Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ODTÜ'de olaylar

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

eldar said:

Wynn said:

Kendimle çelişen hiç birşey koymadım. Kanuna göre protesto yapmadan önce valiliğe bildirmen gerekiyor; kanuna aykırı bir amaçla toplanıyorsanda izin verilmeyeceğini anlatıyor.

Sen kimseye haber vermeden toplanırsan kanuna aykırı hareket etmiş oluyorsun, kanun koruyucu poliste bunu seni zopalamak için güle oynaya kullanır diyorum. Aynı şeyi 4. söyleyişim bu, maymun bile anlamıştı şimdiye kadar.

Oraya binlerce polis yığmasalar, gaz bombası atmasalar. Bir bok olmayacak. Derse biri ya olursa, arkadaş hukuk öyle işlemez. Senin elinde kanıt olması lazım ancak ama somut kanıt. O zaman dersin bunlar bir şey yapacak müdahale edersin.

Al sana somut kanıt: Valiliğe bildirmeden eylem için toplanmak.

2500 poliste kampüs içindeki sivil polislerin istihbaratı üzerine getiriliyodur oraya. Yüzlerce adamın toplandığından haberdar olup öyle gelmiştir kalabalık polis.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

"Biat etmek o kadar da kötü birşey değil." said:

Ha şöyle baştan şunu söylesene, niye cahil cahil arügmanlar üretmeye çalışıyorsun. Adam gibi desene ben dünyaya ot geldim ot gideceğim, etliye sütlüye karışmayacağım. E be adam o zaman bu topicte napıyorsun? Yallah kendi işine.

Köle olmanın rahatlığı vardır, hiçbir seçim yapmak zorunda olmamak, senin seçimin bu olabilir tabi.

=)

Esas köle sensin. Fikirlerinin kölesi olduğun için hayatta hiç bir yere varamıyorsun.

Etliye sütlüğe karışıyosun da ne oluyo? Al işte zopalanıyorsun =)

Varsa yoksa devlet versin, devlet alsın, devlet yapsın. Başına kötü birşey gelince de devlet yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben mutluyum valla çok eğleniyorum şu an =) Ensesine vurulmuş horozlar gibi celalleniyosunuz saçma sapan konularda.

ODTÜ'lüler dayak yemiş yememiş... banane

Ama işte bu tepkileriniz sayesinde karakterinizi de görmüş oluyorum.

Bana ilkel,aptal cahil diyip sonra taşla sopayla ortalığı karıştırmayı haklı buluyosunuz ya daha ne diyeyim komik.

Geçmişte analarınız babalarınız ortalığı yakıp yıktı ateşe verdi, asker darbeyle ortalığı zor yatıştırdı.

Şimdi aynı şeyi yapmanıza olanak tanınmadığı için gene yaygara çıkartıyorsunuz.

Bu solcular çok enteresan oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

Aklı sıra yazdığı "ciddi" mesajların ne kadar saçma olduğunu anlayınca trollüğe vurdu. Bu da son mesajım oluyor doğal olarak.

onu da beceremedi, hala solcular falan diyo.
"insan gibi muamele isteyen, hakini arayan kim varsa solcudur, koministtir, allahsizdir, tuvaletten ciktiktan sonra ellerini yikamaz, karilarimizi da mi paylasicaz?" kafasinda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...