Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

Aluriel said:

evli barklı adamsın, çocuğun var bi de üstüne. ama gelmişsin sidik yarıştırıyorsun patideki tiplerle şurda.

medal.jpg

Yok be yarıştırmıyorum yarıştırma yeri burası değil. Haftanın stresini atmak için hafta sonu paticiğe giriyorum bu tür muhabbetlerle saldırı alıp üstümdeki stresi 2 dk de atıyorum ve rahat rahat uyuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

şimdi siz ferrari alsanız girmez misiniz paticiğe bi ferrariye satcanız mı forumu :(

İşte asıl olay burada güzel bir nokta. Bizim şakirtler ferrariyi ulaşılamaz gördüğü için sahibi olan adamıda Bruce Wayne gibi görüyorlar.

Artık hayal alemleri ne kadar genişse bilemiyorum. Paticiğe üye olduğumda sözleşme arasında;

"Eğer ferrariniz varsa lütfen forumu terkedin" gibi bir ifade göremediğim gibi normalde patinaj konusunda takılıyorum araçlarla ilgili olduğu için ve araçlara olan yüksek ilgimden ötürü.

Ama arkadaşlara bunu anlatamadım. Googleye "ferrari" yazıp görsellere bastıklarında googleye "vay a.k görmemişi ya" diyip alt f4 çekiyorlar sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

googleye dedin ve kaybettin.

Bunuda tartıştık daha önce googleye doğrusu, varsa etrafınızda bir türkçe öğretmeni danışın.

Yazarken türkçe olarak okunur öyle ek getirilir. Guugıl demezsin.

Birde sana tavsiye birşeyi bildiğini sansanda birisine laf sokacaksan önce bildiğin şeyin doğruluğundan emin olacaksın. Yoksa yanlış şeyi savunup laf sokacakken komik duruma düşme bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Jaegerjaquez said:

şimdi siz ferrari alsanız girmez misiniz paticiğe bi ferrariye satcanız mı forumu :(

İşte asıl olay burada güzel bir nokta. Bizim şakirtler ferrariyi ulaşılamaz gördüğü için sahibi olan adamıda Bruce Wayne gibi görüyorlar.

Artık hayal alemleri ne kadar genişse bilemiyorum. Paticiğe üye olduğumda sözleşme arasında;

"Eğer ferrariniz varsa lütfen forumu terkedin" gibi bir ifade göremediğim gibi normalde patinaj konusunda takılıyorum araçlarla ilgili olduğu için ve araçlara olan yüksek ilgimden ötürü.

Ama arkadaşlara bunu anlatamadım. Googleye "ferrari" yazıp görsellere bastıklarında googleye "vay a.k görmemişi ya" diyip alt f4 çekiyorlar sanırım.

abi şakirtin ferrari ile işi ne allaşkına?

şakirt parayı kazandımı yardım yapar, insanlara dağıtır falan.

allah yolunda harcar her kuruşunu. dünya çapında okul açar. sonra o okulun geliri ile amerikada keyif sürer, kaset doldurur.

ne ferrrarisi be!

bi de ctrl w yapıyoruz abi. o tab gitsin ama diğer tablar kalsın. alt f4 çok sert. gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...