Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyzura tüylü ceket meselesi

chrome

Öne çıkan mesajlar

Düzeltme ve özür.
Kasıtlı olarak yaptığım o dalga geçme amaçlı mesajda aslında gerçekleri çarpıttım. İdmanlarda yeni başlayan kimseye zaten sert girilmez çalışan kişi istese dahi. Kaldı ki noyan teke tek çalışmamızda ısrarla bizden sert çalışmamızı istiyordu hep. Kendisi ayrıca tarz olarak alışılmışın dışında görünen biri olmasına rağmen tavır olarak gayet maskülen bizim gibi normal birisi. Bunları yapma sebebim noyzura isimli kullanıcıyı tanıyan ve çevresinden olan birkaç kişinin noyzura hakkında yaptığı asılsız bazı tehlikeli iddialardan kaynaklanıyor. Bu iddialara istinaden forumdaki kullanıcılar için tehlikeli durumlar oluşmasın diye düşünüp o şekilde yıpratıcı ve alay etmeye müsait bir mesaj gönderdim belki alay konusu olup forumdan uzaklaşır diye. Kendisi gerekli açıklamaları bana yaptı, iddia eden kişiler ile yüzleşmeye gönüllü oldu ama iddia eden kişilerin hiçbiri yüzleşmeye yanaşmadı. Ben de göt oldum. Bütün bu olaylardan dolayı hepinizin huzurunda Noyzura kullanıcı isimli üye arkadaşımızdan özür diliyorum. Hayvanlık yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...