Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

Eboue'siz keyif vermedi BJK galibiyeti.

- Hamit'ten beklenti skora direk katkı vermesi yönünde olabilir, haklıdır insanlar fakat bu sezon CL ve derbi performansı açısından kötü maçı yok adamın. Diğer maçlar konusunda ise takımdaki diğer oyunculardan hallice, çok yüklenmemek lazım bugün sahanın en iyisiydi

- Riera'nın sezon başından beri oynadığı oyunu golle süslemesi güzel oldu, Selçuk resmen adamın kafasına çarptırdı gerçi

- Sneijder'e parçalı gitmiş, maç sonu sevinci güzeldi. Orta sahada bol mücadele eden pasa dayalı kimliği, yaratıcılığa dönüştürecek hamleydi, hiç kuşkum yok katkı vereceği konusunda. Adamın ismi yetti, girer girmez ayağa çalışıldı

- Defans, Hilbert'in pozisyonu dışında hatasızdı. Almeida 2 senedir özellikle Semih'i en çok zorlayan oyuncu ligde, şans oldu olmayışı. Holosko gibi ölüsü bize gol atan adamın tek forvet olarak hapsedilmesi de işimize geldi, adını bile duymadık. Samet Aybaba zaten güçsüz kadrosunu elleriyle daha da zayıf hale getirdi, teşekkür etmek lazım

- Necip mütevazi görüntüsü ve isminin aksine yeni kasap olma yolunda ilerliyor, ince işliyor. Selçuk ve Hamit gibi oyuncular pek ses çıkarmıyor fakat üstüne oynansa potansiyel kırmızı kartlık her maç
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

- Defans, Hilbert'in pozisyonu dışında hatasızdı. Almeida 2 senedir özellikle Semih'i en çok zorlayan oyuncu ligde, şans oldu olmayışı. Holosko gibi ölüsü bize gol atan adamın tek forvet olarak hapsedilmesi de işimize geldi, adını bile duymadık. Samet Aybaba zaten güçsüz kadrosunu elleriyle daha da zayıf hale getirdi, teşekkür etmek lazım

- Necip mütevazi görüntüsü ve isminin aksine yeni kasap olma yolunda ilerliyor, ince işliyor. Selçuk ve Hamit gibi oyuncular pek ses çıkarmıyor fakat üstüne oynansa potansiyel kırmızı kartlık her maç

Derbiye bu kadar korkak bir 11'le çıkartan adamı sorgulamak lazım. Arena'da korkmadan oynayan her takım puan çıkarıyor. Biz nerdeyse 8 defansif oyuncu ile çıktık.

Necip konusunda ise geçenlerde arkadaşıma anlattığım şeyi anlatacam. Necip aslında kasaplık peşinde değil. Adamın genelde topla rakip arasına bacağını sokup topu almaya çalışan biri. Anadolu takımlarına bu yiyor ama Selçuk, Hamit gibi oyunculara yediremiyor. Hayvan gibi oynuyor gözüküyor. Aslında yeteneksizlikten o :)

Maça gelirsek, deplasmanda izledim maçı, ilk defa da bir maç izlemeye Arena'ya gittim. Sahadaki futbol çok net bok gibiydi. İki takımda da bir cacık yoktu. Hele bizde hiç yoktu. Fernandes değil Almeidaymış olay bunu gördük. Holosko gibi kanatları seven birini de semih, dany ve melo üçlüsü arasında yok ettirdi Samet. Maç boyunca da Almeida varmış gibi oynattı takıma. Özeti izledim az önce, pozisyon yok. Bir Hilbert'in pozisyonu var o kadar. Goller desen zaten duran top. Emre'nin golü var bir de. Özeti de nasıl 5 dakka yapsak diye düşünmüşler, Samet'in yüz ifadeleri ve kırmızı kart pozisyonu olmasa o da 2 dakka sürer.
Sosyal ağlarda paylaş

Alan yetkilisinin ne mesajı var bilemedim (Melo'nun kırmızı kartı hakkındaysa hala savunuyorum o konudaki BJK'lı oyuncu tavrını) de dün akşam bayağı kişi uçtu mesajlarından dolayı, o yüzden kavga edecek insan kalmadı. Geçen hafta da bir miktar insan ceza almıştı.

