Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fazıl Say vs Yılmaz Özdil

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Gurbetçi bi vatandaşımız de demiş:
Nuray Fidan: Yilmaz Özdil popiler cümleler kulanarak kendisini vatan kahramani sayan altyapisi zayif küstah bir insan .Argo konusmayi kendisine meslek edinmis sövenist basit birisi neden bu kadar ciddiye alinir anlamiyorum.arabesk kültürün bir bekcisi.

Bunları görünce nerde o turkishmusic.org da yaşanan tartışmalar diyo insan hepsi kendi kendine takılmış lan o kadar komik değil.

Fazıl Say niye köşe yazarı oldu hakkaten ama puccanın yazar oldugu bi devir o da yazsın ne olcak diyo insan.

Bu arada Ercan Taner bile misyonunu tamamladı, ee bak Acun yapımları izlenmiyo, dünya değişiyo Yılmaz Özdil'in de artık sevimsiz yazılar yazdıgını birinin söylemesi lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

diyoruz gerçi meclis odun dolu zaten gitmiş gitmemiş ne fark eder. hükümet dediğin 2-3 adamın çekip çevirdiği diğerlerinin hayran hayran padişahlarının eteğini öptüğü bir oluşum olduğu için, hakan şükür eklendiğinde topluluğa pek bişey kaybetmiyor, zaten en alt seviyede.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş nerden biliyosunuz adamın kaç kere meclise gidip gitmediğini yahu? bi spor programı muhabbeti oldu diye adama "bi senedir meclise gitmeyen milletvekili" yaftası taktın.

milletvekili bebesi arkadaşım var h.şükürle 2-3 tane fotosu var meclis bahçesinde hadi bakalım bunu da açıklayın pis ateyizler sizi!!^^
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

arkadaş nerden biliyosunuz adamın kaç kere meclise gidip gitmediğini yahu? bi spor programı muhabbeti oldu diye adama "bi senedir meclise gitmeyen milletvekili" yaftası taktın.

milletvekili bebesi arkadaşım var h.şükürle 2-3 tane fotosu var meclis bahçesinde hadi bakalım bunu da açıklayın pis ateyizler sizi!!^^

adam meclise gidince tvye haber oldu gecen 2 hafta once. kameralar falan pesinden kostu aa hakan sukur meclise geldi diye.
Sosyal ağlarda paylaş

tellos said:
dünya değişiyo Yılmaz Özdil'in de artık sevimsiz yazılar yazdıgını birinin söylemesi lazım.

benim anlamadığım şey şu, (v)akit, sabah, taraf, zaman, bugün gibi gazetelerde çok daha eleştirilmeyi hakeden yazarlar var,
ama insanlar her gün ama her gün istisnasız yılmaz özdil'i kötülemek için yarışır vaziyetteler.
tamam çok mükemmel en mükemmel adam değil belki ama demek istediklerini mizahi bir şekilde aktarmaya çalışıyor. benzeri kıvamda karikatür dergilerini okuyanlar sonra gelip yılmaz özdil'i yerin dibine batırmakla uğraşıyor.
hani "bir köşe yazısı aynen makale gibi sayfalarca olmalı, oku oku bitmemeli" diyen kişiler olabilir, tamam. iyi peki, bu kişilerin neden cumhuriyet, sözcü, hürriyet, aydınlık gibi diğer gazete köşe yazarlarının yazdıklarından bahsettiğini duymuyoruz?
oysa her gün yılmaz özdil'in yazdıklarının ardından "twitter mesajı atmış, sms atmış, daha kısa yazaymış, çok uyduruk yazmış, berbat adam" gibi yorumlar duyuyoruz.
bu adamı sevmeyen kişilerin bu kadar yakından takip ediyor olması çok absürt. gazetelerde yazan başka köşe yazarı yok mu? var tabii. mesela genelde hürriyet'ten mehmet y. yılmaz'ı okuyorum, taraf, zaman gibi gazetelerden daha demokratik, daha avrupa'ya yakın, daha özgürlükçü ifadeleri savunuyor, ama onların yalakaca ve ikiyüzlü tavırları yok. mevcut durumu daha iyi analiz ettiği için hoşuma gidiyor. başka bir sevdiğim yazar can ataklı. vatan'daki köşe yazılarını takip etmiyorum, ancak televizyona çıktığında izlemesi keyifli oluyor. aklımdaki fikirlere en çok yakın şeyleri söyleyen kişi olduğu için hoşuma giden bir başka biri kendisi.
farklı farklı köşe yazarlardan bahsetmektense sadece yılmaz özdil'e odaklanmak, her gün onun yazılarına çamur atmanın nedeni, sırf yılmaz özdil popüler olduğundan dolayı marjinal gözüküp karizma yapmaya çalışmak olsa gerek.
sevmiyorsanız okumayın, takip etmeyin, gazetelerde çok daha farklı yazarlar mevcut.
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

