Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık muhabbet kuşu yavrusu 4 adet kendi üretimim

mytheron

Öne çıkan mesajlar

KHaRoN said:

Llama said:

NolaxThensbane said:

muhabbet kuşu için 50 bayaaa fazla değil mi?

Birde birşey soracam bunları eve nasıl alıştırabiliriz. Yani sürekli salık halde iken kapı pencere açtıgımızda kaçmamasından bahsediyorum.

alışmaz öyle gider...

Benim ufaklik montunun ustune konup caktirmadan senle birlikte evden cikiyor. Farkedip bir de geri donuyorsun.

Kacmaya yeltendigini gormedim su ana dek.

Arada sirada oyuncak pesinde sacma ufak yerlere girip saklandigi oluyor bi tek.

şu laftan sonra alasım geldi ama eşim istemedi şans işte :|
Sosyal ağlarda paylaş

Direk vermiyorum ben bunları,ya rondoda minicik yapıyorum yada bıçakla rondo kıvamında kesiyorum,5 senedir hiçbirşey olmadı şükür bu tariften.Maşallah hepsi cıvır cıvır yetişti.Islak kesinlikle verilmez,havluda kuruyana kadar bekletirim ben.

KHaRoN said:

mytheron said:

Yem ucuz,su ucuz,arada yumurta haşlaması verirsin,elma armut,üzüm,maydanoz,dere otu,kıvırcık(pek önermiyorum ishal yapıyor)

Aman abi aman, seytan doldurur.

ufak kuslar icin muazzam tehlikeli bu 3 u. Uzumun kabugu, maydonoz falan bu ufakliklarda bogulmaya sebep verebilecek seyler. Su ana kadar olmadiysa buyuk sans. Uzumu soyup vermek, digerlerini ise vermemek lazim kesinlikle.

Cok guzel yavrular, beyaz kanatli mavi erkek sanirim, baya yaramaz bakiyor. 40 gunluk civari tam muazzam alistirma zamani.

Bir an once guzel yuvalar bulurlar ins.
Sosyal ağlarda paylaş

KHaRoN said:

mytheron said:

Yem ucuz,su ucuz,arada yumurta haşlaması verirsin,elma armut,üzüm,maydanoz,dere otu,kıvırcık(pek önermiyorum ishal yapıyor)

Aman abi aman, seytan doldurur.
ufak kuslar icin muazzam tehlikeli bu 3 u. Uzumun kabugu, maydonoz falan bu ufakliklarda bogulmaya sebep verebilecek seyler. Su ana kadar olmadiysa buyuk sans. Uzumu soyup vermek, digerlerini ise vermemek lazim kesinlikle.

evet maydanoz kanaryayada muhabbet kuşunada yaramaz boğazına yapışır öldürür, ayrıca portakalda öldürebiliyor yutamıyor kuş

inşallah kısa zamanda uzun yıllar ilgi sevgi verecek sahipler bulurlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...