Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 4

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Riera

-----Hamit-Selçuk-------

-------Sneijder---------

Burak--------------Amrabat
--------Drogba-----------

Burda işte Burak çıkar Yekta girer Hamit'le yer değişir. Amrabat çıkar Umut gider, defansta yabancılardan birinin yerine H.Balta veya Sabri oynar genelde bu kadro üzerinde döneriz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an Schalke'nin başkanının yerinde olmayı istemezdim. O kadar şampiyonlar liginde ilerlemişsin, üst turlara kalmışsın. Rakipler feci, tutup GS'yi seçmişsin aradan, en kolay lokma. Sevinçten kahkaha atman lazım, sonra bi bakıyosun adamlar ardarda Sneijder'le Drogba'yı alıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

Muslera

Eboue-Semih-Dany-Riera

-----Hamit-Selçuk-------

-------Sneijder---------

Burak--------------Amrabat
--------Drogba-----------

Burda işte Burak çıkar Yekta girer Hamit'le yer değişir. Amrabat çıkar Umut gider, defansta yabancılardan birinin yerine H.Balta veya Sabri oynar genelde bu kadro üzerinde döneriz bence.

şuan kurulabilcek en iyi taktik diziliş bu galiba evet. ama şuanki 442 şu aşamadan sonra zor bozulur gibi belki seneye artık
Sosyal ağlarda paylaş

4-2-3-1'dense 4-4-2 ile devam taraftarıyım ben. Burak'ın sağ kanatta etkisi sırıfa inecek bana göre.

Eldeki ideal kadro şu şekilde olur:

http://www.footballuser.com/formations/2013/01/630477_Galatasaray_SK.jpg

Görünüşün kötü olduğuna bakmayın, standart 4-4-2 değil, biraz Diamond gibi. Sağ kanat tamamen Eboue ve Hamit ikilisi arasında geçecek. Eboue zaten ileri geri orayı süpürüyor, arkasını Hamit toplar, Eboue yorulunca da o çıkar ileri. Sol biraz daha sıkıntılı, o yüzden hem Melo hem Selçuk biraz destek verecek oraya da. Mourinho'nun kaydırmalı 4-4-2'sini bilenler aşağı yukarı demek istediğimi anlayacaktır. Ortada iki tane direkt pasör varken kanatlardan atak B planı olarak kalır, haliyle bindirme yapan bekler yeterli kalacaktır.

7 yabancı var, haliyle ligde dönüşümlü oynarlar artık. Oyunun gidişine göre Amrabat sonradan girebilir.

Bu taktiğin esas kırılma noktası ortasahada tamamen ciğerden oluşan sert ve oyun zekası iyi bir ön libero gerekiyor olması. Chelsea'da Essien ya da Inter'de Cambiasso tarzı. Melo o yüzden çok kritik, özellikle Avrupa maçlarında alternatifsiz.
Sosyal ağlarda paylaş

"A VERY EXCITING CHALLENGE"
Monday, January 28, 2013
Didier is committed for a season and a half with Galatasaray, a Turkish champions championship leader and always engaged in the Champions League. "This is a very exciting challenge" , commented the Ivorian striker.
Currently in South Africa to compete in the African Cup of Nations with Cote d'Ivoire, I just officially commit, and for a season and a half, with Galatasaray Istanbul. 18 times winner of the Turkish league and UEFA Cup in 2000, the current leader of the "First League" is also qualified for the knockout stages of the Champions League, a competition that is dear to me and where we compete Schalke 04. This is a very exciting challenge that awaits me in Istanbul. I can not wait to discover this historic club and what public reputation for passion. This is a new adventure!
Sosyal ağlarda paylaş

Mourinho'nun önerisiyle geldiğini kendisi söyledi zaten Drogba.

Eboue'yi söylemedi ama çok iyi kankalar milli takımdan ve premier ligden, mutlaka etkisi vardır.

Tabii diğerleri istedi mi istemedi mi bilmiyorum. Bir tek Milan'la dedikodusunu duymuştum, Balotelli ve/veya Drogba diyorlardı, ama ne kadar ciddi bir iddia bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Didier Drogba'nın Galatasaray'a transferinde kilit bir rol oynayan menajer Ceylan Çalışkan, transfer sürecinin perde arkasını anlatttı.

Drogba'nın transferini Mourinho'ya sorduğunu ifade eden Çalışkan, "Drogba, Mourinho'nun mesajını gösterdi. Mourinho'ya üç tane takım yazıyor ve Mourinho Galatasaray'a git kesinlikle çok büyük kulüp diyor. Yazan takımlar Milan, Schalke ve Galatasaray... Galatasaray'ın daha çok istemesi Drogba'nın Galatasaray'ı tercihinde büyük etken oldu. Teklf edilen rakamları görseniz inanamazdınız. Ünal Aysal ve Fatih Terim'le görüştürdük ve çok etkilendi." dedi.

sporx
Sosyal ağlarda paylaş

El-Barto said:

deadwoll said:

Şaka maka bir anda Avrupa'nın en iyi ofans ve en kötü defans hattına sahip takımı olmuş olabiliriz sdfdgfghjh

heyecandan biraz fazla abartmışsın :D avrupa'nın en iyi ofans hattı fazla iddialı olmuş.
ee ne var ki bunda

------------
------------
---drogba---

al sana avrupanın en iyi ofans hattı
Sosyal ağlarda paylaş

paspatur said:

Burakı alanın aklına şaşarım

Yani Drogba Çin'de dururkrn gidip de Burağı almak isteyen CSKA Tothenam Liverpool gibi takımların yöneticileri ve teknik heyeti şu paticiğe takılsalar da saçmalamasalr diyorsun.

Bu sene majör avrupa kulüplerine sorsan şu anda Anelkayı mı istersin Burağı mı diye acaba nasıl yanıtlar alırsın?

Yapmayın efendiler son 10 yılda GS böyle bir forvet görmedi, biraz dastek ve sevgi görse kim bilir daha neler olacak.

Drogba elbette müthiş bir transfer, ama Burak bu takımın hücum hattının en kuvvetli parçası kim ne derse desin. Üstelik öyle bir tarzı var ki adamın tüm büyük liglerde oynar ve başarılı da olur. Az bi durun yaa.

Drogbaya sevinemiyorum valla sizin yüzünüzden. MÜTHİŞ BİR TRANSFER valla kutluyorum GS yöneticilerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...