Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lanet Olsun / Hatay- Otobüs şoförü cinayeti

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

• Admin

Londra'da da hoodie ler var. Kapsonlu gencler. Hepsi birbirinden beter. Etrafta gangster gibi dolasip artis artis yuruyorlar. Bizdeki besinsiz apacilere az kalori yukle kemiklerini genislet falan londra'daki hoodie tayfasi olsun sana. Grup olarak dolasip sorun cikartip bicaklayip kaciyorlar.

Yazin mesela gozumun onunde gerizekali bir tane herif otobus duraktan cikarken tekrar durup kapiyi onun icin acmadi diye otobuse saldirip camlari yumrukladiydi. Baskasi otobus icinde soforun kabin camlarini yumrukladi falan. Cok gordum.

Otobus icinde olanlar en kotusu ama. Tutup rahatsizlik verip birisi laf ederse de ya otobus icinde ya da adam indigi gibi ardindan atlayip bicaklayip kaciyorlar. Her sene bir kac kisi olduruluyor bu sekilde Londra'da.

Metro hattinda da platformda duran kisileri trenin onune iterek oldurenler, tren onune kendi atlayip intihar edenler... Bazi metro hatti duraklarinda platformda kapilar var. Mesela Londra'da Jubilee Line uzerinde yer alan Westminster Station'da.

tren geldiginde tren kapilarini acmaya bastiklarinda senkronize sekilde aciliyor bu kapilarda. Tren onune kimsenin atlama veya baskasinin insanlari itip oldurme sansi falan yok. Bu kapilar konduktan sonra da bu sekilde kimse oldurulmemis bu istasyonda.

Ha butun istasyonlara bunu yapma sanslari neden yok? Var tabi ama nedense maliyeti cok fazla. Londra'da bile daha oturmamis bu sistem. Parayi sacma sapan yerlere harcayacaklarina boyle seylere harcalar on numara olur. Ulkeyi ilk okul mezunlari yonetsin diye secmeye devam ettikce biz, soforun delikanlisini alkislayip, sofurun basina bir sey gelince de hay salak adam birak gitsin iste ne ugrasiyorsun deriz. :) Ne diyecegiz ki baska? Isin en kolayi, onun da alin yazisi boyleymis diyip gecmek.

Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

NoTwisT said:

neresi var mesela? manevi yozlasmanin kralini Amerika yasiyor. Anlat da ogrenelim.

Avrupada çoğu yerde öyle. Ben İngiltere-İskoçya'ya gittim, adamların dinle alakası yok, millet 15 yaşında cinsellik yaşamaya başlıyor kimsenin birşeye müdahale ettiği vs de yok herkes kafasına göre yaşıyor.

Heh gel bi Amerika'yi gor, 15 yasinda cinsellik yasayan adamla testis geciyor burda ki veletler. Uyusturucu acid vs orta okulda basliyor. Aile baglari zaten kopuk, arkadaslarin yarisi anne babayla ayda yilda bir gorusuyor onda da kavga ediyorlar.

Dinsizlik konusunu yozlasma olarak gormuyorum. En ateyiz ulkelerden olan Japonya'ya bi git gor. Insanlik dersi veriyor adamlar resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

bu herif dışarda "DİNİMİZE LAF ETTİRMEYİZ HULEEEAYN" diye dolaşıp terör estirmiyosa bende hiç bişi bilmiyorum.

"kafam attı öldürdüm" diyede açıklar kendini.

bu ne abi şimdi? şu olayla bunun ne alakası var? malmısın sen? bi de özel okullarda filan okudun senelerdir , iyi eğitim aldın sözde..
Sosyal ağlarda paylaş

amerikada fabrika gibi seri katil yetişmesinin sebebi sanırsam dünyanın en mal basınına sahip olmaları, kulağından kan akıttıracak kadar gerizekalı abi adamların haberleri, basını vs.
gazlıyorlar seri cinayet haberlerini, uzmanlar çıkıyor yapmayın etmeyin, olayları globalleştirmeyin bakın sadece bu yüzden ilgi isteyen bunları yapıyor diyorlar, adamların umrunda değil tiraaj diye.
Sosyal ağlarda paylaş

NoTwisT said:

Heh gel bi Amerika'yi gor, 15 yasinda cinsellik yasayan adamla testis geciyor burda ki veletler. Uyusturucu acid vs orta okulda basliyor. Aile baglari zaten kopuk, arkadaslarin yarisi anne babayla ayda yilda bir gorusuyor onda da kavga ediyorlar.

Manevi değer azlığıyla açıklamaya çalışmışsın ben de manevi değerle doğrudan bağını bu şekilde açıklayamazsın dedim. Orta okulda uyuşturucuya başlıyorsa ABD'dekiler bu başka bir konu.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

sipeyskeyk said:

Abi tamam da kaçımızın götü yerdi ve elinde bıçak olan bir saykonun üzerine atlayabilirdik? Biz bizeyiz.

ben atlarım abi.
ölürsek en azından birisinin hayatını kurtarmak için ölelim.

abi öyle olmuyor valla;
kayseri de,tırt bi avm nin önünde,arkadaşın kız arkadaşını beklerken buna benzer bi olay yaşadım.hapcı olduğu her halinden belli bi tip kızın birine durduk yerde saldırdı.kız bağırdı falan hemen müdahale edelim dedik.çoçuk direk bıcak çıkardı ve bize bakıyordu bi yandan.okadar soğuk kanlı ve bilinçli yaptıki bu olayı resmen yere çivilendik arkadaşla ha allahdan kızı bıraktı bizim hareketimizle..
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bizdekiler en azindan yardim etmeye calisiyor. Adama sakin ol, kapi acik iste, in filan diyorlar. Amerikadaki son metro olayi cok korkunc:

http://rottenmonkey.com/wp-content/uploads/et_temp/subway-death-new-york-post-313975_630x210.png

