Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

zeper said:

gerildimm gene yaw=)

spo

Rick'in ailedeki psikopatlık bulaşıcı galba, Rick'in karısında biter, Rick'de başlar, onda biter, Carl da başlar...şimdi de kızı...=)
-is he dead?
-...
- okay.

Beth'i Rick'in kızı zannetmek için diziyi bir hayli dikkatsiz izlemek lazım.

Dizide Macon'dan bahsedilmesi ve ileride oraya gidilebileceği izlenimi verilmesi ilginç. Macon, Telltale'in oyununda Lee'nin ailesinin yaşadığı, ilk başta kaldıkları motelin içinde olduğu şehirdi. Oyunla bağlantılı bir şeyler olur belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

güzeldi bölüm klasik walking dead işte, nesini beğenmediniz

gerideki yorumları falan hiç okumadım da şu yüzden güzel değildi; son 1 dakika harici olan tüm olayları çıkar, sadece otur son 1 dakikayı izle gayet yeterli.

dizi kendi kendine bi abla karakter üretti ormanın içinden, 10 dakika içinde de karakteri öldürdü. İleride tekrar karşısına falan çıkabilir orasını bilemem ama hayatında çok bişey değiştireceğini sanmıyorum.

ayrıca;

market sahnesinde ölen karakter zaten diziye yeni girmiş bi karakterdi, lüzumlu değildi, fazlasıyla harcanabilir bi karakterdi. o yüzden ölmesi ya da ölmemesi çok bişey değiştirmiyor ki beth bile siklemedi afedersin. Ve son olarak, markettekilerin zombiler düşerken tam anlamıyla embesile bağlamaları nedir abi? yeri geldiğinde 500 kişilik zombi ordusunun arasına dalıp hiyaa hiyaa diye ağız burun kesip parçalayan adamlar, yanlarında fazladan 5-10 kişi olmasına rağmen 30-40 tane zombiyle başa çıkamadılar, doğru düzgün kaçamadılar falan, elinde bıçak mal mal bekliyo, düşene sapla, düşene sapla zaten düşenlerin yarısının kafası dağıldı kendiliğinden öldü neyin tribindesiniz yani anlamadım ki. Benim için gerçekten kötü başladı dizi umarım iyi devam eder.

Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Suyla ilgili bir şey olduğunu düşündüm bende, nerd tipli elemanın walker olması falan durup dururken normal değil.

Bu arada o walkerların tavandan düştüğü ortam baya karanlık, ve rain of zombies ciddi alan etkili bir spelldir.

Zaten herkes ölünce zombiye dönüşüyor, bütün bi sezonun olayı bunu ögrenmek, dizinin adının Walking Dead olmasının sebebi bu.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...