Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Valla 1.sezon iyidi ama 2.sezon cok sıkicıydı. Bi ciflikte gecistirdiler herseyi. Birde Shane gibi super bir oyuncu vardi bu dizide Jon Bernthal 10 numara oynuyordu. Rolünün hakkini veriyordu. Oda gidince dizi moka sardi maalesef. Merle'nin gitmesine üzüldüm. Umarim ilerleyen bolumlerde Daryl vali'ye guzel bir ders verir.

Sosyal ağlarda paylaş

Yok artık ya vali 40vs 1 de aldı hepsini.Bi taneside çekip vuramadı şu adamı.tyreesele katılan sakallı elemanda ayrı bi malmış vurmak için neyi beklediyse.Martinez ve zenci elemanda amma kansızlarmış adam soykırım yaptı bişe demediler.

Ama hiç böle bi son beklemiyodum bizimkilerden maggie,glenn,vali ölür diyodum andrea ölmez diyodum. paso yanılmışım sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

Final

Andrea'dan hazzetmeyenler, kına yakın lan. Gitti gül gibi kadın :(

Vali katliam sahnesinde milleti o kadar gafil avladı ki, oradakilerin hiçbirinin adamı vuramaması çok anormal değil. Beklemiyorlardı psikopatlığın böylesini, çil yavrusu gibi indirildiler.

1. ve 2. sezon finallerini daha çok beğenmiştim, onlarda daha vurucu, etkileyici olaylar yoğunluktaydı. Bu sefer 4. sezona geçiş için temeller atıldı ve bitirildi. Bakalım yeni senarist şapkadan nasıl tavşanlar çıkaracak.

Sosyal ağlarda paylaş

andrea'nın böyle ölmesi biraz saçma olmuş, tekme at bişey yap nedir lan. sanki ilk defa kısa mesafede zombiyle dövüşüyor kadın

bölüm iyiydi ama, governor'ın sonunda tümden tırlatmasını falan güzel yansıtmışlar

yalnız tüm woodsbury'yi alıp geldiler, kim bakıcak sonraki sezon o kadar insana, ne yiyecek ne içecekler. dahası.. NEREYE SIÇACAKLAR?!?!

Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha spoya almadım diye silmeden önce bi edit at, uyar. Modlugu ögrenemiyorsanız bırakın.

ANDREA GELDİGİ GİBİ GİTTİ: GERZEK GERZEK.

GET REKT, GIT GUD, STEP IT UP, GET DUNKED.

Serinini en lüzumsuz karakterini öldürdükleri için Walking Dead takdirimi kazandı. Biraz daha bulundursalardı sinirler iyice gerilecekti.

Governor olayının suyunu cıkarana kadar uzatmaya karar verdikleri için Andrea'yı öldürmenin getirdiği puanları geri alıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

3. sezon finali

andrea'ya yazık oldu, herşeye rağmen kötü değildi ama işte herkesi kurtarayım derken kimseyi kurtaramadı.

milton'a da ayrı yazık oldu, geçen bölümde öyle kendini belli etmesi aptalcaydı.

governor hepten sıyırdı, fedaileri de amma bağlanmışlar herife. öyle yabanda gezecekler anlaşılan.

neden hapishaneye getirdiler milleti akıl fikir, woodbury'de yaşasanıza. yıkıldı dağıldı zaten mekan.

bir de nihayet zırh giymeyi akıl edebildiler heh.

Sosyal ağlarda paylaş

spo

evet duygusalım evet ağladım lenn Andrea öldğünde hele ki...emniyeti açmayı biliyorum deidğinde sezon bir bölüm 2 aklıma geldi direk heyy gidi dedim bir devir kapandı.Üzüldüm işte tüm bitchliğine rağmen "she was one of us"
evet ben de woodburry'de yaşarlar diye tahmin ettim olmadı....belki kötü anıları var ondan=)
VALİİ...ulen sen ne manyak çıktın lannnn...ağır psycho çokk ağır....Milton'ı öldürüp.
you die or kill....or you die then kill
lafı güzeldi ama=) senariste rep.=)

Sosyal ağlarda paylaş

Önce paticikdeki yorumları okudum sonra talking dead'i izledim.

Aahhaha çok acayip yaa, patileri de çıkartıp oturtabilirlermiş oraya - ayni yorumlar. Andrea'yı beklemiyorduk, neden woodburryde kalmadılar, Gav. ne psikopatmış öyle.... Ayni. Tek yapmadığımız muhabbet kadınların saçları nasıl öyle bakımlı woodburry'de kuaför mü var muhabbeti ile, Carl babasına saygısızlık mı yaptı sorusu kalmış.

Bir de daryl anlattı, son bölüme kadar cast bilmiyormuş Andreanın öleceğini ve ayrılacağını, onlara da süpriz olmuş, kadın oyuncular ağlamış falan, herkes andreayı pek severmiş sette. Bi de çok komik bi kadınmış Andreayı oynayan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...