Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Yahu buraya da bulaştı sonunda şu sermaye arttırımı konusu.

Arkadaş ne sermaye arttırımıymış... Orada, burada herkes bunu konuşuyor. Metrobüse biniyorum, vapura biniyorum, bi cafeye gidiyorum oturmaya, her yerde arka planda bu var.

Bütün bilgiyi futbola bi şekilde uydurup öyle vermek lazım demek ki bu halka.

Gazetenin spor sayfasından başka sayfasını çevirmeyen, hayatında en son bir kitabı ne zaman açtığını hatırlamayan adamlar ekonomi profesörü oldu, yok öyle de yok böyle tartışıyor (lafım size değil, ortalama taraftar profiline). Hayır bir de argümanlar sunuyorlar, birbirlerinin hatasını buluyorlar falan, öğrenmişler de yani işi. Bir futbol nelere kadirmiş. İşin içinden GS'yi FB'yi çıkar şunu ders notu olarak koy önüne koşarak kaçıyor adam. Yıllarca da kaçmış zaten. Şimdi ama araştırmış, öğrenmiş, uzman olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Habertürk gazetesinde 29 Ocak 2013 tarihinde "Küfür Ettiler" başlığıyla ve yine aynı gazetede bugün, "Galatasaray'da Burak Yılmaz, ara transferde Avrupa'da bir takıma satılmayı kabul etmediği için sahaya giremedi" içeriğiyle ve en hafif söylemiyle GERÇEK BİLGİYE DAYANMAYAN haberler yayınlanmıştır.

29 Ocak 2013 tarihli haberin içeriğindeki, Beşiktaş Futbol Takımı Yardımcı Antrenörü Sayın Recep Çetin'in, Yardımcı Antrenörlerimizden Ümit Davala ve Hasan Şaş'ın Beşiktaş maçında hakeme maç boyunca küfür ettikleri söylemi tamamen asılsız ve GERÇEK DIŞI bir haberdir. Sayın Recep Çetin kendi söylemi olarak yazılan bu haberin asılsız olduğunu kendi twitter hesabından takipçilerine tüm çıplaklığıyla duyurmuştur.

Bugün yayınlanan Burak Yılmaz ile ilgili haberin içeriğinde ise Yönetim Kurulumuz tarafından oyuncumuzun satılmak istendiği ve kendisinin gitmek istememesi üzerine Beşiktaş ve Bursaspor karşılaşmalarında oynatılmadığı şeklinde HAYAL MAHSULU bir hikaye okuyuculara gerçekmiş gibi sunulmuştur.

Sporseverlerin bu maksatlı yayınları yapmakta ısrar eden ve Galatasaray’a zarar vermek amaçlı çalışan Habertürk gazetesini ciddiye almamaları hususunu kamuoyuna saygı ile duyururuz.

Bu ASILSIZ ve GERÇEK DIŞI haberlere itibar edilmemesi rica olunur.

Galatasaray Sportif AŞ

akilli olun
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...