Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

theridone olayını anlatıyorum.

http://forum.paticik.com/read.php?62,6501543,6503497#msg-6503497

şu konuda geçen bi olay vardı pınar vs bilirsiniz işte o mevzuular olurken twitterdan konunun linkini de içinde barındıran "burada konuşuluyorsun bilmeni istedim =)" gibi saçmasapan bi şeyler yazdı pınara. üstteki mesajı attığım sırada bilmiyorum tabii kim olduğunu bilmiyordum o kişinin ( twitter ismi vardı bi tek vs )
sonrasında başka bi konuda "=)" yazdığında olayı hatırlatıp güldüm ve haterım oldu ehehehe

sequonun bu saatte uyanık olmasını, patide ferrarisinin fotoğraflarını upload etmesinin aşırı saçma bi şey olduğunu düşündüğümden merak edip onu sordum yani. çocuğun, eşin var gecenin 1'inde ferarri fotoğrafı upload ediyosun gayli bi siteye. neyi mantıklı ki bunun ? eşli sorulu bi post atınca da niye terbiyesiz oldum anlayamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

theridone olayını anlatıyorum.

http://forum.paticik.com/read.php?62,6501543,6503497#msg-6503497

şu konuda geçen bi olay vardı pınar vs bilirsiniz işte o mevzuular olurken twitterdan konunun linkini de içinde barındıran "burada konuşuluyorsun bilmeni istedim =)" gibi saçmasapan bi şeyler yazdı pınara. üstteki mesajı attığım sırada bilmiyorum tabii kim olduğunu bilmiyordum o kişinin ( twitter ismi vardı bi tek vs )
sonrasında başka bi konuda "=)" yazdığında olayı hatırlatıp güldüm ve haterım oldu ehehehe

sequonun bu saatte uyanık olmasını, patide ferrarisinin fotoğraflarını upload etmesinin aşırı saçma bi şey olduğunu düşündüğümden merak edip onu sordum yani. çocuğun, eşin var gecenin 1'inde ferarri fotoğrafı upload ediyosun gayli bi siteye. neyi mantıklı ki bunun ? eşli sorulu bi post atınca da niye terbiyesiz oldum anlayamadım.

Bir gün içerisinde yer aldığın değilde direk kendine ait bir ailen olurda sana böyle bir soru yöneltilirse ne demek istediğimi anlarsın umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

özet:
bi herif var. mütevazi ilk başta ama arada zengin takılıyo. zengin.
bi kızla tanışıyo. kız zengin, abisi de zengin, hep zengin takılıyo.
herif kızla tanışırken mütevazi takılıyo.
sonra kız bunu sallamıyo fakir herhalde ıyy diye.
sonra herif zengin takılmaya başlıyo, ferrarisini audisini garajdan çıkartıyor.
kız bunun hastası oluyor.
adam da ne yapsam bu para delisini diye soruyor.

ek paket:
forum zenginlerinden biri ard arda ferrari, maserati resimleri falan koymaya başlıyo
fitil ateşleniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...