Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kar Dpt. Devam

Absolut

Öne çıkan mesajlar

İstanbula karın devamı geliyormuş. "klasik cümle" şu zamana kadar gördüğünüz bütün kışları unutun. En soğuk kış bu kış olacak. Doğal gaz faturaları cepleri yakmaya devam ediyor. Cicişlerin fotoları için tıklayın. Ama harbi haftaya kar geri gelio
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

İstanbula karın devamı geliyormuş. "klasik cümle" şu zamana kadar gördüğünüz bütün kışları unutun. En soğuk kış bu kış olacak. Doğal gaz faturaları cepleri yakmaya devam ediyor. Cicişlerin fotoları için tıklayın. Ama harbi haftaya kar geri gelio

cicislerin fotolarina tikladim.. acilmadi ve uzgunum.

bunun bedelini kim odeyecek?
Sosyal ağlarda paylaş

dana22 said:

pascalnouman said:

tıp o kadar ilerleyemediyse bunlar hep senin gibi sabahtan akşama forumda dolanan doktorlar yuzundendir kusura bakma

canim..kizmis bana..abi oteki bug..aile hekiminize gidip rapor iste..

iste 15 30 gibi bunlari yazmisim..bundan 2 saat kadar sonra sevdigim bir arkadasimin esi odamin 3 kat ustundeki hastane odasinda vefat etti ..tanidigim sevdigim 15 gun oncesine kadar konusup sakalastigimiz insani yaklasik 3 saat once morgda mermerin ustune kaldirip koyduk..gassali arabamla alip geldim evinden..sonra geri biraktim..

hayata dair birseyler oluyor 2 postun arasinda gecen surede kimileri icin hersey anlamsizlasiyor..
Sosyal ağlarda paylaş

az önce marmara üniversitesi hastanesinden dönerken kar başladı hava da buz gibiydi, tam e5'e dönen kavşakta sol şeritte araba durmuş lan ayıoğluayı durulcak yer mi ora derken yavaşlayıp sağa geçeyim dememle kaymaya başlamam bir oldu aa noluyor diyene kadar baya hafifçe olmak üzere bende yapıştım karşıya. allahtan sadece lastiği denk getirmeyi başardım hiç bişi olmadı, sonra farkettim ki öndeki abi baya yanlamasına girmiş refüje camı açıp geçmiş olsun deyip devam ettim asfdsa
Sosyal ağlarda paylaş

eregorn said:

Ben dedim. Ciciş var dedim. Kar yağacak dedim dinletemedim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...