Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hangi "su geçirmez" ayakkabı?

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

dasaaa said:

adidasın çifti 150gr daha hafif. sadece bundan dolayı bile adidası alırım. salomon'lar var. abi tekini atarak 4kişi öldürebilirim. düştüğü yerde el bombası etkisi yaratır bence.

adidas fiyat olarak da daha uygundur bence.

kaça bu modeller?

ulan sen değilmiydin adidas ayakkabı değil, bedava verseler giymem diyen. ahaha nası kişiliksiz bi adamsın lan
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

dasaaa said:

adidasın çifti 150gr daha hafif. sadece bundan dolayı bile adidası alırım. salomon'lar var. abi tekini atarak 4kişi öldürebilirim. düştüğü yerde el bombası etkisi yaratır bence.

adidas fiyat olarak da daha uygundur bence.

kaça bu modeller?

ulan sen değilmiydin adidas ayakkabı değil, bedava verseler giymem diyen. ahaha nası kişiliksiz bi adamsın lan

la salak model ve ürün bazlı konuş da gel.

ayfon manyağı mısın nesin lan. fan boi göt!

koşu ayakkabısı mı lan bu?
bot ulan bu bot!
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Çok hafif ve çok rahat öneririm

http://www.merrell.com/CA/en-CA/Product.mvc.aspx/19634M/41288/Mens/Chameleon-Thermo-8-Waterproof-Synthetic?dimensions=0

hafif değil.

adidasın 2 katı ağırlıkta.

sadece 400gr kaplama içeriyor zaten. süper soğuklarda değilseniz ya da dağa çıkmıyorsanız gereksiz bunlar ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Noyzura said:

Çok hafif ve çok rahat öneririm

http://www.merrell.com/CA/en-CA/Product.mvc.aspx/19634M/41288/Mens/Chameleon-Thermo-8-Waterproof-Synthetic?dimensions=0

hafif değil.

adidasın 2 katı ağırlıkta.

sadece 400gr kaplama içeriyor zaten. süper soğuklarda değilseniz ya da dağa çıkmıyorsanız gereksiz bunlar ya.

ya ben 300dk falan koşuyorum bacaklarım süper kaslı ondan hafif gelmiş özür dilerim yanlış bilgilendirdim arkadaşları düzelttiğin için saol dasaacım ;D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Merrell oneriyorum ben de. Sunu kullaniyorum: http://www.merrell.com/US/en-US/Product.mvc.aspx/24643M/55925/Mens/Ice-Jam-6-Waterproof Ankara'nin -10 sogugunda ayaklarimi sicak tutuyor, 2-3 derece normal sogugunda da rahat cok yunlu corap filan giymezsen.

Suradan alabilirsiniz: http://spxshop.com/?urun-30653-ICE-JAM-WATERPROOF.html

Sik sik sifirin altinda olan yerlerde dolasiyorsaniz tavsiye ederim. Ankara'da mesela Aralik, Ocak ve Subat ortalamari hep sifirin altinda, tam buraya uygun.

Merrell'in baska yeni modelleri de cikmistir kesin, bunlar ama 5-6 yil rahat giden seyler olduklari icin yeni ne var bilmiyorum. Agir ama, evet.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya ben 300dk falan koşuyorum bacaklarım süper kaslı ondan hafif gelmiş özür dilerim yanlış bilgilendirdim arkadaşları düzelttiğin için saol dasaacım ;D

önemli değil.

yine de you are doing it wrong.
kışın koşacaksan ayakkabısı bu değil. işte onun için salomon alıyorsun. koşu serilerinin hibridleri güzel.

bi de sende uzun mesafe falan gibi bişi koşacak tip yok abi. koşuyor olsan da aşırı kaslanmadığını bilirdin ya.

özetle hakikaten you are doing it wrong.
Sosyal ağlarda paylaş

Koşunca kas olmuyor be pek, tam tersine eriyor bacak yeminlen. Ben de koşuyorum sık sık, kürdan gibi oldu bacaklarım. .Ahanda bunu giyiyorum. Bacaklarım zor kaldırıyor. Çok ağır, giymek istemiyorum aslında. Eskise de yenisini alsam diyorum ama eskiyeceği de yok meledin, tank geçse üstünden bi şey olmaz. Çok sağlam yapmış itoluitler.

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

said:

önemli değil.

yine de you are doing it wrong.
kışın koşacaksan ayakkabısı bu değil. işte onun için salomon alıyorsun. koşu serilerinin hibridleri güzel.

bi de sende uzun mesafe falan gibi bişi koşacak tip yok abi. koşuyor olsan da aşırı kaslanmadığını bilirdin ya.

özetle hakikaten you are doing it wrong.

koşu ayakkabılarım Puma bu mereller kışın soğuğunda ya da suyund ayaklarım sıcak dursun diye. günlük hayatta zaten malum ninja ayakkabısı giyiyorum . en sevdiğim ninja ayakkabılarım :

son mesajında çok fazla "wrong" dedin ve depeche mode'dan wrong parçası dasaa için geliyorrr

[video]http://youtu.be/IvfcnpJRf0Q?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Koşunca kas olmuyor be pek, tam tersine eriyor bacak yeminlen. Ben de koşuyorum sık sık, kürdan gibi oldu bacaklarım. .Ahanda bunu giyiyorum. Bacaklarım zor kaldırıyor. Çok ağır, giymek istemiyorum aslında. Eskise de yenisini alsam diyorum ama eskiyeceği de yok meledin, tank geçse üstünden bi şey olmaz. Çok sağlam yapmış itoluitler.

ahaahaah aynen bende de var, 4.5 senedir oldu eskise yenisini alıcam alamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...