Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Walking Dead (2010) - AMC

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Hayır, dördüncü sezon için anlaşma yapıldı.

Hani çizgi romandan çok farklı gidiyor ama, onun hikayesinin şu anda ulaştığı noktaya da daha yetişilmedi.

Bu arada, dizinin ilk sezonu çizgi romanın birinci cildindeki olayları anlatıyordu, ikinci sezon ise ikinci cildindeki. Fakat 3. sezon, 3-4-5-6-7-8 numaralı ciltlere denk. Yani bu sezon malzemeyi epey bol kullandılar. Şu ana kadar 17 cilt çıktığı düşünülürse, bu hızla en fazla iki sezonda yetişirler.
Sosyal ağlarda paylaş

günün belli saatlerini o depoda geçiriyor olabilirler,merle de onlarla çalıştığı için biliyordur,aynı zombileri tuttukları mekan gibi bir nevi gov 'nın tekelinde bir yer.Düzenli olarak shiftle birileri duruyor.şansa governorda ordaydı
suBzer0 said:

nasıl güzel bölüm diyorsunuz abi şu bölüme? herkes zart zurt buluyor birbirini filan , acaip uyuz oluyorum o duruma.. marle nerden biliyordu orda olduklarını onların mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

Beni bu dizide çıldırtan en büyük olay. bunların bi yerlerde sürekli tıkılı basılı halde kalmış olmaları.. Ulan amerikanın diger yarısı ne alemde.. Ne diyo bunlar. Avrupa'da noluyo bunları bi aktarın.. Yani herifler sanki adada mahsur kaldı ve her yer zombi.. Koca amerika'da neler oluyo ne bitiyo hiçbişeyden haberimiz yok.
İki avuç insan birbirine uyuz oldu 12 bölümdür onu izliyoz.
Geçen sezonde Hörşil amca'nın çiftlik maceralarını izledik.
Yani paramız yok kıtaya açılamıyoruz diyin tamam diyeli bizde.
İlk sezon ne kadar efsaneydi sürekli bir ilerleme halindeler camp yapıp devam ediyolardı..
Bu kadar BAYIK olamaz yani bi zombie dizisi.. Şunu HBO'ya vericeksin show yaparlardı yemin ederim..
Sosyal ağlarda paylaş

Abi iletişim diye bişi yok adamlar bir yerden biryere gidiyorlar işte daha ne yapsınlar. Güvenli alan bulunca takılıyorlar sonra kaçıyorlar güvenli yer diye düşündükleri taraflara doğru.

Benim sinir olduğum hapishane bahçesindeki zombilere dokunmamaları. Yani çık tencere tava telin bi tarafına al eline mızrak gibi bişi geleni öldür temizle ortalığı kapat kapıları gene eskisi gibi paşa paşa domates ek biber yetiştir. Görende sanki bahçada 5000 zombi var sanacak, topu topu 30 tanesi arada sıkışmışki dediğim metodla 1 saate hallederler. Veya sal piskopat bebeyi çldürsün bütün zombileri. Tam manyak oldu bebe valla.

Sosyal ağlarda paylaş

Isin o kismi beni de cildirtiyor. Ulan tamam zombiler var dünya ele geciriliyor bilmemne de temizlik niye yapmiyosun. Sonucta sayili bu zikkimlar her gün belli sayida öldür temizle git gide temiz alanlari arttirirsin, ne bileyim hendek kaz bisey yap etc...

Yani insan vs zombi noktasinda savasirken 0 zeka kullaniyor olmalari cok kötü. Michonne efsaneydi mesela tek basina olmasina ragmen icraat yapiyordu en azindan. Askeri üs falan ele gecirirsin yani yasamayi planliyosan.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Isin o kismi beni de cildirtiyor. Ulan tamam zombiler var dünya ele geciriliyor bilmemne de temizlik niye yapmiyosun. Sonucta sayili bu zikkimlar her gün belli sayida öldür temizle git gide temiz alanlari arttirirsin, ne bileyim hendek kaz bisey yap etc...

Yani insan vs zombi noktasinda savasirken 0 zeka kullaniyor olmalari cok kötü. Michonne efsaneydi mesela tek basina olmasina ragmen icraat yapiyordu en azindan. Askeri üs falan ele gecirirsin yani yasamayi planliyosan.

Eğer olaya tamamen mantık çerçevesinden bakacaksak, zaten bu tür zombilerin dünyaya hakim hale gelmeleri mümkün değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...