Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CM101MMXI Fundamentals (2013)

progamer

Öne çıkan mesajlar

reyou said:

Ardeth said:

bu bildiğin stand up mı? adamın stand uplarının en komik kısımları bence seyirci ile etkileşim içersinde olduğu yerlerdi şimdi adam sahnede seyircisiz düz stand up mı yapıyor?

abi youtube da bi cem yilmaz falan diye arat allasen sdfsdf
seyici ile etkilesimin ne alakasi var, adamin daha onceki dvd lerini falan izlemedinmi, tiyatro sahnesindeki gosteriyi dvd ye cekip koyuyolar iste, milletle tas catlasa 2-3 dakka konusuyo tum gosteri boyunca
nasi bi bakis acisidir bu ahahah

yoo izledim ve seyirci ile iletişim halindeylen yaptığı espirileri de çok sevdim birader. hangi espiriyi daha çok sevdiğimin memuru musun? bence 3-4 şaka yapıp arada durup seyirciye satşması (dozunu abartmadan) oldukça zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

dun gittim.normal gosterilerinden farkı yoktu.komikti evet ama belden yukarı çıkmakta zorlandı esprilerinde.sinemada gidip izledigime pisman oldum.ses kaydı yeter hatta sinema cekimi bulursanız paranız cebinde kalır.

dün 3 sinema gezdim, hepsinde 22 seansına kadar full du.. sonra vazgeçtim netten izlerim diye, iyikide gitmemişim...
Sosyal ağlarda paylaş

bos bi seansta ailecek gidelim dedik resmen pisman oldum, kesinlikle aile ile gidilicek bisi degil en basta, digerlerini beraber izlemistik ama bunda kafadan bokunu cikarmayi basarmis belden asagi esprilerin, hani canli olsa tikandi yetemedi dicemde oda degil

cem yilmaz turk halkini cok guzel cozmus, orta kisimlar filan guzeldi baya ama salonda anca eki meki tebessum oldu, is cinsel organ esprilerine geldigi zaman koltuklari tekmeliyordu millet gulmekten, bu kadarmi seks konusmaya ac bir milletiz ya?

bitanede menapoz teyze vardi arkada oturan, isterik cigliklarla guluyor belden asagi esprilere, tepiniyro resmen, 10 dakika arada bu birinle konusuyo, diyalog aynen su:

-e cem yilmaz iste, gosteri cok bayik ama inan verdigim apraya acidim, gulunecek bisi yok iste hep kufur, belden asagi espriler filan, cikicam ama girdik iste bi kere

ikinci yarida en cok bu teyze guldu tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şimdi Budak 00:00 seansından geliyorum, full'dü salon.

Acaip güldük, çok beğendim. Herkes belden aşağı belden aşağı diyor da bence değildi dendiği kadar. En yumuşatılmış, en naif esprilerdi konu üzerinde yapılabilecek. Daha önce ki gösterileri daha cinsel içerikliydi diyebilirim hatta.

En iyi gösterisi bence bu, çok olgun, kontrollü, duraksamayan, her konusu zevkli ve "derdi olan" bir gösteri olmuş.

Adam en iyi ya.
Sosyal ağlarda paylaş

sabah anacığımı da kapızladım, beraber gittik. tıklım tıklımdı, ulan 2.5 hafta oldu hala kapalı gişe oynuyor herif.

2008'deki show'u ve soru cevap kadar gülmedim, ama bu demek değil ki anıra anıra gülmediğim sahneler yoktu. sinema ortamında bu kadar olurmuş, adam gene en iyisin yapmış. tespit konusunda en başarılı türk sanırım kendisi. sadece başta teknoloji kısmını biraz uzattı, biraz daha konu çeşitliliği olabilirdi sanki ilk yarıda.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

sabah anacığımı da kapızladım, beraber gittik. tıklım tıklımdı, ulan 2.5 hafta oldu hala kapalı gişe oynuyor herif.

2008'deki show'u ve soru cevap kadar gülmedim, ama bu demek değil ki anıra anıra gülmediğim sahneler yoktu. sinema ortamında bu kadar olurmuş, adam gene en iyisin yapmış. tespit konusunda en başarılı türk sanırım kendisi. sadece başta teknoloji kısmını biraz uzattı, biraz daha konu çeşitliliği olabilirdi sanki ilk yarıda.

AĞIR SPOİLER

Hİ GUYS!

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Burda anırdın di mi sfgsfd

Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

-Deno- said:

AĞIR SPOİLER

Hİ GUYS!

AHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Burda anırdın di mi sfgsfd

abi o efsaneydi beeee

bi de aygaz'ın o müziğini benim kadar duyan olmamıştır, her allahın günü 3 kere geçerdi evin önünden çocukkene
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sevmedim de durum viktorun söylediği gibi zaten aşağı yukarı.Sorun cinsellik üzerinden espri yapması da değil kaliteyi düşürüp işini sadece para için yapmaya başlamış olması bana göre.Önceden kendinden birşeyler katarak kaliteli iş yapıp hakettiğini düşündüğü fiyata satardı.Şimdi sürümden kazanayım diyip sikko esprileri yutturmaya başladı gidiyor nasıl olsa diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Beğenmeyene saygı duymak lazım ama sorun çogu kişi için cinsellik olmuş sanırım ? İyi güzel hoş da cinsellik yada belden aşşagıya olmadan kalite ile karamizah ile onca saati nasıl doldurursun önceki gösterilerinde gösteri 3 saat ise bunun zaten 1 saati salondaki adamlara laf atması ile geçiyordu.

Böylesi çok daha iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...