Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Terim'in bir ropörtajı vardı zamanında, takımdaki grupları anlatıyodu, arif hakan ünsal şu bu bi gurup, almancılar ümit davala o bu şu başka gruptu, birbirleriyle konuşmuyor, yemekte ayrı oturuyorlardı. Hakan Şükür ise yalnızları oynuyordu, ilk işim bu grupları yıkmak oldu diye.

Hakan Şükür ü çok açmasaymış iyiymiş aslında.Adam milletvekilliğine kadar gitti anasını satim
Sosyal ağlarda paylaş

Ligin en kolay kart gören takımıyız hakemler formunda olduğunda, cezalı oyuncumuz eksik olmaz ikinci devre; belki 2 ila 4 maç ile sınırlı CL maceramız fakat mücadele etmek durumunda olduğumuz 2. bir kulvar olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Engin, Yekta, Aydın, Ambrabat, Emre, Umut, Elmander vs. adamlar mutlaka kadroda sıcak tutulmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

bourbon said:

fizban said:

ENGIN BAYTAR PSYCHO SKILLS isimli videoda hedefi bulmayan pasi da gorunce kapattim. takimda sneijder, drogba var adamlar engin baytar psycho skills videosu paylasiyor.

lan napicaksın videonun adını, hucüm anlamında adamın yapabildikleri gösteriyor işte video

ayrıca sanki drogba, şınayder yerine oynasın dedim. takımda hamit diye bir gerçekte var ona bakarsan hücum anlamında hiç bir şey katmayan

Hamit geyet iyiydi BJK maçında. Hatta maçın oyuncusuydu bana göre. Büyük maçlarda (derbi olsun CL olsun) her zaman takımın en iyileri arasında oluyor.

Zaten tek başına topla 5 adam dizip gol atan biri değil Hamit, tam bir takım oyuncusu, takım iyi oynadığı sürece de iyi oynar.

Hala eski Hamit değil, eksikleri var, ama sezon başına göre çok iyi toparlamış durumda.
Sosyal ağlarda paylaş

abi daha napsın 30 metre gidip top kaptırıyor diyosun, kaç kere oyunun yönünü değiştirebilcekken top çevirebilcekken top ezdi sağ kanatta, buysa eğer bir adamdan beklentiniz ok tartışmayalım hiç.

nerdeyse boş kaleye kaçırdığı pozisyon var. açın son 30 dkyı bir daha izleyin olumlu şeyler yaptığı 2-3 pozisyon ya vardır ya yoktur.

aynı maçımı izledik bilmiyorum ben saç baş yoldum herifi izlerken 2. yarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Takım 10 kişi kalmışken 11 vs 11 ve GS daha iyi gibi gözükmesinin arkasında yatan şey Hamit'in 2.5 kişilik oynaması.

Eğer skor olarak öndeysen, takım maç ritmini yakalayamamışsa (2. yarı yeni başladı daha ligde), takım yorgunsa ve direnemiyorsa yapabileceğin en iyi şey topu ayakta tutup ileri taşımaktır. Oyun yönünü değiştireyim derken, arkaya pas atayım derken o topu rakip bir kesip hızlı hücum başlatırsa yapacağın bir şey yok çünkü.

Adam zekice oynadı, yapılabilecek en iyi şeyi yaptı. İstese dediklerini de yapardı, ama doğru oyun o olmazdı.

Gol konusunda da öyle bi şanssızlık var ki adamda, bir tane atsa gerisi gelecek de tıkandı arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Adam zekice oynadı, yapılabilecek en iyi şeyi yaptı. İstese dediklerini de yapardı, ama doğru oyun o olmazdı.

benim dediklerimi hangi maçta yaptı şimdiye kadar da istese yapardı diyorsun. hucüm anlamında bir enginin yarısı etmiyor cidden kimse kusura bakmasın.

siz adam köşeye top sürerek zaman geçirmesini falan bilerek yaptığını sanmışsınız ama herifin kabililiyetsizliğinden o aslında. yoksa dakka 70te başlanmaz köşeye top sürüp zaman geçirmeye.

