Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

JestersTear said:

Ya ciddi ciddi şu mid season final'i çok beğenip çok iyi bulanlar ve çok başarılı olduğunu söyleyenler var, aklım almıyor artık bu kadarını. Yani akıllı mantıkl ıbir insan nasıl bunu söyleyebiliyor, nasıl dile getiriyor yemin ederim aklım almıyor bu kadarını artık.

Ben bu kadar kötü dizi izlememiştim gerçekten. İnanamıyorum iyi diyenlere ne kadar düşükmüş beğenme eşiğiniz, inanılır gibi değil ya artık.

Verdim ayarı

--
Governor kıytırık 3 dakika konuşma yaptı tanımadığı insanlara, sanki 20 yıllık paralı askeriymiş gibi komutanlarının emrine uydu o insanlar, ya olacak iş değil. Hani aklı başında bi insan şu muhakemeyi yapıyosa gerçekten ne koysan gider bu izleyiciye. Paralı asker gibi canını dişine takıp ateş ediyor manyaklar tanımadıkları bi psikopat için.

Aralarından onu daha önce tanıyan ve oraya birlikte giden kısa saçlı kız farkına varıp affalıyor ne olduğunu şaşırıyor ama diğer insanlar, hunharca ateş ediyor. Bu kız bu adamla birlikte geldi bu bile inanamıyosa biz niye inanıyoruz böyle diye bir kişi de çıkıp demiyor. Hakikakkten saçmalıkta çığır açan bir dizi.

O hengamede otobüse doluşanlar çocukları sktr edip kendi g.tlerinin derdine düşmesine ne demeli? Offf çok fena ya.
Ulan küçücük bebek var orada o hengame de kimse de çıkıp Judith nerede demiyor, ilk korunması ve kaçırılması gereken canlıyı ulu orta bırakıp g.t korkusundan otobüse doluşuyolar, ya sığır olmaları lazım ya o walkerlardan daha beyinsiz. Hangisi karar veremiyorum.

Headshot çeken küçük kıza diyicek bir şeyim yok zaten.

Ooofff ulan bu kadar kötü bi dizi olamaz hakkaten.

Önce biraz düşünseydin beğenenlere laf söyleyene kadar. Senin bok attığın herşeye bir açıklama bulduk biz... ama söylemicem böyle asosyal kal cahil kal.

Aklın almaz senin hadi bakim...
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzeldi. güzel yapan duygusal sahnelerdi. çocukların tyreese'i kurtarmasıydı.

governor'ın grubu öyle çabuk ikna etmesi biraz kolpa durdu tabii. onun hikayesini iki bölüme sığdırmak yerine sezon başından beri ara ara gösterseler daha inandırıcı olabilirdi. o zaman derdik haa adam şöyle şöyle ikna etmiş diye. beş dakikada savaşa ikna etmiş gibi oldu.

bebek kesin yaşıyordur. çocuklar kapmıştır, glenn kapmıştır falan. belki carol dönmüştür, o kapmıştır. hem şimdi tyreese belki onu affeder zira çocuklara silah kullanmayı o öğretmişti.

HERSHEEEEEEL. yazık oldu ya. babamdı o benim. hepimizin babasıydı. ne güzel ikna etmeye çalıştı governor'ı. adamdı be adam. :(

benim kafama takılan o fareyi kim kesti? ahah.

Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Ya ciddi ciddi şu mid season final'i çok beğenip çok iyi bulanlar ve çok başarılı olduğunu söyleyenler var, aklım almıyor artık bu kadarını. Yani akıllı mantıkl ıbir insan nasıl bunu söyleyebiliyor, nasıl dile getiriyor yemin ederim aklım almıyor bu kadarını artık.

Ben bu kadar kötü dizi izlememiştim gerçekten. İnanamıyorum iyi diyenlere ne kadar düşükmüş beğenme eşiğiniz, inanılır gibi değil ya artık.

Verdim ayarı

--
Governor kıytırık 3 dakika konuşma yaptı tanımadığı insanlara, sanki 20 yıllık paralı askeriymiş gibi komutanlarının emrine uydu o insanlar, ya olacak iş değil. Hani aklı başında bi insan şu muhakemeyi yapıyosa gerçekten ne koysan gider bu izleyiciye. Paralı asker gibi canını dişine takıp ateş ediyor manyaklar tanımadıkları bi psikopat için.

Aralarından onu daha önce tanıyan ve oraya birlikte giden kısa saçlı kız farkına varıp affalıyor ne olduğunu şaşırıyor ama diğer insanlar, hunharca ateş ediyor. Bu kız bu adamla birlikte geldi bu bile inanamıyosa biz niye inanıyoruz böyle diye bir kişi de çıkıp demiyor. Hakikakkten saçmalıkta çığır açan bir dizi.