Ceza alanlar arka planda habersiz ceza aldığı için siz burada bir şey olmuyor gibi görüyorsunuz.

aquila'nın mesajına gelince, görmemişim mesajı. Gördüğümüzde ceza istiyoruz zaten. Daha kötü kısmı da, burada bu kadar ceza nerede, adaletsizlik diye isyan ederken bir taneniz tutup da şikayet etmemiş mesajı. Orada bir ünleme bile basmaya üşen, şikayet etme, sonra kalk "Moderatör her mesajı okumuyor, hani ceza, patide adalet yok" diye yırtın.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

Birader sen buradaki hangi mesajı gördün de onu göreceksin. Fanatiklik beynine vurmuş zaten. Sende değil seni mod yapanda sorun ahah.

Eğer benden şikayetin varsa herhangi bir admine şikayette bulunabilirsin.

Eğer başka bir üyeden veya üyenin mesajından şikayetin varsa şikayet butonuna basabilir ya da direkt ö.m. ile benimle iletişime geçebilirsin.

Hiçbir şey yapmayıp hiçbir mesajı şikayet bile etmiyip sonra gelip burada ahkam kesmek çocukça kalıyor.

Bugüne kadar ceza alanlarda en ufak bir kayırma olmadı. Yanlış hatırlamıyorsam sen de moderatördün, aç moderasyon bölümünde oku istersen isimleri ceza taleplerini. Az çok bölümü takip ediyorsan kim hangi takımlı biliyorsundur, artık ondan sonra istatistik mi çıkartırsın, grafik mi çizersin koy takıma göre dağıt. Daha sonra o taleplerin yerine getirilip getirilmemesi adminlerin insiyatifinde.

Zaman zaman herkese eşit olacak şekilde bazı geyiklere izin veriyoruz, çünkü işin doğasında var. İş kızdırmadan çıkıp hakarete küfüre varınca da çizgiyi korumak adına cezaya çeviriyoruz. İşte tatlı sert yönetimin kötü tarafı da bu. Aradaki çizgiyi ayırt edemeyen insanlar yersiz kıyaslamayla taraflı mod ilan ediyor (bugüne kadar fenerli veya fenerlıleri kayıran mod bile ilan edildim 2-3 kere), biraz insiyatif alıp abartmadan geyiğe izin verince de şımarıp böyle forumdan saydırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

elmander başgan melo tükürmedi oguzhan niye numara yaptı anlamadım demiş

meloya değil ama ona inanırım

sabah izlediğimde bana da öyle geldi. Fakat Melo öyle bir hareket yapıyor ki tükürmüş gibi anlaşılıyor. Oğuzhan gibi İngiltere'de yetişmiş biri de bunları fırsat bilir. Hakem o hareketi görünce hemen tükürdü damgasını vurmuştur abi. Kim olsa orada onu öyle anlayabilir. Hakem 50 kere süper slow motiondan 15 açıdan pozisyona bakamıyor.

Sana demiyorum bunu yanlış anlama :) Ama hatamız burada. Bir ofsayt pozisyonunu 10 açıdan frame frame ilerleyen teknoloji ile izleyip, hakem sıçtı sıvadı diye yorum yapıyoruz. Adam o anı bir kere görebiliyor. Sonra kötü hakem, kaka hakem.

Melo gibi üst düzey adamların bu tip durumlarda kendine hakim olması lazım. Ayrıca şu tip pozisyonlarda sahanın bir diğer ucundan koşarak hakeme arkadaşını savunan adamlara çok gülüyorum. Ne gördün de neye itiraz ediyorsun ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...