yukarda da dendiği gibi schalke maçında falan biz geriye düşersek o zaman görürüz hücum anlamında neler yapabilceğini.

hamiti sağ kanat olarak kabullenmek istemiyorum abi ben çünkü değil.. he taktik gereği öyle oynaması gerekiyorsa ki sezon başından beri emreyle vs öyle oynuyoruz kanatlarda ozaman daha çok içeri doğru oynayacak, öyle robben gibi falan çizgiye inmeye çalışmayacak yapamıyor çünkü.

he sabri faktörüde vardı gerçi hücuma nerdeyse hiç çıkmadı gibi, hamite eboue kadar yardım etmedi hucümda ama yinede yani herif çok sırıtıyor sağ kanatta...
Sosyal ağlarda paylaş

ben attım kafadan 4 milyon diye, daha fazladır diye düşünüyodum çünkü bluedreamsin dediğine (bkz. imzam :D ) göre kuyttan çok daha kariyerli bir oyuncu kendisi. 4 değil 1 milyon euro bile olsa oynatmayacağın adamı 3e satamıyosun, sattığın takımı futbolcu istemiyosa 2 milyon diye haber salarsın, 1 milyon dersin başka kulüplere, menajerlere. icabında futbolcuyla karşılıklı fesh edersin. baroşu elinde tutmanın bir yararı oldu mu ki, belki ben bilmiyorumdur hakikaten?
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ben attım kafadan 4 milyon diye, daha fazladır diye düşünüyodum çünkü bluedreamsin dediğine (bkz. imzam :D ) göre kuyttan çok daha kariyerli bir oyuncu kendisi. 4 değil 1 milyon euro bile olsa oynatmayacağın adamı 3e satamıyosun, sattığın takımı futbolcu istemiyosa 2 milyon diye haber salarsın, 1 milyon dersin başka kulüplere, menajerlere. icabında futbolcuyla karşılıklı fesh edersin. baroşu elinde tutmanın bir yararı oldu mu ki, belki ben bilmiyorumdur hakikaten?

Dirk Kuyt da 1 yazıyla "bir" milyon euroya transfer oldu. Tekrar yazayım futbolda başarı/kariyer kupayla ölçülür bana göre. Baros'un Şampiyonlar Ligi kupası var.Baros'un şuan durumu kötü adam gibi oynamıyor uzun zamandır hiçbir büyük takım almaz, küçük takımlar onun mevcut maaşını karşılayamaz vs vs...

Ayrıca ne alaka çıkaramıyorsun işte bazen futbolcuyu elinden. Fenerbahçe başarılı mesela bu konuda en yeto adamı bile bi şekilde okutuyorlar araplara vs...
Sosyal ağlarda paylaş

bourbon said:

Rewendor said:

benim dediklerimi hangi maçta yaptı şimdiye kadar da istese yapardı diyorsun. hucüm anlamında bir enginin yarısı etmiyor cidden kimse kusura bakmasın.

siz adam köşeye top sürerek zaman geçirmesini falan bilerek yaptığını sanmışsınız ama herifin kabililiyetsizliğinden o aslında. yoksa dakka 70te başlanmaz köşeye top sürüp zaman geçirmeye.

yukarda da dendiği gibi schalke maçında falan biz geriye düşersek o zaman görürüz hücum anlamında neler yapabilceğini.

hamiti sağ kanat olarak kabullenmek istemiyorum abi ben çünkü değil.. he taktik gereği öyle oynaması gerekiyorsa ki sezon başından beri emreyle vs öyle oynuyoruz kanatlarda ozaman daha çok içeri doğru oynayacak, öyle robben gibi falan çizgiye inmeye çalışmayacak yapamıyor çünkü.

he sabri faktörüde vardı gerçi hücuma nerdeyse hiç çıkmadı gibi, hamite eboue kadar yardım etmedi hucümda ama yinede yani herif çok sırıtıyor sağ kanatta...

Buradaki Cluj maçı hariç herhangi bir CL maçına bakabilirsin mesela dediklerini görmek için.

Takım hem 10 kişi hem de kondisyonu bitmşse 70te de başlanır ileri top taşıyıp ayakta tutmaya çalışmaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...