Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

Aluriel said:

ben niye içerliyeyim, akito içerlemiştir içerlediyse

oha ciddi diyorsun gece gece rumuzlarınızı karıştırdım.

aslında o gramer olayına kadar ben senden yanaydım da ordan sonra tarafsız olmaya karar verdim. topiğin gidişatına göre bi kaç bişey daha var aslında da dur bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Sequo said:

Aluriel said:

ben niye içerliyeyim, akito içerlemiştir içerlediyse

oha ciddi diyorsun gece gece rumuzlarınızı karıştırdım.

aslında o gramer olayına kadar ben senden yanaydım da ordan sonra tarafsız olmaya karar verdim. topiğin gidişatına göre bi kaç bişey daha var aslında da dur bakalım

taraf tutmak zorunda değilsin ki. doğru ne ise o. üzülmem mi gerekiyor şuan anlamadım.

Neyse bu sefer gerçekten yattım iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

şaka maka evli adamsa paticiğe girmesi normal.bekar olsa saçma olurdu

da işte adamın tek suçu devamlı arabam var imalı mesajları.tepki çekmemesi imkansız

hani bırak forumu eşine dostuna 2-3 böyle şaka yapsan soğurlar.internette daha rahat oluyor tabi

emekçi dolu forumda gereksiz bir eylem sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

şaka maka evli adamsa paticiğe girmesi normal.bekar olsa saçma olurdu

da işte adamın tek suçu devamlı arabam var imalı mesajları.tepki çekmemesi imkansız

hani bırak forumu eşine dostuna 2-3 böyle şaka yapsan soğurlar.internette daha rahat oluyor tabi

emekçi dolu forumda gereksiz bir eylem sdfs

Yahu ferrarisi olan adamı ferrarisi olan adam trollerse komik olur lol:)

Bu konuda sizle alakalı hiç birşey yoktuki misal yani. Sana değil lafım bu arada aman sende saldırma. Tırsıyorum.

"üşüyorum reissssssss"
Sosyal ağlarda paylaş

lan adamı araştırdım benimle aynı tarzda işler yapıyormuş yaklaşık olarak. :D

said:
2004 senesi mezunu bilgisayar mühendisiyim. Web yazılımla 98 yılından bu yana ilgilenmekteyim.

Türkiyede PHP yi ilk kullanan insanlardan biriyim bir çok seminer vs verdim bu konuda herneyse.

Yazılım firmam var bankalara sanalpos alt yapı sistemi kurduk visa ve mastercardın tavsiye ettiği bir firmam var.

Ama sadece bu değil ayrıca Sağlık firmam var. Bitkisel ürün getiriyorum türkiyeye ve türkiyede markalaşmasını sağlıyorum.

Örneğin: V-Pills besin takviyesi (penis büyütücü adında satıldı vs)
Kırmızı biber hapı (Zayıflama ürünü olarak satıldı)
Magna-RX (Penis büyütücü olarak satıldı)
VS, VS

İnşaat işi ile amatör olarak ilgileniyorum öncelik yok. Araba al sat yapiyorum. Alırım hevesim geçince satarım vs.

Araç alımını nakit yaptığım için genelde futbolculardan falan çok araç alıyorum dışarıya saçacak çok paraları olduğunu düşündükleri için daha ucuza kolay kanıyorlar.

Türkiyede bitkisel ürün çıkaracak vs tarzı firmaların tarım bakanlığı onayına yardımcı oluyorum.

Vs vs uzar gider. Arkadaşlık sitelerim, alışveriş sitelerim (saat ağırlıklı) var.

Markalaşmış bir çok internet sitesinde azda olsa ortaklığım var.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ahahhahahahhahahah topic çok iyi. sequo tüm flame'i üzerine çekmiş. işin garibi ilk fotoda kimse sallamamış, sonraki fotoda bi 'hı?' falan gelmiş, en son fotoda herkes çıldırmış asdkjlsdf

ben seviyorum zenginleri. keşke bir sürü zengin olsa patide. şöyle zengin oldum böyle çocuğu koydum şimdi garajımda 6 tane alikopter var dese. 430kmh ile giderken foto çektirse falan. değişik bi hayat yani. insana itici güç veriyo.

oturup 'sevdiğim kız' temalı konular açıp 9 senelik platonik aşkından bahseden metin 2 bağımlısı şişman ve asosyal arkadaşlardansa zengin hikayeleri okumayı tercih ederim.

cool story, guys.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...