Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GOTY 2012

tomkat

Öne çıkan mesajlar

goty, yil icerisinde en cok konusulan, en cok oynanan, en cok satan oyun demek.

ama tabi ki kisisel gorus cok onemli burda

bazilari ya hic oynamadi diablo 3 ya da 4 saat oynayip birakti.

tabi ki onlar baska oyuna oy vericek

ama genele bakildiginda ne yazik ki goty diablo 3.

bende hayal kirikligi yaratmasina ragmen en cok oynadigim ve en zevkle co-op yaptigim oyun diablo 3

ben gidip de baska oyuna oy versem iki yuzluluk olurdu

gonullerin sampiyonu sorulsaydi Civ 5'e oy verirdim

gecen sene de istemeyerek de olsa skyrim'e verdim oyumu

cunku en cok zaman harcadigim single player oyun oydu.burda sayfalarca tartisildi falan.
Sosyal ağlarda paylaş

diabloda 300 saat played im var ki son 4 5 ayda acmadım bile galiba. iyi oyun iste 300 saat oynatıyosa kendini bi oyun icin yeterli. hea ben suan en cok oynadıgım civ 5 i sectim ayrı mesele o da 1 haftada 100 saat oynattı terbiyesiz gibi.

ama bi dk ya
saate bakcaksak dota lazım dota 2 de en az 600 saatim var bu yıl o da en az yani =)
Sosyal ağlarda paylaş

satış rakamları çıkarsa ortaya d3 haterları napar bilemedim sdf
900 saat falan oynattı diablo3 hiç bi oyunu oynamadım o kadar tabi bana göre iyi değil yoklukta çok iyi geldi.
ama eğlenerek oynadığım oyun nadir bu sene ya borderlands fena değildi bide skyrim oynadım lan ben sanki bu yıl niye listede yok diyecektimde kasım 2011de cıkmıs sdf
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

ciddi yazıyodum bende. adam sc tayfasındanmış.

ahah bu nasil bi mantik ya

tamam anliyorum populer olan bi seyden nefret etmek moda oldu son zamanlarda.ayrica hak da veriyorum cod gibi oyunlardan tiksinenlere, ben de sevmiyorum cod ve diger casual serileri ama populer olanlarin bazilari sc2 gibi mukemmel oyunlar oldugu gercegini degistirmiyor

son 10 yilin en iyi multiplayer oyunu sc2

rts single player campaign siralamasinda da birinci gelir

ben dishonored'dan hic hoslanmadim ama ona oy verenlere zevksiz casual diye bok atmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

geçen yılki anketi skyrim açık ara birincilikle bitirdi zaten.

evet

cok buyuk eksikleri olmasina ragmen kendini oynatmisti ve hic acimadan istemeyerek de olsa goty oyunu vermistim

anket zaten anonim, anca kendinize yalan soylersiniz diablo 3'u saatlerce oynadiktan sonra goty "benim icin" bu degil derseniz

ha genele bakildiginda zaten tartismasiz pc goty diablo 3 satis rakamlarina, oynayan kisi sayisina ve yapilan hype'a bakarsak

ben de bu iki verinin sentezini yaparak goty diablo 3 dedim

zaten civ 5 ve diablo 3 arasinda kalmistim ama mantikli acidan bakinca diablo 3 cikti sonuc
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

goty, yil icerisinde en cok konusulan, en cok oynanan, en cok satan oyun demek.

goty en popüler oyuna denmez, kaliteli, rakiplerinden farklı deneyime sahip, bir şeyler başarmış oyuna denir.
senin en çok diablo 3'ü oynamış olman da bir şey değiştirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...