O hengamede otobüse doluşanlar çocukları sktr edip kendi g.tlerinin derdine düşmesine ne demeli? Offf çok fena ya.
Ulan küçücük bebek var orada o hengame de kimse de çıkıp Judith nerede demiyor, ilk korunması ve kaçırılması gereken canlıyı ulu orta bırakıp g.t korkusundan otobüse doluşuyolar, ya sığır olmaları lazım ya o walkerlardan daha beyinsiz. Hangisi karar veremiyorum.

Headshot çeken küçük kıza diyicek bir şeyim yok zaten.

Ooofff ulan bu kadar kötü bi dizi olamaz hakkaten.

http://i.imgur.com/hJjFWi2.png
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

arcane said:

abi fareyi o kız kesti hatta elemanları da o öldürdü carol'da bunu gördü ve kızı korumak için ben yaptım dedi. hatırlıyorsanız bir bölümde kızlara bıçak kullanmayı falan öğretiyordu.

kesin böyledir. güzel teori (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

arcane said:

abi fareyi o kız kesti hatta elemanları da o öldürdü carol'da bunu gördü ve kızı korumak için ben yaptım dedi. hatırlıyorsanız bir bölümde kızlara bıçak kullanmayı falan öğretiyordu.

(tu) Dediğin çok mantıklı geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Sam said:

son bölüm

gov'nah da belasını buldu sonunda nihayet. artık oradan da mermi yedikten sonra kurtulmaz. yazık o millet de tam malmış, kimse "abi durun napıyoruz" demiyor.

Geçen sezon sonundaki saçmalığı hiç yapmasalar, bu gördüğümüz saldırı Governor ve Woodbury'deki adamlar tarafından yapılsa daha mantıklı olurdu. Oradaki adamların Governor'a bağlı olmaları anlaşılabilir bir şey, ama bu ekibin aralarına yeni katılmış bir adam için böyle bir çatışmaya girmeleri çok mantıksız.

Maalesef hayır

Silah sesini duyduk ama governorın vurulduğunu görmedik. Bence silahı doğrultan hatunu governorın adamlarından biri vuracak ve adamı sürükleyerek kurtaracaklar. Pansuman yapacaklar herif geri gelecek falan. Mişon salağı, kessene herifin kelleyi, ya da kolunu bacağını kes, zombi olsun takılsın. Hey allam ya. :(

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

"NEDEN İNSANLAR KENDİ CANLARININ DERDİNE DÜŞTÜ ELALEMİN ÇOCUĞUNU DÜŞÜNMEK YERİNE BÖYLE DİZİ OLMAZ, DİZİ KÖTÜ BEĞENENLER DAHA KÖTÜ" diyenler de çok iyiymiş top kek

Birlikte yaşadıkları 5-6 yaşlarında olan çocukları düşünmek yerine otobüse koştura koştura kaçıyorlar, tam bir sığırlık sen bu sığırlığı haklı buluyorsan diyecek lafım yok paşam.

el kadar bebeyi ulu orta bırakıp kimsenin aklına bile gelmemesini de kabul ediyorsun zaten rahatlıkla, e süpermiş o zaman hayat sana güzel be aga.

Ha aynı yazımda Governor'ın 3 dakika içerisinde Hitler'den daha etkili konuşma yapıp 20 yıllık paralı askeriymiş gibi o insanları komuta etmesini de yazmıştım ama bunun da doğru olduğunu bildiğin için o konuya değinmemişsin, afferim.

Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Vali

Governor geberdi gitti. Hala ölmemiştir diyenler kılıcın nasıl girdiğini görmedi herhalde. Geçtim kızı ölen kadının silahla vurmasını falan.

Neyle pansuman yapacaklar abi delinmiş ciğeri, böğrü? :)

Ben de kesinlikle tekrar çıkacağını düşünüyorum ilerki bölümlerde Governor'ın ölmüş olamaz.

Sosyal ağlarda paylaş

Vali ---Ben olsam öbür gözünü çıkarırdım ilkten---

Nasıl yaşayabilir? İzah istiyorum. Herifin ciğeri, soluk borusu kılıçla delinsin geçsin, sonra yaşasın. Bıraktım valkinded'i, gerçek yaşamda bile hastaneye götürsen ölüsü çıkar 10 dakikaya, böyle bir vakanın. Kaldı ki orada sargı bezi bile bulmak zor.

"Zombi dizisinde izah olmaz"la gelmeyin lütfen.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...