Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma - 3

Rewendor

Öne çıkan mesajlar

Şınayderciler ;

alın size güzel haber ;

TURKEY/ GALATASARAY, Sneijder gets closer

Daily Network
©2013
17.01.2013 07.40 by Marco Gori read 710
Source: La Gazzetta dello Sport
© foto di Giuseppe Celeste/Image Sport

According to La Gazzetta dello Sport, 28 year old attacking midfielder Wesley Sneijder could finally accept a 2 million euros severance pay from Inter Milan and then move to Galatasaray.
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

Gelmesin şu dakikadan sonra da zaten... ne bu ya yok daha zamanım var karar aşamasındayım bikbikbik , sen hayır dersen koskoca takım son 3-5 günde adam transfer etmek için mi koşturucak defolsun gitsin hangi cehenneme gidiyorsa , süper oyuncu vs ama fazla naz aşık usandırıyor

abi ahah amma gazsınız ya. basın doldurdukça bunlar coşuyor. fazla naz falan yok ortada. teklif yapıldı adam kabul etti ama interle problemleri var işte. son maaşını istiyormuş falan filan. tamamen çözmeden gelmem diyor haklı da adam.
Sosyal ağlarda paylaş

A number of Premier League sides are said to be interested, including Liverpool, and the leading clubs in England are unlikely to have been put off by Inter's valuation.

Büyük başkan Gerçekten 4 şubata kadar inter başka takıma satarsa 5 milyon Euro ceza öder maddesi koymuşlar bu yüzden inter İngiliz takımları ile görüşmüyormuş bile .
Tek söylenicek laf Büyük başkan.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

inter de olur mu demiş 5m maddesine?

ilk bilgiler ayın 15 ine kadardı ikinci gelen bilgiler 18 ocaktı bugün Bülen Tulun şubat 4 olduğunu açıkladı .
Biz bumalı istiyoruz şu fiyatta anlaşırsak olur ama başkasına da satmayacaksınız satarsanız bize bu kadar ceza ödersiniz .
diye bir antlaşma yapmışlar . Yanalan söyliyeceklerini sanmıyorum bu konuda .
Sosyal ağlarda paylaş

Zep said:

abi yazdığın herşey yalan yanlış lütfen yazma artık şuraya ya.

Hollandalı yıldız, 5 Şubat'a kadar Galatasaray dışında başka bir takıma transfer olması durumunda İtalyan devi, sarı-kırmızılı temsilcisimize 5 milyon euroluk tazminat ödeyecek.

Tıkla bak bakalım hürriyet radyospor sabah hepsi yazıyor bunu yalanmı diyorum yoksa gördüğümümü yazıyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

abi öyle şey mi olur? takım niye kabul edipte sneijder'in gitmeme riskini alsın ki. ayrıca takım adamı göndermek istemediği sürece gidemez oyuncu takımdan. gider swindon town'la protokol yapar, transfer döneminin sonuna kadar swindon dışında hiçbi takıma satılamaz diye.

yoktur öle bişi kesinlikle.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

knoxville said:

inter de olur mu demiş 5m maddesine?

ilk bilgiler ayın 15 ine kadardı ikinci gelen bilgiler 18 ocaktı bugün Bülen Tulun şubat 4 olduğunu açıkladı .
Biz bumalı istiyoruz şu fiyatta anlaşırsak olur ama başkasına da satmayacaksınız satarsanız bize bu kadar ceza ödersiniz .
diye bir antlaşma yapmışlar . Yanalan söyliyeceklerini sanmıyorum bu konuda .

