Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam winter sale

OsManiaC

Öne çıkan mesajlar

Zealotone said:

Forge nasıl bir oyun, tavsiye eder misiniz?
?

Allah yazdıysa bozsun. Böyle kötü pvp olmamalı, karambolde kim kimi dum dumuyor belli değil. Adamla resmen birbirimizi göremediğimiz uzaklıktan yardırıyoruz range büyüleri ölüyor/um. Mapler bir çirkin, sesler bir kötü, oyun stili saçma sapan vs.
Sosyal ağlarda paylaş

wishlist'imde 66 tane oyun var. 4 tanesi falan 75% indirime girdi, onlar da listedeki almak istedigim son oyunlar falandi.

su community's choice olayinda, eger senin sectigin kazanirsa bi' 25 cent falan indirim yapsalardi alacagin oyuna mesela. stack'lenebilseydi o. veya atiyorum community's choice'tan cikan oyunu sectiysen, o oyuna ekstra 10% alsaydin vs. bayagi sakil gecti bu sale.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Witcher 2'ye 5 pound verilir mi hacilar ? Alayim mi ?

İlk oyunu sevdiysen, al tabi. Çok olumlu notlar topladı zaten.

Bu arada gözlerden uzsk kalmış bir LucasArts Adventure Pack var Steam'de. Eski klasikleri içeriyor, Indiana Jones and the Last Crusade, Fate of Atlantis, DIG, vs. Meraklısına. :) Ama indiriminin bitmesine 1 saat falan kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Meraklısına denildimi ordan kaçacaksın ,tercümesi kazıklayacak keriz arıyoruz demektir . Duydunmu hemen kaçacaksın .

Not: Kazıklayacak yerine başka bir kelime yazcaktım ama vazgeçtim.

AscAnsio said:

Bu arada gözlerden uzsk kalmış bir LucasArts Adventure Pack var Steam'de. Eski klasikleri içeriyor, Indiana Jones and the Last Crusade, Fate of Atlantis, DIG, vs. Meraklısına.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...