ejderha katili kardeş şu atayiz lafını bırak artık vallaha kanser olursun
Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR said:

ne spor programi ya anladik cok seviyosun adami da adama guncel gundem hakkinda soru soruldugunu ''eoo oo ben o konu hakkinda bilgi sahibi degilim buyuklerimiz o konuda calisiyorlar'' falan gibi cevaplar veriyor. allasen ya.

bu kadar saftirik olmayin abi introduction to turkish politics 101 falan mi verelim size? sirf populeritesinden oy toplamak icin meclise sokulmus bir adam. sozlu anlasmislardir zaten basta meclise gelmek zorunda degilsin abicim sen secime katil sonra yine spor programini yaparsin arada hobi olarak da milletvekilligi yaparsin hem diye.

said:
AK Parti İstanbul Milletvekili Hakan Şükür, "Hatip Dicle’nin milletvekilliğinin düşürülmesi ve BDP’li milletvekillerinin Meclis’e gitmeme kararı almasını" nasıl değerlendirdiğinin sorulması üzerine "Gündemi takip edemedim. Bunun değerlendirmesini bizim büyüklerimiz, bakanlarımız, tecrübeli büyüklerimiz yapıyordur" dedi.

said:
Lig TV’de ücretli futbol yorumculuğu yapıp, partisinden de eleştiri alan ve krize neden olan AKP milletvekili Hakan Şükür, kriz oluşturmaya devam ediyor. Parti yönetimine haber vermeden yurt dışına giden Şükür’ün yerel seçimlere ilişkin Anayasa değişikliğinde oy kullanmaması parti kurmaylarını da kızdırdı.

said:
Bir televizyon programında , Hakan Şükür'ün bazı meclis oturumlarına mazaret bildirip katılmadığı günlerin akşamında LİG TV'ye çıkıp yorumculuk yaptığı belgelendi.

said:
TBMMnin önceki günkü oturumuna hasta olduğu için katılmayan Hakan Şükür hakkında Genel Kurul’da tartışma yaşandı. CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce, Şükür için önce “Ben Balgat’ta lisede ücretsiz ders vermek için başvurdum, Meclis Başkanı izin vermedi. Hakan Şükür’e ayda 200 milyar liraya yorum yapması için Başbakan izin vermiş. Milletvekilleri Başbakanın marabası değildir” diye konuşunca ortam gerildi. İnce sözlerini, “Ben Sayın Hakan Şükür’ü bu kürsüde aylık takibe aldım. 4 komisyon toplantısının 3’üne katılmamış. 35 açık oylama yapılmış 25’ine katılmamış. Hiç soru önergesi vermemiş. 11 milyarlık maaşı beğenmemiş, 200 milyar liraya gitmiş televizyonda yorum yapmış” diye sürdürdü.

kaynaklar:gazetecileronline, flasgazetesi, cnnturk; milliyet

Sosyal ağlarda paylaş

ya bu ülkede rasim ozan kütahyalı(ve karısı),engin ardıç,memetali birand gibi insanlar gazeteciyken yılmaz özdile laf atmak en sona kalır.bunu yapan da ya art niyetlidir yada at gözlüğü takmıştır bu kadar basit..
bide ömrümde torinolu şaban fanı da gördüm ya ölsem de gam yemem la artık..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...