Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elektronik Sigara

Wolas

Öne çıkan mesajlar

valla pöfür pöfür içtim. nikotinsiz diyip geçerim nedir. ayrıca nikotinin pasif içiciliği diye birşey var mı gerçekten ya?

dün biri şikayet etti beni SİGORO İÇÖYÖR AMA OLMOZ Kİ diye. hostes geldi dedim bu. gitti adama söyledi elektronik sigara beyfendi falan diye. adam daha bi zorladı morladı. döndüm dedim su buharı bu sizde çay içiyosunuz lütfen içmeyin buharı rahatsız ediyor falan. sustu herif.

hatta sonra gelip yanıma bu ne garip aletmiş nerden aldın falan
Sosyal ağlarda paylaş

uçak olayı sıkıntı olabilir yakın zamanda haberle çıkmıştı kavga çıkmış uçakda bu üyzden falan havada tartışmaya girmemek lazım karaya in allahına kadar :D ha tek başına uçabiliyorsan o ayrı.
bu arada malbroa nikotinli bende onu kullanıyorum vanilya ile karıştırıp
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Sonunda aldım, olay buymuş ya. Sigara içme isteği 0, bugün sigara kokusundan rahatsız bile oldum ki. Kullandığım likit marlbolor aromalıymış (nikotinsiz). Çok epic bşiey. dx den likit siparişi de verdim. 25 tlik şey 3$ (sahte tabi biliyorum).

eskiden ne kadar içerdin? Şu kısım önemli, bu başlık benim de aklımı çelmeye başladı aslında. Paketler 9 lira oldu, zam sürekli gelecek. Bu tarz birşey kullanmak mantıklı geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ucuz birşey değil yani ilk başta yaklaşık 150TL falanm veriyorsunuz daha sonra günlük tüketiminize göre haftada 1 10ML'lik bitirseniz 20-25TL o var birde ayda bir falan atomizer değişimi yaklaşık 40TL. yani ilk alım masrafını saymazsak ayda yaklaşık 120-140TL falan bir gider oluyor. Ama likit konusu tamamen kullanıma bağlı elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

kalabalık kapalı dar alanda bence problem olacaktır.

bende dekang ve cosa marka likitlerin dumanı pek kokmuyordu ama flavourart'ın likitleri ortamı feci kokutuyor yoğun aromaları sebebi ile.

aromasız düz likit almak lazım direk, ben mesela yanımda biri içse of kokuttun diye kıllık çıkarırım.
Sosyal ağlarda paylaş

oha gidip suratına üflüyosun insanın anlamıyor içtiğini

ayda bir atomizer değiştirme olayı mı var? ben bilmiyodum yeaea

şimdi ben aldım redkiwice6. içinde bi egoT atomizer hediye geldi.
nasıl kullanılır bilmiyorum diğerinden farklı nereye koyuluyor likid onu bile anlamadım.

bol nikotinli güzel tütün aromalı likid öneriniz var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...