Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

Semih Haznedaroğlu, "Sneijder açısından düşünmek gerekir. 28 yaşında ve bu aşamada kariyerinin en doğru tercihini yapmak zorunda. Onun için kariyer ve para bakımından Premier Lig'deki büyük takımlarda oynamak cazip gelebilir. Fakat Bimyat'a prince giderken evdeki bulgurdan da olma ihtimali var. Galatasaray onu Ocak sonuna kadar bekleyemez. Ne olacağını bir kaç gün içerisinde görüyeceğiz" dedi.

acaba sneijdere bu açıklamaları nasıl çevirecekler :D while going to bimyat for rice dont loose your bulgur at the home sdsfds

A bird in the hand is worth two in the bush. Şeklinde bir deyim kullanabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Benim Ö.M. ise alıntılamak yerine özel mesaj atanlarla doldu :D.

"yerine" değil o, birisine alıntı yaptığında otomatik olarak attığın mesaj ö.m. olarak da gidiyor.

edit: alıntı yaptığında yerine özel mesaj attığında demişim komik olmuş. yol yorgunluğuma ver :p
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Yahu kimleri bekledik aylarca veya tüm transfer dönemi, Sneijder'i mi beklemicez. Önemli olan bence bu sırada diğer transferlerin hallolması.

burda sıkıntı adamı beklerken alternatifleriyle anlasamamak. eger ocak sonunda snejder gelmiyorum ben derse o saatten sonra kimi alacaksın yerine sorun o.

GS yonetimide dogal olarak bunu dusunuyor. e buyuk futbolcu transfer etmek bu yuzden ayrı zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna, aynısını düşünüyorum, ama bunu yanlış bir strateji olarak görüyorum ben.

Elinde eksik bir takım var, adam gibi 3. bir stoperin yok hatta olanlardan biri bile tekliyor, sol bek kanattan gelme adama emanet, ki onu kanatta kullanmak istiyorsun, kanat sekiyor, ön liberon formsuz ve yedeği yok, sağ bekin afrika kupasına gidecek dönüşü belli değil yedeği sabri..

Sense kalkmış hala 10 numara peşindesin. Almaya çalıştığın adam çok klas ve ortasahaya seviye atlatacak bir adam, ama zaten elinde müthiş bir pasör var. Tek eksiği baskı yiyince etkisizleşmek. Üstelik de almaya çalıştığın adam hem takımın tüm taktik yapısını değiştirmene sebep olacak hem de benzer işlevli diğer adamı gölgeleyecek.

Gerek yok, ortasahaya 1 seviye atlatacağına o paraya iki tane eksik bölgeni 2 seviye atlatırsın.

Ha, bir fantazi olarak, bir şov olarak elbette Sneijder gibi adam hele bir gelme ihtimali varsa (ki başta çok inanmıyordum, hala da gelir demem ama kendisi de reddetmediğine göre ihtimal var gibi gözüküyor) denenmeli, zorlanmalı. Eksiğe göre yapılacak transfer değil ne olursa olsun fırsat varken alınması gereken adam bu. Ama işi yokuşa sürüyorsa da, "bak kardeşim 3 gün süren var, yoksa güle güle" diyip başka transferlere yoğunlaşmak şart.

Sneijder gelse bile takımda çok eksik olacak.

Oysa bu arada bi tane sol bek alsan ya da kiralasan, bi tane ortasaha göbeğine libero alsan yerlisinden, ya da bir stoper transfer etsen ne olur? Bunlara para harcarsak Sneijderi alamayız diyorsan alma zaten, bunlar daha kritik şu anda.

Ancak benim anladığım bu sene çoktan feda edildi. Sneijder alınabiliyorsa o hariç eldeki kadroyla sezon sonuna kadar gidilecek. Sezon sonuna kadar Sneijder forma sokulup vitrin yapılacak, sonra da 2 katı fiyata satılacak, o parayla gelecek sezona kadro kurulacak. Anladığım bu. Güzel strateji, ama yıllar sonra katıldığımız ve üst tura çıktığımız hatta bu turda da iyi eşleştiğimiz CL'yi böyle harcamaya değer mi derseniz, değmez. Ekstradan bu riske girecek paran varsa o zaman gir. Yok ya o ya da diğerleri diyorsan, öncelik diğerlerinde olmalı. Ki burada hata yapıyor yönetim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Güzel demişsin agada baya baya trabzonspor a dönüşüyoruz.Burak atarsa kazanıyoruz atamazsa gg.Hani bi sol bek bu takıma çok fazla level atlatmaz ama 10 numara baya bi etkiler işleri.

