Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sony Xperia Z

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

sony servise mail attım

tek dedikleri şey teknik servis kullanıcı hatası olduğuna karar vermiş olup karar nihaidir.

başka bir bok yok dingillerde

neye göre karar verdin diyorum yok.
dışarıdan darbe izi yok nasıl kullanıcı hatası diyorum yok

herif bi de utanmadan ya ilk defa bize böyle bir şey geliyor eğer diğer kullanıcılardan da gelseydi biz o zaman onu üretim hatası olarak yapardık diyor.

internette bir araştırdım onlarca kişide aynı problem. Basınçtan patlıyor ekran bu kadar basit.

hadi ekranı da siktir ettim. Ulan arka kapak kendiliğinden açıldı batarya şişmesi var. Götüme mi soktum da sarj ettim? taktık sarj ettik orjinal aletiyle neyi kullanıcı hatası

nefret ettim Sony'den 200 tl ye yaptırıp satıcam
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Anladım sanırım sadece tek yetkili servis olarak Arvato bakıyormuş. Benzer şekilde bende servise göndermeden önce yorumları okuyup tırsmıştım. Benim bataryam epeyi kötü duruma gelmişti bende yorumlardan dolayı direk kendim götürüp teslim etmek yerine Turkcell Platinum'u aradım. Geldiler kapıdan teslim aldılar sonrasında da 1 hafta içerisinde teslim ettiler. Sana böyle sorunlar çıkardıkları için üzüldüm valla 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

ben çok pişman oldum açıkcası telefonu alacağım sırada 1400 tl ye bulmuştum garanti vs durumlardan tırstığımdan gittim 1800 tl ye sony den aldım hiçbir işe yaramadı.

Hayır her şeyi geçtim tutumları inanılmaz rahatız edici.

tüketici mahkemesine git abi, biz 3. dünya ülkeisyiz diye böyle davranıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
paspatur said:

benim de şarjım çok az gitmeye başladı
yakın bir zamana kadar sabah full çıkıyordum akşam mesai bitene kadar anca %50 lere geliyordu. Çok az kullanmayla
Şimdi %20 lerde zor kalıyor. Yine az kullanmayla
Napmak lazım?

garantisi varsa götür 2 3 saatte bitiyor de değiştirsinler ya
(başka bi aksilik yoksa tabi arkada mediaserver çalışması falan)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
z3'dan cok memnunum.
1- 20mp kamerasi mükemmel.
2- Sarji aktif kullanimda 1 gün icinde bitiremedim henüz. 45 dakikalik dizi %10-15 sarj yiyo. 4s'den sonra kendimi öyle mutlu hissediyorum ki Sarj konusunda.
3- 5,2inc ekrani harika.
4- Android cok iyi calisiyo. Gayet hizli ve takilma yasatmiyo alet.
5- Su gecirmeme özelligi de harika. Havuzda, banyoda ve yagmurda test etme sansim oldu. Kapaklar cidden ise yariyo:)

Cok memnunum su an icin. 1000€'luk iphone yerine 600€'luk sony xperia z3 aldigima pisman degilim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...