Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1TL den açık artırma giden ürünler

Sequoya

Öne çıkan mesajlar

BramStoker said:

hayatında hiç açık artırmaya katılmamış insanlar doluşmuş bu başlığa.

Geçen Mel Gibson'ın adasını almak için açık arttırmada buluştuk gençlerle. Bill Gates denen dümbükte aynen bu şekilde garip garip teklifler yapıyordu. Dedim hiç mi katılmadın açık arttırmaya. Steve Jobs'tan hiç bahsetmiyorum zaten. Adam adanın patentini almış, yarı fiyatına aldı gözümüzün önünde.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi adam güzel bir fikir sunmuş işte, daha niye lösev'e de yardım yapalım, çocukları dürümcüye götürelim diye kastırıyorsunuz.

Bağış yapılacaksa, çocuk mutlu edilecekse milyon tane dernek/kuruluş var zaten. Hepsine yetişilemez.

Bu davranışını takdir ettim ben. Hatta bundan sonra işimize yaramayan her şeyi böyle devredebiliriz birbirimize, hem o zaman damlaya damlaya göl olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

BramStoker said:

hayatında hiç açık artırmaya katılmamış insanlar doluşmuş bu başlığa.

Geçen Mel Gibson'ın adasını almak için açık arttırmada buluştuk gençlerle. Bill Gates denen dümbükte aynen bu şekilde garip garip teklifler yapıyordu. Dedim hiç mi katılmadın açık arttırmaya. Steve Jobs'tan hiç bahsetmiyorum zaten. Adam adanın patentini almış, yarı fiyatına aldı gözümüzün önünde.

de ayrı.

Teleskobu da nereden aldığını link atarsan sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequoya said:

Beyler buradaki ürünler bittiğinde yeni ürünleride koyacam aynı şekilde.

Lütfen trollemeyin ve gerçekten alım gücünüze göre teklif verin. Burada kazandığınız ürün olursa bilgilerini vereceğim çocuk esirgeme kurumu derneğinin hesap numarasına havale edip dekontu buraya koyacaksınız.

Bende ürünü size yollayacam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...