Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

Paldır küldür titanlara girişmeyeceklerse onu vaad etmesinler sinirlerimizi bozmasınlar :p Aksiyon bekliyoruz combat bekliyoruz sonra bütün bölüm boyunca shit tier drama izliyoruz.
Gereksiz şeyleri çok uzatıyorlar. 20 sn sonra dolduracaklar dedikleri topu doldurmaları yarım bölüm sürdü, bi konuşmaya başlıyorlar aynı şeyleri aynı yüz ifadelerini tekrar ede ede aşırı bayık bir şekilde dakikalarca mal mal bakıyorlar, bölümün yarısı filan da Eren in gözbebeğine odaklanmış kamerayla geçiyor. Geçmişi hatırlamaya başladıklarında hepten sıçtık zaten, bütün bölümü yiyorlar.

Hikaye olmasın demiyoruz, olsun, hikaye gayet güzel zaten. Ama işlenişi çok tırt. Gereksiz sahneler fazla, uzatılan dialoglar bayık, drama kısmı gereksiz yere uzun, combat kısmı aşırı kısa tadımlık vermişler resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Sawer said:

Çok başarılı bir anime, oldukça da iyi gidiyor. Neyini beğenemediniz gene :D Hikaye olmasa, paldır küldür titanlara girişseler daha mı iyi olucak ?

Hiakye zaten yok ve bu kadar bolumdur paldir kuldur titanlar girisiyo zaten insanliga

Hani nerede shingeki? Hani nerede o acilistaki gaz?

Ereni titan yaptiklarinda hikayenin orjinalligi baslamadan bitti
Sosyal ağlarda paylaş

Niye ya ? Hikaye bayağa orjinal. Bence son bölüm dışında gereksiz bölüm yoktu, oda olur yani. Şimdi hepimiz naruto izlemiş adamlarız, 600 bölümün 500'ü çöp :D

Benim anlamadığım bu eren'in babası nerde ? Herif ilk bölüm at üstünde geliyordu bir daha gözükmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni update gelmiş.

Artık bayağı hızlı bi hareketle yakalayıp yiyebiliyolar, bu bile bayağı zorlaştırmış oyunu. Arkasında dururken elini direkt atıp bile yakalayabiliyor. Yani artık yakınlarında durmak ta yok.

Hedef gelmiş hookların nereye gideceğini, hook hedefe yetişecek mi gösteriyor.

Aşağı bakma açısı arttırılmış ama yukarı bakma azalmış sanki. Ama yine de çok daha iyi tabi.

Abnormaller eklenmiş aşırı hızlılar tırsıyorum aşağı inmeye^^ İlk gördüğümde HASS... diye görüp kaçtım şimdi oynamaya devam edemiyorum:p Koşup üzerine atlıyolar body slam şeklinde. Çok hızlı koşuyorlar, bayağı geniş AoE var, çabucak kalkıyolar. Nasıl öldürücem bulamadım daha.

Şimdilik farkettiklerim bu kadar. Ama oyun aşırı zorlaşmış normaller bile bayağı zor yakalama hareketi yüzünden, abnormallere dokunamadım bile.

//edit: 4 defa hamle yaptıktan sonra bir süre bekleyip dinleniyorlar öne eğilerek ama öyle dururken de kılıçla vuramıyorum, hook atıp üste çıkmak ta zor, üste çıksan yatayda hookla hareket etmek zor, giant üzerinde yürüyemiyorsun, e zıplayacak bir yer yokken special move u da isabet ettirmek çok zor. Kaldım öyle :/
Sosyal ağlarda paylaş

13

They see me rollin', they hatin'

http://i.imgur.com/2MNg2s0.jpg

bu çocukta en özgür kişi olmanın peşindeymiş. monkey d eren. lel

o değilde daha eren human form'da bir tane titan kesmedi şu kadar bölümde. op'ta titan'ı eren'in dublörü olarak levi kesmiş anlaşılan dsdsf

5dk'lık recap'ler usandırdı ama baya iyi bölümdü. tempo geldi hafiften. ama önümüzdeki ep filler olacak anlaşılan. değişik çizimler vardı ending sonunda

birde mikasa her "armin" deyişinde niye içim kıpır kıpır oluyor benim ya :P

Sosyal ağlarda paylaş

13

nihayet tröst savunmasını bağladılar, bütün sezonu bununla geçirmeselermiş keşke. 2 bölüm önce bitebilirdi en azından.

gene katliam oldu, marco da gitti. titan da yakaladılar artık onları mayuri tayço gibi birisine verirler ehu.

gelecek bölüm ilk sezon özeti, recap.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...