Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emrah Serbes

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Habertürk'de coşmuş coşturmuş dün gece.

said:
- "behzat ç. 80. bölümde kck tutuklamalarına değineceğiz. kaldırın yayından, haydi hodri meydan!"

- "cumhuriyet tarihinin en insafsız başbakanı şu an başımızda olan başbakandır."

- "hiçbir ülkede mizahçılar hükümetin yanında yer almaz. salih memecan'ın çizdiklerine ancak tayyip erdoğan güler."

- "meclise girdim. akpli vekiller gizli gizli bahçede sigara içiyorlar. la oğlum liseli misiniz?"
Sosyal ağlarda paylaş

salih memecan bazen bayiyo harbiden. kadrolu musun arkadas yea.

hani politik karikatur genelde biseyleri elestirmek icin yapilir. hadi AKPnin yaptigi herseyi seviyosun tamamen diyelim (gerci hic bisey yok desen bile egitimle ilgili bir suru sacma politikasi var da neyse) AKPyi ovme karikaturleri oluyor ya bazen off icini bayiyo insanin. git bari CHPyi elestir bir kurumu elestire ne bileyim yea.
Sosyal ağlarda paylaş

abi valla bana da biraz karizmayı çizdi gibi geldi ahahhaha. eğer sarhoş değilse, normal hali buysa sadece yazı yazsın bence. ciddi konulara girecek hitap yeteneğinden yoksun gibi biraz.

ha salih memecan ayarı çok iyiydi de, geri kalanını pek dikkate almaz gibi kimse. sallıyorum yazı yazarak yapsaydı bu lafları çok daha etkili olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

adamın kafası iyi veya değil önemli değil. Sarhoş olan adamın dili açılır. Yani tavırları, konuşması falan değişmez pek. Bana alkollü falan gelmedi zaten. Gayet samimi bir şekilde konuşmuş ama adam böyle demek. Dediğim gibi liseliden pek bi farkı yok konuşma tarzı olarak. Tespih çeker gibi abi diyor zaten en uyuz olduğum şey gitmiş canlı yayında böyle konuşmuş ayrıca ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...