Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

Korax said:

Aluriel said:

abi ben de onu tutuyordum başta da kendine merhemi olmadan başkasına gramer dersi vermeyecekti. herşeyi yapacktı ama bunu yapmayacaktı işte.

ne farkeder, parasi var. gerekirse turkiyenin en hizli ve duzgun yazan memurunu tutar, o söyler memur yazar, biz yetisemeyiz falan

yapmıyor işte kendi yazıyor, 4 kere editliyor bi de yine düzeltmiyor hataları, üstüne başkasına emin olmadığın konularda konuşup gülünç duruma düşme falan diye ayar veriyor bi de.

onun keyfi baska demekki, adam seviyo parayla veriyo ayari

Red said:

Korax said:

Aluriel said:

abi ben de onu tutuyordum başta da kendine merhemi olmadan başkasına gramer dersi vermeyecekti. herşeyi yapacktı ama bunu yapmayacaktı işte.

ne farkeder, parasi var. gerekirse turkiyenin en hizli ve duzgun yazan memurunu tutar, o söyler memur yazar, biz yetisemeyiz falan

kardeş zengini gördün güçlüyü hemen yanında olmalar destkelemeler.

yavas lan yetisemiom. emperyalizmin cocuklariyiz biz, para her kapiyi aciyo, fakircilik yapmayin. cinali yazdiydi 20 sayfa önce öyle bisey
Sosyal ağlarda paylaş

PastorOfMuppets said:

Tarlayı satıp araba mı aldınız lan, yanında fotonu koy boyunu posunu görelim görgüsüz-kun.

Pis dogulu esmer tipin yoksa bana xunn demesinler.

Oha doğulu değilim ama esmerim kesin facebooktan kopya çektin:) Safranboluluyum batı karadeniz orda büyüdüm 17 yaşıma kadar aslen babam ankaralı ama ben tanımadan vefaat etmiş.

Dur komik bi foto koycam en sağdaki ben.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...