Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

3. sezonun ilk 6 bölümünü arka arkaya izledim. İlk 6 bölüm fena degildi umarım ileride daha iyi oluyordur.

SPOİLER

Andrea gerizekalı mı olmuş nedir. Michone bir şeylere uyandı onu dinleyecene salak salak davranıyor. Merle aralarına kabul etmiş birilerinden hayır gelir mi hiç ? Valinin tuzaga düşürdügü askerler salak mı. Valinin onbaşıyı vurmasından en az 1-2 dk sonra digerleri ateş ediyor ve bu arada askerler mal mal bekliyor orası saçma olmuş.Bu askerler zombielerle kapışmış adamlar devamlı tetikte olmaları gerekiyordu oysaki. Rick tam bir pisikopata bagladı. Önce hapishanedeki suçlunun kafayı yardı eşi ölüncede tam zır deli oldu. Çizgi romanlarda hershle sapa saglam degilmiydi ayagına filanbir şey olmuyordu bildigim kadarıyla ?

Sosyal ağlarda paylaş

daryl'dan mı bahsediyon?merlden mi...
Frostbite said:

lan bi kurtulamadık redneck gülünden..

bölüm kötüydü demek istemesem de...kötüydü.How I met'in kötü bölümlerini 20 dk diyip çekiyorum ama walking dead...40 dk...üstelik 2 ay bekledikten sonra!

mesela

rick

yeter artık yaa....bir bitmediii şu lori davası...bir bitmedi ya...10 dk kaybettik loriyle...kaldı mı 30.

Sosyal ağlarda paylaş

Yahu bu dizi nedir lan böle..
izle izle izle.. her bölüm sonunda EEEEE ?
yap..
yani bu kadar 1.sezon harici FAİL bir dizi olamaz ya.. ne bir action ne bir hayretler içersine sokma ne bir alla alla acana öbür bölüm nolucak ya.. yaptırma olmazmı lan bi dizide..
şu dizinin sonu imdb de 7 - 7.5 falan.. bekleyin görün.
Sosyal ağlarda paylaş

Nako said:

Ahaha evet ya tam sarı bıyıkla sıska hatun konuşurken "lan bu herifte bir bok çıkacak tam sapıktır bu" diyordum ki kurşunu yedi kafaya sdf.

sarı hippi

iyi adamdı o ya...ben üzüldüm tam da carol ile aralrında bişi olacak yaşasın derken gitti.=(...yazık oldu bak oyuncak tabanca yüzünden içeri girmiş...:(

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...