Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Huawei?

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

abi içini niye açsınlar :) içini açsa neyi değişterecek, neyle değişterecek :)

GERGE said:

Official rom olarak bir Sony'ler adam gibi cikiyor zaten. SIII Mini ile ama Samsung da yol almis biraz. HTC her zamanki bloat halinda.

her official ROM bloatki zaten. içinde bi sürü gereksiz servis var. Genelde onları temizleyip Custom olarak çıkartıyor gruplar.

bknz, ARHD.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

assembling, disassembling hiç kolay iş değil abi. Zaten jeatinliyle satiyorlar. Mesela bazı telefonları açmak için ısı uyguluyosun camına vs. Tornavidayla girişilecek iş değil.

anladım abi. ama şu var. bu tel bozulduğunda servise girip çıkıp sana geliyor. bakıyorsun "aaa aynısının tıpkısı". bu demek ki, yöntem ne olursa olsun, açılıp kapanabilir bu meretler.

bendeki manyaklık biraz, o doğru tabii
Sosyal ağlarda paylaş

örnek;

adam telefon satıyordur (iş olarak), ve ayrıca tamircidir. internetten sattığı telefonlara ucuz yedek parçayı çakar, sıfır diye satar, sıfır telefondan çıkan orjinal parçayı da "orjinal yedek parça" diye ayrıca çakar.

e işi buysa bu 1 tel değil 1.000, 5.000 tel demektir.

profit?
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFax said:

ascend p1'in xda'da thread'i yok. get.cm'de de bi şey göremedim. Alıp stock romla kullanılmak can sıkabilir.

Doğru diyor.

Ben son 2-3 telefonda almadan önce beğendiğim bir cihaz olunca,
önce xda ya bakiyorum varmıdır threadı, romları, customizationları filan.
Varsa ve kullanımları kolay yapılıyorsa gidip alıyorum.
Bazen oradaki thread ler resmen gereksiz zaman, para, sinir masrafından kurtarıyor seni sunulan çözümlerle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...