Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

hamsilipilav said:

Sequo said:

hamsilipilav said:

ahah sakin ol sonradan görme kardeş

Reis o lafı söylemek için önceden görmek gerekiyor? Gördün mü? Hayır eeee?

gördün mü derken hani senin banka hesabındaki tüm paraları döküp de adımını atamayacağın bir hayatım var açıkçası ve senin gibileri de her zaman hayvanat bahçesindeki şempanzeler gibi izleriz. zaman değişir kapital el değiştirir ama mavi kan değişmez kardeş

yani şu lafları etmekte sorun yokta adamın esprisinde mi sorun var bunu anlayamıyorum ben.

2 günlük adam değil ki bunları dediğiniz. uzun zamandır forumda olan patinaj bölümünde takılan keyifli paylaşım yapan bi adam.

thrasty ile alakası yok yani onu söylemeye çalışıyorm

o kadar yancılık yapmış
bir tur bindirir herhalde msarettiye
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

moriarty said:

hamsilipilav said:

Sequo said:

hamsilipilav said:

ahah sakin ol sonradan görme kardeş

Reis o lafı söylemek için önceden görmek gerekiyor? Gördün mü? Hayır eeee?

gördün mü derken hani senin banka hesabındaki tüm paraları döküp de adımını atamayacağın bir hayatım var açıkçası ve senin gibileri de her zaman hayvanat bahçesindeki şempanzeler gibi izleriz. zaman değişir kapital el değiştirir ama mavi kan değişmez kardeş

yani şu lafları etmekte sorun yokta adamın esprisinde mi sorun var bunu anlayamıyorum ben.

2 günlük adam değil ki bunları dediğiniz. uzun zamandır forumda olan patinaj bölümünde takılan keyifli paylaşım yapan bi adam.

thrasty ile alakası yok yani onu söylemeye çalışıyorm

o kadar yancılık yapmış
bir tur bindirir herhalde msarettiye

konunun buna geleceğini biliyordum. şöyle bel altı vurmayın işte abi tanıyıp etmeden.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah moriarty yancı çıktı lan.sequo adamı gezdir bari.

adamın arabasına parasına kimse bişi diyemez de.gelip forumda 3 araba resmi dizip kız gelsin görsün aklı gider.3 ünü dizeyim mekana direk ilkokul kafası.olay gerçekçliğini de yitiriyor yani

herhalde şu forumda en nadir yapılan şey maddiyat üzerinden sidik yarıştırmaktır

millet döksün ortaya etilerde arsam zekeriyaköyde villam garajda porşum

imzalarımıza yazalım koç burssuz 2012 bmw
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ahah moriarty yancı çıktı lan.sequo adamı gezdir bari.

adamın arabasına parasına kimse bişi diyemez de.gelip forumda 3 araba resmi dizip kız gelsin görsün aklı gider.3 ünü dizeyim mekana direk ilkokul kafası.olay gerçekçliğini de yitiriyor yani

herhalde şu forumda en nadir yapılan şey maddiyat üzerinden sidik yarıştırmaktır

millet döksün ortaya etilerde arsam zekeriyaköyde villam garajda porşum

imzalarımıza yazalım koç burssuz 2012 bmw

Trolling lan o evli barklı adamım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

moriarty said:

abi niye büyüttünüz bu kadar? adamın sizin düşündüğünüz gibi bi niyeti yoktu ki. patinaj bölümünde falan gayet biliyoduk adamı hiç bi artislikte yapmıyodu

küçük bi espriye ne kompleks karıştırdınız arkadaş

Yine diyorum beni bilen ve niyetimi bilen biliyorum. İlk defa bir konuda birini trollemek istedim yanlız ne kadar çok laf sokmak isteyen varmış.

Beyler yukarıda paylaşılmış resimlerin hepsi zamanında "kanıtla" tarzı mesajdan sonra kanıtlandı.

Gösteriş değil bu. Ya yanlız şu var aman gösteriş yapmayacağım ayağına araçları saklayacak da değilim.

valla gördugum kadarıyla su mesajı yazana kadar 1 kisi laf etmis sana
euheu
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

Sequo said:

moriarty said:

abi niye büyüttünüz bu kadar? adamın sizin düşündüğünüz gibi bi niyeti yoktu ki. patinaj bölümünde falan gayet biliyoduk adamı hiç bi artislikte yapmıyodu

küçük bi espriye ne kompleks karıştırdınız arkadaş

Yine diyorum beni bilen ve niyetimi bilen biliyorum. İlk defa bir konuda birini trollemek istedim yanlız ne kadar çok laf sokmak isteyen varmış.

Beyler yukarıda paylaşılmış resimlerin hepsi zamanında "kanıtla" tarzı mesajdan sonra kanıtlandı.

Gösteriş değil bu. Ya yanlız şu var aman gösteriş yapmayacağım ayağına araçları saklayacak da değilim.

valla gördugum kadarıyla su mesajı yazana kadar 1 kisi laf etmis sana
euheu

AHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...