Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shingeki no Kyojin (Attack on Titan) (Mangadan spoiler vermek yasaktır)

Walrus

Öne çıkan mesajlar

vaperonun verdiği linkte bulunmuyor mu yeni opening?

şurdan itibaren çalan olabilir (4.dk)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AY-VqITnPrY#t=238s

belki şu olur (6.dk). en azından şuankine edit gibi şu. shitstorm dönmez fazla
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=AY-VqITnPrY#t=364s

zaten bir sessizlik hakim oluyor video bitince asdf

büyük ihtimal ereni titan formdayken gösteren bir opening olur o bakımdan değiştirmeleri doğal ama soundtrack çok iyidi amk
Sosyal ağlarda paylaş

Miniklerden bi tane kestim de aşırı zor ya. Yaklaştın mı direkt farkediyolar arkadan yaklaşma şansın yok, binaların tepesinde duramıyosun hep yerdesin, havada yön değiştiremiyosun, kendi etrafında dönemiyosun, tek darbede inmiyolar bayağı bi vurmak lazım(ya da gösterdiği bölgeye tam oturtamadım bilmiyorum ama minik olan için bile 3-4 defa vurmam gerekti enseye), enseye hook attığın zaman değdiğinde kılıç sallayamıyosun direkt beklemen gerekiyo çarptığın için filan aşırı zorlandım miniği öldürürken bile.

Ama oyun ÇOK iyiymiş, bayağı sardı. Kamera biraz daha akıcı, hareketler biraz daha esnek olsaymış mükemmel olurmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

8 tane kestim lan ehe ehe

Yalnız söylediğim yanlışmış, tek darbede de ölüyolar ama kılıç o dairenin tam ortasına isabet etmeli, kılıcın kesme çizgisi daireye değdi diye hasar almıyolar.
Çok gıcık ama, hook u tam ayarlıyorum atlıyorum enseye, sağ ile vursa öldürücem gidiyo sol kılıcı sallıyo ıskalıyorum deliricem. İki tane kanca lazım, daha akıcı hareketler lazım, bir de hangi tarafa vuracağını belirleyebilmen lazım. Şunlar olsa mükemmel bi oyun olurmuş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=eYtSNrDdUTA

Şunu loopa aldım oynuyorum deli gibi ahahahahah bağımlılık yaptı.
Hele climax kısmında denk getirebilirsem bayağı gaza getiriyo^^

Şuna kesinlikle doğru düzgün bir oyun yapmaları lazım ya. Tam oyunluk konsept.

Ama kenarlarda duran 8-9 tanesi hariç hepsi böyle 3-4 tane dip dibe oluyolar onları kesemiyorum, hataya hiç yer yok. En fazla 9 tane kesebildim.
Dip dibe olanlarda bi kere ıskaladın mı 2 giant yan yana durduğundan ve sen objelerin üzerinde duramadığından yere inemiyosun tepede kalıyosun hareket edemeden, hook atabileceğin daha yüksek bir yer olmadığından da kırıyolar ağzını. Az önce birinin alnının ortasına hook ata ata hayat mücadelesi verirken bir başka giantın kafasına çıkan 3. bir giant tarafından ezildim :/
Sosyal ağlarda paylaş

Bir süre karşılarında dur, ya yeri tepicek ya elleriyle yere vuracak 2 tür slam kullanıyorlar bayağı yavaş ikisi de. Onu yaparken arkalarına geç(daha hızlı hareket etmek için yere kanca atabiliyorsun, binaları boşver hiçbir işe yaramıyorlar ya yere ya enseye atıcaksın kancaları), sonra enseye atlayıp kılıcı indir işte.
Ama bayağı kasıyor isabet ettirmek. Yakınsan ensenin biraz altına, uzaktaysan biraz üstüne kanca atmak daha iyi sonuç veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...