Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Komutan said:

Önümüzdeki bölümde beklediğim iki sahne var. Dizide bu iki olay olacak mı veya olacaksa ne şekilde olacak merak ediyorum.

İkisi de olmadı. Dizi tahminimden yavaş gelişti, o olaylar sonraya kaldı.

Bölüm iyiydi ama final bölümü olarak zayıf geldi. Diğer sezonların aksine çok önemli veya bir sonraki sezonu merakla bekleten bir gelişme olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

Nigger_of_the_sand said:

ee o zombinin kanı rickin ağzından burnundan girmedi mi

girsin ne olacak ki zaten virüsü taşıyorlar
ölünce gg

Öldürme virüsüyle zombiye dönüştürme virüsü farklı

Zombi seni ısırınca ölüyosun, ölünce de zombiye dönüşüyosun

Sonuç olarak zombinin kanı ya da tükürüğü bi şekilde senin kanına karışınca ölüyosun
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

bir çok adam ısırıldı çok ölümdül ısırık almayınca yaşadılar daha önce
yaşamadılar mı şu zenci çocuk yaşadı ya hatta

oteki zenci adamda boynundan çok kötü ısııldı kan kaybından gitti

Yok yahu ne zaman oldu bunlar

Zombinin tükürük ya da kanı senin sistemine karışınca ve ölmen için daha acil bir sebep yoksa, hastalanıp ölüyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır Çok malzeme yaptılar okadar malzeme yaptılarki resmen 2 sezonluk malzeme topladılar bu sezonda.

incilden alıntılar da filan çok ilginç
kitaplar olsun çizgiromanlar dekordaki eşyalar bile hep bi referring var

Ayrıca bu

Wolflardan baya olay çıkacak zaten 1 sezonluk
1 sezonda zenci dayıdan tmm

Sosyal ağlarda paylaş

Eh ufak detaylara çok takmazsak yine fena sayılmazdı final. Bu gidişata göre iyi bile toparladı kanımca.

Her bölümden sonra da "ne kötü dizi" falan demenin lüzmu yok bence, beklentileri düşürmekte fayda var.

Ufak göremediğim bazı sorunsallar bölüme dair:

Glenn ne bok yemeye o herifin peşinden dışarı çıkıyor? Hani dizi içindeki mantığını şeyedemedim.

Rick'in kapının açık olduğunu gördükten sonra direk toplantı yerine koşup milleti uyarmaktansa hıldır hıldır zombi araması, aradaki time skip ve kimsenin zombileri farketmemiş olması klasik TWD zorlamalarıydı. (Kapının açık kalış kısmı ayrı komedi zaten asdf)

Mimarın boğaz kesilme sahnesi neydi öyle ya hahah absürt komedi filmi sahnesi gibiydi...

Daryl,gay ve zenci üçlüsüne kapıyı kim açtı da bir anda toplantıda belirebildiler?

Sosyal ağlarda paylaş

Last night's 90-minute finale of The Walking Dead last night was the highest-rated finale in the show's five-year history, delivering 15.8 million viewers and 10.4 million adults 18-49.

Hadi bu ok

De bu ne :)

http://mashable.com/2015/03/30/the-walking-dead-season-finale/?utm_cid=mash-com-fb-main-link

Diziyi seviyorum ben sorunum yok diziyle de 23 awsome moments :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...