Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Bak 5 kisi girin izleyelim diyorum yemiyor. Turnuva yapiyorum tesebbüs bile eden yok birisi bahane uydurdu evinden katil madem dedim sesi cikmadi.

Pati dotasi cevirelim dedik 3 gün döndü 4. Gün birbirine küstü millet daha da kimse gelmiyor.

Dayak yiyip yiyip mm yok diye aglayin. Her bahse acigim, benim hesabimla girin oyuna oyunda geri kalan 9 kisi icinde en kötüsü olacaksiniz her iddiaya girerim. Ben sizin hesabinizla gireyim ilk 10 oyunumun 7 tanesini banko kazanirim ruslariniza ragmen.

Yetemeyip yetemeyip aglamayin...
Sosyal ağlarda paylaş

istediğin kadar egonu tatmin et, burda kimsenin uluslararası çapta dota oyuncusu olduğu iddaası yok, fakat level 14 e kadar ultisine vermeyen rubick de görmek istemiyorum takımımda, bunun için her oyun nefessiz deny kaçırmamak kusursuz oynamak zorunda değilim, götümü yaya yaya eğlenmek için oynuyorum.

yani gerçekten sayfalardır tartışılıyor bu mevzu ne anlatılmak istendiğini anlayabilecek kapasiten olduğunu düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

istediğin kadar egonu tatmin et, burda kimsenin uluslararası çapta dota oyuncusu olduğu iddaası yok, fakat level 14 e kadar ultisine vermeyen rubick de görmek istemiyorum takımımda, bunun için her oyun nefessiz deny kaçırmamak kusursuz oynamak zorunda değilim, götümü yaya yaya eğlenmek için oynuyorum.

yani gerçekten sayfalardır tartışılıyor bu mevzu ne anlatılmak istendiğini anlayabilecek kapasiten olduğunu düşünüyorum.

Bense malesef senin anliyamayacak kapasitede oldugunu görüyorum.

Lvl 14 te ulti vermeyen rubick'in oyun id sini istemistim gecen sefer de yine vermemistin, görmek isterim kendisini.
Sen götünü yaya yaya oynadigin icin sistem de sana götünü yaya yaya oynayan oyuncular veriyor iste bazen kazaniyorsun bazen kaybediyorsun.

Gayet net konusuyorum ben, oyunda bi MM sistemi var ve mükemmel degil ama iyi calisiyor. Bazen ben de lanet edip kfrediyorum ama gercek bu. Gayet basit 1 hesapla giriyorum her 2 oyunda 1 complete retard denkgeliyor digeri ile giriyorum her 10 oyunda 1 taneye düsüyor oran.

Sizin oyunlarda oran oyun basina 2-3 retarda kadar cikiyor iste.
Sosyal ağlarda paylaş

DeathLord said:

Sen %60 san oyun sana %50-%70 araliginda adam atiyor cogu zaman bazen search range daha kisayken daha isabetli daha uzunken daha isabetsiz sekilde de dagiliyor.

ATMIYOR
istediğin kadar çabala bunu kanıtlayamazsın. valve'den MM range'i olmadığına dair açıklama olmasına rağmen böyle sıkmalara çalışıyorsun hala.
laf altında kalmayayım diye boş konuşup duruyosun 2 saattir.

git bi dota2 nin orjinal forumlarında bu yazdıklarını oradaki matchmaking başlıklarına yaz izle sonra sana nasıl muamele çektiklerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

DeathLord said:

oyunda bi MM sistemi var ve mükemmel degil ama iyi calisiyor.

valvin baş şişmanı bile mm bok gibi derken iyi çalışıyor demek hhahaha tam rusluk bi hareket

Mm gelistiriliyor zaten bu amacla, oyun sonuna konan anket zimbirtisi da yine bu amacla kondu.