transfer 31 inde bitmiyor mu
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tür protokoller gerçek hayatta hep yapılıyor.
mesela
1 ) klup aldığı fiyatın altına satıyor sneijder eğer premier lige gider başarılı olursa çok eşeltirilir .
Ama Türkiye de başarılı da olsa premier lig kadar ilgi çekmez taraftar dan çekinmeleri olabilir ingiltereye vermek istemiyor olabilir.
2 ) Gs ile kesin anlaşmıştır . Bizim dedğimiz gibi deadline 4 gün değildir . transfer sonuna kadardır karşılıklı öğün verilmiştir biz kesin alıcağımızı olarda bize kesin satıcağını belirtmiştir . Garanti alıcı.Barosusatamıyoruz mesela bu oyuncununda aylığı fazla ve 4 aydır oynamıyor ve son 3 sene ligde sene başı 4 olmak üzere toplamda 12 gol atmış eski performansı yok
3 ) belki satmayı istemiyor ama maaşını düşürmek istiyor Gs yi de buna maşa olarak kullanıyor bu yüzden ya gS ye git yada maaşını düşür başka bir yere gidemezsin protokol yaptık diyordur
KArısı ne dedi unuttunuzmu kapalı kapılar ardında kirli oyunlar dönüyor
Sneijder ne dedi bir tercih yapmaya zorlanıyorumr ve şimdi acil beni zorluyorlar .
Sizce ???
Yaw beni neden yazdıklarımı savunmak zorunda bırakıyorsunuz ben gördüğüm en son haberleri yazıyor sizle paylaşıyorum sadece neden yalancı ithamında bulunuyorsunuz anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kadar basının gazına gelmek neden anlamış değilim. Sanki bütün transfer kaderi buna bağlıymış gibi beklemek yanlış GS tarafı için.Elbette olacak dalga geçmek için yer arayan liseli tayfası da.

Klübüne teklif yapılmış ve Inter kabul etmiş. Sneijder'de GS nin verebileceği teklifi almış. Adam da alternatifleri değerlendireceğim kafama yatarsa gelirim demiş.

Burada muhahahah Sneijder hala gelmedi tarzında liseli sevinçleri yapmakta manasız, oğlum biz Sneijder gibi adama teklif götürdük Nobre'ye değil demekte.

Hani şurada bütün başarısını GS nin yapamadıklarına bağlayan sığ insanlar var anlıyoruz.Nasıl olsa Aziz Yıldırım kafası taraftarı ne bekliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

akirafes said:

3 ) belki satmayı istemiyor ama maaşını düşürmek istiyor Gs yi de buna maşa olarak kullanıyor bu yüzden ya gS ye git yada maaşını düşür başka bir yere gidemezsin protokol yaptık diyordur
KArısı ne dedi unuttunuzmu kapalı kapılar ardında kirli oyunlar dönüyor
Sneijder ne dedi bir tercih yapmaya zorlanıyorumr ve şimdi acil beni zorluyorlar .
Sizce ???
Yaw beni neden yazdıklarımı savunmak zorunda bırakıyorsunuz ben gördüğüm en son haberleri yazıyor sizle paylaşıyorum sadece neden yalancı ithamında bulunuyorsunuz anlamadım.

3.cü şıkta için şuda var adam gitmiyorum hiçbiryere 2015e kadar verin paramı diyebilir misa.
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray are prepared to wait until February 5 to secure the transfer of Wesley Sneijder, according to club consultant Bulent Tulun.

The Turkish side had agreed a €10 million fee with Inter for the Netherlands international, but the player himself has delayed making a decision on his future.

Goal.com exclusively revealed on Wednesday that Liverpool had stepped up their interest in the player following the impasse with the Istanbul club, but Fatih Terim’s outfit have now clarified they are prepared to bide their time over the deal, as Sneijder and his current employers attempt to resolve a financial dispute.

Tulun, a consultant of club president Unal Aysal, told Hurriyet: “I did not come to Italy for the Sneijder transfer now. I’m here to watch our club’s volleyball match. We gave our offer to Sneijder and agreed with Inter as you know. Now we will await his decision.

“We don’t have any problems with Sneijder or Inter. They had a disagreement over Sneijder’s financial demands. There’s approximately a €2 million disagreement, which makes things harder. We will wait until Feburary 5.”
Tükçe dersi alabilirim
neyse yukardada Bülünt tulunun 5 şubata kadar sneijderın cevabını bekliyeceğimizi söylemiş buna bir kaç yabancı sitedede rastladım Türkiye de basında çıkan haber başka Yabancılarda basında çıkan haber başka.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...