Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

konfeti attılar ya ondandır

nolcak abi konfetiden? kime zarar vermiş o konfeti? zaten staddan temizlendikten sonra başladı maç.. bi de elmander kayarak konfetilerin içine daldı, kendisi de güldü zaten, yani ne olmuş konfetiden? 1 tek yabancı madde bile atılmadı sahaya...

applev0dka said:

simdi gs gitse ya tahkime cok hos olur.

melonun cezası için gidilcek tabi. tükürmedi çünkü... ben galatasaraylıyım eyvalla ama ben neyse gerçek onu söylerim. meireles de melo da tükürmeye yeltendiler çok istediler ama tükürmediler.

2 maça düşer o.
Sosyal ağlarda paylaş

Tahkim 0 maç mı yapıcak şimdi Melo'nun cezasını ne komik lan :)

Tahkim Meireles tükürmedi diye 0'lamıştı tükürük cezasını Melo'nun 4 maçın tamamı olmayan tükürme eyleminden geldiğine göre 0'lanması lazım. E tahkim Cumartesi'den önce toplanmaz Melo her şartta Bursa maçını cezalı geçiricek sonra ceza kaldırılırsa bi maç ne olacak vs...

Ne kadar aptalca idare ediliyor lan TFF.

Bu arada Melo benim gözümde 3 maç küfürden ceza almalıydı.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Llama said:

nolcak abi konfetiden? kime zarar vermiş o konfeti? zaten staddan temizlendikten sonra başladı maç.. bi de elmander kayarak konfetilerin içine daldı, kendisi de güldü zaten, yani ne olmuş konfetiden? 1 tek yabancı madde bile atılmadı sahaya...

applev0dka said:

melonun cezası için gidilcek tabi. tükürmedi çünkü... ben galatasaraylıyım eyvalla ama ben neyse gerçek onu söylerim. meireles de melo da tükürmeye yeltendiler çok istediler ama tükürmediler.

2 maça düşer o.

abi biz van icin atki topladik 20kusur bin yedik.. herkes tepki gosterdi hatta. yardim olayina ceza verildi falan.

abi o ceza zor iner gibi.. sivi cikmis cikmamis tahkim ne der bilmiyorum ama dudak hareketi direk tukuruk hani bisey demiyor gibi. 2 3 gune belli olur ya.
Sosyal ağlarda paylaş

evet küfür etti ya... kesin etti yani. ceza alsın o konuda. klup de ceza versin.

@apple
sizin ceza saçmaydı evet. orda amaç farklı bir kere... ya ne zaman düzgün yönetildi ki tff?
ya toplansalar ne yazar, bursa maçında olmıcak işte arkadaşın da söylediği gibi.

0 maça inmez. melo şanslıysa en az 2 maç.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Llama said:

applev0dka said:

2 maça düşer o.

yabancı maddeden kasıt zaten futbolla alakası olmayan şeyler konfetiydi dondu atletti vs.
Sosyal ağlarda paylaş

aykut zor durumdaymış, takım bulamamış vs.. sahip çıkmak için alındı diyorlar. ufuk'un bazı dengesizlikleri olmuş işte getirdiler aykut'u. 1 tane eski transfer yapılıyor diye "eskileri getiriyoooo" demek..

zaten full muslera oynuyor yani küçük bir maç yoksa.

benim yabancı maddeden kastım: çakmak, bozuk para vb atıldığında zarar verebilecek parçalar.. yani konfetiyi, yabancı madde adı altına almak da iyimiş..
Sosyal ağlarda paylaş

"Cezanın ağır olduğunu vurgulayan Dürüst, "Ceza adil değil. Oyuncumuzun tükürmediği ortada. Sonuna kadar hukuksal hakkımızı kullanacağız. Hukukçularımız gerekli çalışmayı hazırladı. Kesinlikle Tahkim Kurulu'na başvuruyoruz" dedi.
Fenerbahçeli futbolcu Raul Meireles'e verilen cezayla ilgili bir soru üzerine de Dürüst, "Hiçbir kulübün cezası bizi ilgilendirmiyor. Biz sadece kendi oyuncumuzla ilgili konuşuruz" yanıtını verdi."

adama tükürdüğünü değil sıçtığını yalatırlar afedersin :D
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Herkes tukuruk yok diyo. Direk kalkmasi gerekir oyleyse. Tabi meireles in ceza halli bir sekilde inince aglayan, canere haksiz ceza verildiginde susan adalet bekcilerinin tavri nesemize nese katacak

fb oyuncusu tukurmedigi icin tahkime gitti ve ceza indirimi aldı. aynı sey melo'nun basına geldi ve gs yonetimi ceza indirimi icin tahkime gitmesin mi diyosun sen simdi?

cok zekiymissin panpa.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...