Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

Xenus said:

bu topici ilk mesaj varken görmüştüm TL;DR demiştim, neler dönmüş ya.

ekran kartı olayına şaşırmadım. ben türk mmoları da oynadım 100-200 lira parayı savurunca bir upgrade için böyle 180 derecelik küfürden abimm'e dönen dönüşlere çok alışkınım. guilddeki biri o boktan oyuna harcadığı 10 milyar paranın 2-3 milyarını guildekilere harcamıştı. gavurlar bunu hayatta yapmaz.

xunn'a kınaytçı bile dendi sonunda abbooovvvv
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

bu topici ilk mesaj varken görmüştüm TL;DR demiştim, neler dönmüş ya.

ekran kartı olayına şaşırmadım. ben türk mmoları da oynadım 100-200 lira parayı savurunca bir upgrade için böyle 180 derecelik küfürden abimm'e dönen dönüşlere çok alışkınım. guilddeki biri o boktan oyuna harcadığı 10 milyar paranın 2-3 milyarını guildekilere harcamıştı. gavurlar bunu hayatta yapmaz.

gavurun p2w f2p mmo oynayan kitlesi daha bir leş. sen merak etme. allods online eu servarında oynamamışsın sen galiba hiç. browser mmolardan sonra mmorpg piyasasındaki en money sink oyundur kendisi. her türlü vıcık vıcık yağ, adam kayırma, "abicim" ayaklarının yarım yamalak ingilizceyle konuşulanı mevcut. türklükle veya gavurlukla alakası yok. önemli olan şey omurga.
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anlaşıldım galiba parayı harcama anlamında söyledim zaten. kimin omurgası olup kimin omurgası olmadığı ile alakalı değil. yabancı adam umursayıpta tanımadığı adama para verip, böyle muamele falan yapmaz, işine bakar asdf. paraya tav olanın dili dini yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yalnız xunn da ne hatred toplamış arkadaş. İyi ki bi hayat kadını oldu, hemen yerden yere vuruyorsunuz.

abi paarasını verende duvardan duvara vuruyo işte noproblem.

sipeyskeyk said:

axedice said:

Dylan yapsa şunu kimse sallamaz

Mesleğini icra ediyor o saygımız sonsuz.

ahahaha +100binmilyon
Sosyal ağlarda paylaş

abi ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 124 sayfa ney lannn..

ben bunu gecen gördüm ya liselinin biri aglıyordur yine dedim, 124 sayfa olmus ya la..

abi hep böyle kaciriyorum dramalari ya :(

124 sayfa okumucam tabki, biri özet gecsin,abinin sorunu neymiş
124 sayfa neyin dramasi döndu bu kadar,

hadi dürüm+ayran isteyenler cıksın ortaya
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 124 sayfa ney lannn..

ben bunu gecen gördüm ya liselinin biri aglıyordur yine dedim, 124 sayfa olmus ya la..

abi hep böyle kaciriyorum dramalari ya :(

124 sayfa okumucam tabki, biri özet gecsin,abinin sorunu neymiş
124 sayfa neyin dramasi döndu bu kadar,

hadi dürüm+ayran isteyenler cıksın ortaya

oku abi.
roman gibi akıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Şunu yapan başkası olsa of hayatını sattı vay pis omurgasız falan dersin de, xunnu az çok tanıyoruz arkadaşlar. OHA İNTERNETTEN HIRBO ÇARPIYORUM heyecanıyla başlayan macerasında şu anda suçluluk duyuyor lan ayıp mı oldu adamın parasını aldık, zengin de olsa falan diye içi içini kemiriyor. Ama yüzsüzün allahı olduğu için zaaa diyip çatır çatır fps alıyorum oyunlarda ehere mehere çekecek işin sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...