Bu telofunu cikarip cekecegin surede adama elini uzatip yukari cekemez miydin? Adam dustukten 22 saniye sonra tren carpmis. Dehsete dusuruyor insani. Burada olsa yardim ederlerdi eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

notwist demiş ki bizde yozlaşma az ondan seri katil çıkmıyor. ne alaka lan NE ALAKA

bi kere senin memleketinden iki cinayeti üst üste koyacak kadar plan yapacak eğitim, beyin sabır vs olmadığı için çımıyor. bizde yozlaşma az deme lütfen 80 kişi 12 yaşındaki kızlara toplu tecavüz edilen batıya en yakın ülke bizimkisi.

12 yaşında ot çekip sevişmesi de yozlaşma olabilir ama inan eksiğimiz yok. bizim ülke düşeni kaldırırız eşiğini geçeli çok olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

mokoko said:

bu herif dışarda "DİNİMİZE LAF ETTİRMEYİZ HULEEEAYN" diye dolaşıp terör estirmiyosa bende hiç bişi bilmiyorum.

bu ne abi şimdi? şu olayla bunun ne alakası var? malmısın sen? bi de özel okullarda filan okudun senelerdir , iyi eğitim aldın sözde..

asıl senin bu tepkin saçma. ben tamamen adamın iki yüzlülüğünü belirtmek için söyledim. böyle adamlar işte mahallede kız arkadaşınla yürürken hem kıza laf atıp, hemde ayrılın ulan aile var diyenler. yoksa ne dinine nede başka bişiyine laf ediyorum adamın.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

Ornegin birisi biletsiz binecegini soyledi, binemezsin diyorlar. Adam binip iceri gecerse en bas otobusu calistirmiyor ilerlemiyor, diger insanlarin laf etmeye baslamasini bekliyorlar. Bakti bir cozum alamiyor, ya araci calistirip ilerliyor ve polise durumu bildirip polisin bir sure sonra yolunu kesip aractan sorun cikaran adami almasini sagliyorlar ya da hic gitmeyip direk polis cagiriyorlar.

Isteyen de istedigi kadar camlarina vursun sofor oturuyor kabininde sorun gecene kadar bekliyor.
şu dediğin türkiyede çok zor.5 sn içinde 50 kişi biniyor kim basıyor kim basmıyor hiç belli olmuyor bile.hatta böyle bir durumda bizim zeki halkımız direk şöföre linç girişiminde bulunur
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

suBzer0 said:

mokoko said:

asıl senin bu tepkin saçma. ben tamamen adamın iki yüzlülüğünü belirtmek için söyledim. böyle adamlar işte mahallede kız arkadaşınla yürürken hem kıza laf atıp, hemde ayrılın ulan aile var diyenler. yoksa ne dinine nede başka bişiyine laf ediyorum adamın.

şu yazdığın cümleden bu dediklerin kesinlikle anlaşılmıyo senin.. bi daha oku istersen yazdığını.. Neyse benim tepkimde fazla oldu biraz kusura bakma , ama herşeyin içine din vs. sokulunca acaip sinirleniyorum nedense..
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

mokoko said:

benjani said:

1.28 de

abi hasss... şu anda fark ettim.

ağlamaklı oldum yemin ederim. 5 seneye dışarı çıkar katil.

Ben de ağlamaklı oldum sinirden. Adam ekmeğinin peşinde çoluğu çocuğu var annesizin biri gelip canını alıyor. Allahın belaları. Gerçekten idam istiyorm, hem de giyotinağır işkenceli falan.

fix'd bro!

en ağır işkenceli idam olcak abi,direk idam olmucak böyle bir keşe idam iyilik olur,ama ağır işkence? AWW YISS i got a sadist boner
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

notwist demiş ki bizde yozlaşma az ondan seri katil çıkmıyor. ne alaka lan NE ALAKA

bi kere senin memleketinden iki cinayeti üst üste koyacak kadar plan yapacak eğitim, beyin sabır vs olmadığı için çımıyor. bizde yozlaşma az deme lütfen 80 kişi 12 yaşındaki kızlara toplu tecavüz edilen batıya en yakın ülke bizimkisi.

12 yaşında ot çekip sevişmesi de yozlaşma olabilir ama inan eksiğimiz yok. bizim ülke düşeni kaldırırız eşiğini geçeli çok olmuş.

bravo (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

allah belasını versin ya

dasaa dısındakilerde izleriz böyle bir olay olursa demis basımdan bir sürü olay geçti bu sekilde ve insanlar müdahale etmiyor diye daha kötü sonuclanıyor
türk halkı o kadar boktanlastı ki artık su haberler normalmis gibi geliyor insanlara
adam karısını biçaklıyor sokakta kocasıdır karısmayın diyorlar
50 kisi 15 yasındaki cocuga tecavüz ediyor kız istedi deniyor

imkanım olsa bende seri katil olurum su ülkede su katil ve türevlerini öldürmek için
Sosyal ağlarda paylaş

abi yanlız bir tek yav dikkat etmiş, otobüs şöföründe de bıçak var bence adamın heriften pek bir farkı yok şimdi o bıçağı gözüne soksa keşi öldürse kahraman mı olacaktı yani, o bıçağı görünce zaten keş iyice kuduruyor. bıçak taşıyorsan günün birinde ya katil yada böyle maktul oluyorsun işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...