Dedigim gibi mükemmelden cok uzak ama iyi calisiyor bana göre. Beni sizle ayni oyuna düsürmedigi sürece de bana göre iyi demeye devam edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

evet canım benim ratingim zaten, wardı geçtim cour almayıp kill çalan support ile, action girmeyip ormanda kasarken 10 kere ölen naix ile falan eşit

Bak, burda spark var konuda ekürin bir kere oyununu izledim bi kac ay önce thd ile yanindaki carry herodan catir catir creep aliyordu bunu da alabiliyorsa o alsin tarzinda bi aciklamayla kapatmisti konuyu.

Baska da bisey demiyorum zaten, nasil olsa senin dedigin gibi nato kafa nato mermer anlamayacaksiniz. Bildiginiz gibi oynayin, bildiginiz gibi küfredin ruslara, aglayin sonra mm sistemine.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

yaw bana mı bişi oldu anlamadım
350 fln win var. bir de sadece abd doğu seçiyorum. 1-2 haftadır bir tane rus görmedim. süper adamlarla oynuyorum hepsi konuşuyor oynamayı biliyor fln streak yapıyorum sürekli.

abd doğudan mı oluyor mmyi mi düzelttiler noldu

cabot said:

Böyle dedin ben de direk usa dogu sectim. Bakalım ruslardan kurtulucaz mı.

En iyisi takım bulmak gerçi pub oyunlar leş. Yok mu bu saatlerde oynayan takım beni alsın

ben bu arada yazmayı unuttum all random harici oyun girmiyorum. galba ondan oluyor bu kalite. en önemli şeyi yazmamışız. pickler leş gelmediği sürece en azından oyunlar çekişmeli oluyor. ap girim ilk 15 dakkada farkın 30 açıldığı oyunlar hiç olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Party sistemi varken tabi ki ayrı seviyedeki oyuncular karışır. Belki single girenlerle partyleri ayırabilirler. Gabe Newell, mm sistemi konusunda bir şey demedi, rankinglerin geliştirilmesi gerektiğini söyledi.
Ancak Sparkcaster'ın şu dediği doğru casual oyuncuya göre değil DOTA 2.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben burada anlatamadim zaten. Weplada oynarken rating sistemi getirdiler
baya net rating görüyordun algoritmasi vardi falan filan. Oyuna alicagimiz oyunculari kendimiz seciyoduk, istemedigini atiyorsun falan e yetmedi adam kac oyun oynamis kacini yenmis, kac kere quitlemis ortalama hero öldürme sayisi asisti carti curtu creep kill/denie ortalamalarina kadar görüp seciyoduk.

Bak yetmedi belli bi havuzdu sonucta oynadigimiz rating araligi banlist vardi özel not alma ihtiyaci duyuyoduk vs...
Yine de oyunda malliklar yapiliyordu cildirtiyolardi vs.

Bir oyuncunun 2 oyunu birbirini tutmazken özellikle bi heroyla/rolle sov yaparken digeriyle feed show yapiyorsa denge yakalamak mümkün degil. Ancak belli bi seviyenin üzerindeki adamlar kazanmak icin takimdakilerle konusmak/anlasmak zorunda oldugunu biliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

ben bu arada yazmayı unuttum all random harici oyun girmiyorum. galba ondan oluyor bu kalite. en önemli şeyi yazmamışız. pickler leş gelmediği sürece en azından oyunlar çekişmeli oluyor. ap girim ilk 15 dakkada farkın 30 açıldığı oyunlar hiç olmuyor.

Dün gece işte 3 oyun attım heralde usa eastte. zaten ben de ap oynamıyorum. single ve random genelde.Birinde yine çok kötü oldu rus değil bu sefer brazilyalı mı artık nereliyse ispanyolca konusan adamlara denk geldim. Digerleri iyiydi en azından daha iyi iletişim vardı. Zaten ben de cok iyi değilim 70 fln winim var %50'ye yakın ortalamam da
Sosyal ağlarda paylaş

abi -ar girince sadece lose treak yada win streak olmuyor. Şuana kadar en dengeli ve zevkli oyunlarımı -ar da oynadım.

Denge olmazsa zaten eziliosun çabuk bitiyor.

Stat rating felan olmadığı için millet win alma peşinde değil pek hemen hemen zevkli oyun olmadımı herkez bitiriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...