayrı mal, şoförü ayrı mal yurdumun. dolayısıyla içime atacağıma, dışarı gürültü olsun sdf
Sosyal ağlarda paylaş

ufak ama net cezalar olması lazım adam her gün 50 lira ödeyecek aklı başına gelicek ama bizim polisimizde hatalardan para kazanıyor ruhsat arasına para sıkıştırma çok popüler.

kornaın var oluşuna tüküreyim ben 1 km trafik oluyo en arkadaki korna çalıyo sanki en öndeki duyacak
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Geçen gün ara sokakta giderken yol ağızlarında yavaşlıyorum diye korna-selektör yaptı andavalın biri, yanımda da arkadaş vardı durdurdum arabayı indirdim el frenini. arkadan yine kornaya basmaya devam etti 10 saniye daha bekledim götü yiyip de inecek mi arbadan diye en son sustu sonra ben de devam ettim.

3-4 yıl önce ehliyetini yeni alan bir arkadaş vardı, insanlar niye sürekli korna çalıyor niye böyle agresifler lay lay diye gezinen geçen arabasına bindim o da başlamış her köşe başında sövmeye tamam dedim bizde bir acayiplik yok.

Türkiyede trafiğe çıkıyorsan haydarı bir köşede tutacaksın, sinir minir dayanmıyor hakkaten. en relex adamı bile çileden çıkarırlar.

o haydara bir gün silah denk gelirse dodge'un yüksektir inşallah :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...