Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men: Days of Future Past (2014)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

GERGE said:

Sirasi su:

X-Men - X2

Bu kadar. Otekiler X-Men filmi bile degil, fanfiction bile olamazlar hatta. Sadece ayni guclere sahip karakterler etrafta kosuyor. First Class her ne kadar iyi bir film olsa da X-Men filmi degil. Forumun kadrolu X-Men hastasi olarak, respect my authoritah!

Days of Future Past hakkinda cok umutluyum ama. The Wolverine hakkinda da epey unutluyum, o da cizgi romandan arc uyarlamasi, en unlu arclardan yine ustelik.

bana sorarsan X-Men'de güzel değildi. Yani sinirden gitmemiştim sinemada, lakin X2 olmuştu.
Ben hala filmlerince colossus'a gerekli rolü ve önemi vermediklerini düşünüyorum. Bu kadar güçlü ve ağırlığı olan bir karakter yok piyasada. Ayrıca Gambit... En sonunda böyle çıkar gibi oldu o kadar. Halbuki en sevdiğim çizgi roman serilerinde hep esas karakterdi. Jubilee ile olan aşkları filan. Şu ana kadar çekilenlerde jubilee ufak bebe filan. pfffffff
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Bu filmde bütün eski filmleri birleştiriyorlar işte. First Class'da eski X Menler de Wolverinelerde hepsini buna bağlayacaklar. Eski filmlerde oynamış nerdeyse herkes bu filmde de var hatta daha hala devamlı yeni karakter ekliyor herif çekimler devam ederken. En son Quicksilver eklediydi kadroya.

Hatta Avengers'ın başarısından sonra Fox X Men ve Fantastic Four (bunu da rebootluyorlar) filmlerini birleştirip Marvel gibin devam edicekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...