Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paraya tapan kiz ve durumlar durumlar...

Windrest

Öne çıkan mesajlar

Sequo said:

Akito said:

googleye dedin ve kaybettin.

Bunuda tartıştık daha önce googleye doğrusu, varsa etrafınızda bir türkçe öğretmeni danışın.

Yazarken türkçe olarak okunur öyle ek getirilir. Guugıl demezsin.

Birde sana tavsiye birşeyi bildiğini sansanda birisine laf sokacaksan önce bildiğin şeyin doğruluğundan emin olacaksın. Yoksa yanlış şeyi savunup laf sokacakken komik duruma düşme bir daha.

rage asdfsasdf okurken G-O-O-G-L-E diye okumadığın, guugıl dediğin sürece eki de ona göre getirmen okumada kolaylık sağlar. imla kasacam derken bu duruma düşürme kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu arkadaş bu parayı nasıl kazanmış merak ettim doğrusu.

3 tane ferrari seviyesinde araba gösterdi en az 200 milyardan 600 milyar yapar. 600 milyarlık arabaya binen minimum 1 milyonluk evi vardır. yan servetle birlikte 2 milyon+ lık mal varlığı olan birisi yaşını bilmiyorum 30-35 diyelim. bu parayı nasıl kazanmış merak ettim doğrusu. ben arkadaşın face hesabını filan buldum, evli barklı bir arkadaş. face te çok bilgi yaplaşmamış işiyle ilgili. birde firma buldum onun olabilir belki emin olamadım, bağdat caddesinden beşiktaşa taşınmışlar. çok dandik bir ajans'a benziyor oysa çok kalbim kırılır.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Akito said:

Bunuda tartıştık daha önce googleye doğrusu, varsa etrafınızda bir türkçe öğretmeni danışın.

Birde sana tavsiye birşeyi bildiğini sansanda birisine laf sokacaksan önce bildiğin şeyin doğruluğundan emin olacaksın. Yoksa yanlış şeyi savunup laf sokacakken komik duruma düşme bir daha.

o "de" ve "da" ayrı yazılır öncelikle. Türkçe'nin t'si de büyük yazılır. millete dil bilgisi öğretmeye kalkmadan önce 4 kere editlediğin kendi mesajına bi bakaydın iyiydi. komik duruma düşmek kısmına falan hiç girmiyorum hele

şimdi geleceksin büyük ihtimalle sen çok mu biliyorsun, cümleye büyük harfle başlanır diye
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Sequo said:

Akito said:

o "de" ve "da" ayrı yazılır öncelikle. Türkçe'nin t'si de büyük yazılır. millete dil bilgisi öğretmeye kalkmadan önce 4 kere editlediğin kendi mesajına bi bakaydın iyiydi. komik duruma düşmek kısmına falan hiç girmiyorum hele

şimdi geleceksin büyük ihtimalle sen çok mu biliyorsun, cümleye büyük harfle başlanır diye

çok içerlemişsin belli. mükemmel türkçe kullanmıyorum ama bu yüzden insanlara gidip de "ausdhuasd şunu yanlış yazmışsın bak la" şeklinde hitapda bulunmuyorum.

Bak tek bişeyi doğru biliyormuşum sende tek o doğru bildiğim şey üzerinden kendi kendini mat etmişsin. Ne kadar üzücü senin için.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Akito said:

Google özel isim öyle yazilmaz ferrarin var ama sonradan görmesin demek ki. Az araba al da bi hoca tut kendine.

Oh rahatladim
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Aluriel said:

Sequo said:

Akito said:

çok içerlemişsin belli.

ben niye içerliyeyim, akito içerlemiştir içerlediyse
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

çok samimi ve güzel anlatmışsın, sonuna kadar okudum. kız güzelse devam et ya. ben parasal olaylara tav olan kızları mantıklı buluyorum. erkek olarak düşünsenize. ben de şahsen ferrarili bi kızla çıkmak isterdim. maksat değişiklik olsun.

gerçi diğer mesajları okumadım 24 sayfa du okim.

hacı olaylar çok farklı yöne kaydı, herkez topic'i unuttu bile :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...