Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

DeathLord said:

Yalan bisey yok ki GS nin aciklamasinda. Sirf dava acmak icin hisse alan ahlaksiz piyonun teki adam. Burda asil komik olan sanki önemli biseymis gibi adamim yazisinin buraya kopyalanmasi, yapan da admin lol.

sana mı sorucam neyi yazıp yazmayacagımı onu anlamadım, admin olunca yazılmıyomu GS ye dava acılmıs diye?

dokunulmazlıgı filanmı var bu konunun?
Sosyal ağlarda paylaş

zaten gs maçının topiğini başarısız bir şekilde trollemeye çalışıp, üstüne kendi topiğinde konuşan galatasaraylılara title dağıtmak priceless mış. ezeli rakibi 2-0'dan tertemiz bir şekilde maçı döndürünce nasıl bir ruh haline bürünülüyorsa artık. ha önceki gün 90'da hakemin itelemesiyle kendilerini verilen bir galibiyet neticesinde kendilerini şampiyon ilan edeceklerdi nerdeyse asdf. bütün galatasaraylılara da bölüme girişte bir title verilir bu kafayla
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

zaten gs maçının topiğini başarısız bir şekilde trollemeye çalışıp, üstüne kendi topiğinde konuşan galatasaraylılara title dağıtmak priceless mış. ezeli rakibi 2-0'dan tertemiz bir şekilde maçı döndürünce nasıl bir ruh haline bürünülüyorsa artık. ha önceki gün 90'da hakemin itelemesiyle kendilerini verilen bir galibiyet neticesinde kendilerini şampiyon ilan edeceklerdi nerdeyse asdf. bütün galatasaraylılara da bölüme girişte bir title verilir bu kafayla

4ü de bana verin diye bağırıyor sfsds
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

DeathLord said:

Yalan bisey yok ki GS nin aciklamasinda. Sirf dava acmak icin hisse alan ahlaksiz piyonun teki adam. Burda asil komik olan sanki önemli biseymis gibi adamim yazisinin buraya kopyalanmasi, yapan da admin lol.

sana mı sorucam neyi yazıp yazmayacagımı onu anlamadım, admin olunca yazılmıyomu GS ye dava acılmıs diye?

Yoo alakası yok, amaçsız troll mesajı bana göre kopyalayıp yapıştırdığın şey, gerekli gereksiz her haberi paylaşanlara da tepki gösteriliyor burda zaten, bunu yapan kişinin admin(idare edici) olan insan olması ironik olmuş ben bunu belirtiyorum. Yoksa bana sormayacaksın tabiki ne yazıp ne yazmayacağını yazdığın saçmalıkların cevabını alıp acısıyla sağa sola yapıştırdığın title'lar gibi istediğin yere istediğin şeyi yazmakta özgürsün.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

kendi taraftarını yatırımcısını çarpanların yaptıgı ahlaksızlık değil de dava açanınki mi ahlaksızlık. gözleri açın bi zahmet
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Zegna said:

DeathLord said:

Yoo alakası yok, amaçsız troll mesajı bana göre kopyalayıp yapıştırdığın şey, gerekli gereksiz her haberi paylaşanlara da tepki gösteriliyor burda zaten, bunu yapan kişinin admin(idare edici) olan insan olması ironik olmuş ben bunu belirtiyorum. Yoksa bana sormayacaksın tabiki ne yazıp ne yazmayacağını yazdığın saçmalıkların cevabını alıp acısıyla sağa sola yapıştırdığın title'lar gibi istediğin yere istediğin şeyi yazmakta özgürsün.

neyin gerekli neyin gereksiz olduguna kim karar veriyor peki?

GS yonetimi icin acılmıs bir dava hakkında copy paste yapamayacakmıyız? bunu ha admın yapmıs ha normal user arada fark yok.

tek fark işinize geleni konusup işinize geleni konusmamak.

said:
Devlet, bizim 6 aydir yaptigimiz basvurulari incelemiş, değerlendirmiş ve belgelerle ortaya koyduğumuz her seyi kabul etmiştir. Bunun rakip tarafından organize edilen bir hareket olduğunu iddia etmek, SAGLIKLI CALISAN BEYINLERIN yapacagi bir yorum değildir.
Yapilmasi gereken, yasa dişi ve usulsüz işlemleri 100 yillik koca bir camianin yöneticilerine yakisir bir sekilde kabul etmek ve zarar gören yatirimcilarin mağduriyetini gidermektir. Oysa yapilan, rakip kulüp suçlanarak gerceklestirdikleri ve DEVLET tarafından acikca kabul edilmiş, aciklanmis ve belgelenmiş USULSUZLUKLERI saklamak ve gündemden düşürmektir.

su sekilde acıklanmıs yargıda olan bir olayı konusmayalımmı? neyin kafasındasın sen.

title cok agrına gittiyse kaldıralım dicemde cok yakısıyor yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...