Defansa adam lazım tabi ama heralde yediğimizden çok atalım mantığıyla zorlanmadı sneijder kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ravnos said:

Güzel demişsin agada baya baya trabzonspor a dönüşüyoruz.Burak atarsa kazanıyoruz atamazsa gg.Hani bi sol bek bu takıma çok fazla level atlatmaz ama 10 numara baya bi etkiler işleri.

Defansa adam lazım tabi ama heralde yediğimizden çok atalım mantığıyla zorlanmadı sneijder kadar.

10 numaraya gerek yok.

Burak'ın yanına sağlam bir forvet yeter o iş için. Elmander formdayken müthiş bir yük paylaşımı yapıyorlardı mesela. Ama Elmander'i tamamen silemediğimiz için de yerien adam almak zor.

Geriden zaten besleyen Selçuk var. Hamit'in teklemesi, Eboue'nin formsuzluğu ve sol kanattaki bozukluk problem. Sol bek tek başına etkili olamasa da o mevkiye alınırsa tekrar ileri çekilecek bir Riera sol kanadı canlandırabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında alternatif olarak 10 numara değil de kanat oyuncusu var sanırım. Çünkü Sneijder dediğin adamın alternatifi olamaz eğer Kaka'yı, Diego'yu, Honda'yı filan alamayacaksan. Bu arada gelmezse gelmesin bu kadar oyaladı filan deniliyor ya çok garibime gidiyor. Adam imajı bok gibi olan bir lige ve ülkeye gelecek ve bu adam 28 yaşında ki bu da futbolcunun en iyi en verimli yaşı belki de. Hani öyle kolay verilecek bir karar değil bence de. Ancak tahminime göre transfer dönemi sonunu bulmaz.

Diğer mevkilere gelirsek harbi bi yandan alınacak diğer mevkilerle ilgili görüşmeler yapılmıyorsa yuh olsun. Fakat o kadar eşek değillerdir yapıyorlardır.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Sneijder'in mevkisinde alternatif aradıklarını zannetmiyorum ben. Sol bek transferi bu olaydan tamamen bağımsız ama bakınca ben sol beke transfer ihtiyacı göremiyorum Carlinhos gibi uzun vadeli planlar dışında.

E forvet desen var kanat desen çok fazla yatırım var üzerlerine sünger çekemezsin bi 10 numara kalıyor bir de stoper. Bence 1. ihtiyaç 1. sınıf bi stoper onu da devre arasında kimse satmaz kötü durumlar.

Düşündüm düzelteyim, sol beke kaliteli bi oyuncu alıp Riera'yı alternatif haline getirip sezon sonu yollayacak modele sokabilirler. Sonuçta toparlandı vs desek de maaşına oranla hala çok yetersiz. Hakan Balta'yı stoper yedeği olarak düşünüp hareket edebilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Sneijderi alıcaz sanırım tek sorun 2015 de belli bir miktar karşısında free kalmak istemesi . Hagi den beri o mevkiye kimse gelmedi . Lincoln çok iyi bir oyuncuydu ama krakteri zayıftı . Sneijder hala başarı peşinde koşmak istiyor gibi bir izlenim bırakıyor bende . Gelirse çok başarılı olucak inancındayım. Bence tam bir on numara ve o mevkide GS çok zayıf Selçuk hic bir zaman bir on numara değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an İngiliz basını : Liverpool la Sneijder görüşmüş
Sneijder haftada 240000 pound istemiş vergi dahil onlar ise 90000 pound teklif etmişler . Anlaşmak için hic uygun bir zemin yokmuş ikinci kez görüşmek bile boş diyorlar. Gs teklifi ise 200000 pound haftada .
İngiliz basınına göre Şu an Sneijderin önünde tek engel Türkiye de yaşamayı istemiyen karısı diye yazıyorlar.
Bu olay gerçekten dış basında Türkiye yi yerden yere vurdu .
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

Sneijder haftada 240000 pound istemiş vergi dahil onlar ise 90000 pound teklif etmişler . Anlaşmak için hic uygun bir zemin yokmuş ikinci kez görüşmek bile boş diyorlar. Gs teklifi ise 200000 pound haftada .
İngiliz basınına göre Şu an Sneijderin önünde tek engel Türkiye de yaşamayı istemiyen karısı diye yazıyorlar.

O rakamlarda ciddi hata var ama, 52 ile çarpınca ilginç sonuçlar çıkıyor ortaya. GS 10M pound mu teklif etmiş yıllık?
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

akirafes said:

O rakamlarda ciddi hata var ama, 52 ile çarpınca ilginç sonuçlar çıkıyor ortaya. GS 10M pound mu teklif etmiş yıllık?

Yazanlar burda kendi gözünüzle görün tıklayın
Hatta haftada 200000 pounddanda fazla maaş diyor Gs için
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...