Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 19. Hafta: Galatasaray - Beşiktaş (27.01.2013 / 19.00)

BlueDreams

Öne çıkan mesajlar

screwy said:

applev0dka said:

oha 3x yavaslatilmis slow motion ile meyreles izleyenler olay kendileri olunca tukurme yok demis.

adaletin bekcileri styla
tam karsından gosterdiginde yoktu. meireles gibi bagırmada yok neyle karıstırdı acaba?

abi tvden izledim oyle 300 piksel net yayinindan degil. adam meyreles gibi konusmuyor o sirada. direk tukuruyor yani.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

screwy said:

applev0dka said:

oha 3x yavaslatilmis slow motion ile meyreles izleyenler olay kendileri olunca tukurme yok demis.

adaletin bekcileri styla
tam karsından gosterdiginde yoktu. meireles gibi bagırmada yok neyle karıstırdı acaba?

abi tvden izledim oyle 300 piksel net yayinindan degil. adam meyreles gibi konusmuyor o sirada. direk tukuruyor yani.

tahkim 3d gözlüklerle izler tükürdüyse verir cezasını. niye gerildin anlamadım.

o değil de bu hafta liderdiniz dgfd. nefesiniz yarım saat eksik halimize bile yetemedi. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Terim tokatlar alayını bu hafta, merak etmeyin siz. Aykut mu lan terim takıma söz geçiremeyecek. Bi emre çolak'ı silemiyo o kadar sfgsdgsd

Beşiktaş da işte gaza geldi 2-3 anadolu takımını 3 golle fln yenince ama balon olduklarını gösterdik nihayetinde. Bundan sonra cami duvarına tuvaletlerini yapmazlar umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

GS mis gibi oynadı. hamit değerli fırsatları tepti, o yüzden ona notum sıfır kanka. ilk yarı topa değemiyordu beşiktaş. dk 12 ilk Beşiktaş atağı.

Beşiktaş bok gibi oynadı. Zaten 10 kişi kalmış rakibe karşı bile üstünlük kuramıyorsan söylenecek fazla birşey yok. mehmet akyüz ney laan. fernandes'den sabri grade paslar, hala kendine gelememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...