Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık muhabbet kuşu yavrusu 4 adet kendi üretimim

mytheron

Öne çıkan mesajlar

Tek başına olursa alıştırması kolay oluyor,eşli olursa eşiyle ilgileniyor soğuyabilir sahibinden azda olsa,ama hiç değişmeyende var eş tuttuklarında,alıştırmaya ve kuşun karakterine bağlı.
Sadece kuru yem konusunda yeterli olmuyor,değişik tarzda arada sırada yeşillik meyve verilmeli,vitamin açısından.Benim 1 tane tek beslediğim adı ''güççük'' olan bir kuş var uçamıyor doğuştan,o na ne versek yiyor,peynir,ekmek,ekmek arası peynir :) ,galeta,mandalina,üzüm,yemek yerken masada ne varsa hepsinden tadıyor açıkcası :)
vitamin şart,yazık hayvana.
Ha bu arada Cuma gününe kadar patiden sahip çıkmazsa birisi talip hepsine,anası babasıda dahil,o alacak,inşallah buradan çıkar,sevinirim açıkcası patiden olursa
Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

Tek başına olursa alıştırması kolay oluyor,eşli olursa eşiyle ilgileniyor soğuyabilir sahibinden azda olsa,ama hiç değişmeyende var eş tuttuklarında,alıştırmaya ve kuşun karakterine bağlı.
Sadece kuru yem konusunda yeterli olmuyor,değişik tarzda arada sırada yeşillik meyve verilmeli,vitamin açısından.Benim 1 tane tek beslediğim adı ''güççük'' olan bir kuş var uçamıyor doğuştan,o na ne versek yiyor,peynir,ekmek,ekmek arası peynir :) ,galeta,mandalina,üzüm,yemek yerken masada ne varsa hepsinden tadıyor açıkcası :)
vitamin şart,yazık hayvana.

benim kuşta yemek yedirmezdi aynı odada, cakcakcak çirkefleşir zorlan açtırırdı kapısını sonra hop yemeğe ortak olmaya pisboğaz şey, sanırsın tam pansiyon anlaştık kuşlan lol
Sosyal ağlarda paylaş

Yanına alıp yatacan abi,çok iyi geliyor rahatlıyorlar bendekiler.İshal olurlarsa derecesine göre değişir ama genelde dayanamıyorlar,ceryan olmamalı kesinlikle kuşların olduğu yerde .En önemli kısmı bu zaten,aspirinde verilir bazen halsiz filan düşerlerse ama işi o dereceye getirmeden sebze meybe ve özel vitaminlerle güçlü tutmalı hayvanatı.Valla alacaksanız bugünden hemen söleyin yoksa yarın tanımadığım birine gidicekler :/
NolaxThensbane said:

ben hasta oldugunda (üşütme) bebek asprini veriyordum birde sıcak tutup uyutuyordum başka yöntemler neler var bildiğiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...