Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

İnanılmaz gerçekten ya,
biri götünden racism diye bişey uydurmuş bu yanlış olsun demiş, o it yüzünden EMBESİLLERLE oynamak zorundayız. Neden çünkü ayırırsak ırkçı oluruz ve bu yanlış. BSG.
Bütün bir nasyon gerizekalıysa benim ne suçum var ya.
YETER ÇOK DOLDUM.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni acc açmıştım ben, 3 oyun sonra high a çıktım 14-0 gibi bişey yaptım, bırak oyunların kalitesinin artmasını yanıma 4 er 4 er rus vermeye başladı. 4 tane carry pickliyorlar, aptal aptal herolarla ortaya gitmek isteyip sen invokerla yapmak isteyince feedlemeye başlıyorlar, hayvan oldukları için rusça konuşmadığını anlamıyorlar asla, adama ingilizce cevap veriyorsun sana rusça bağırıyor. Ward mard hakgetire. Bir de üstüne diğer ruslarla tepkimeye girip seni reportluyorlar herşey için. Bu kadar gerizekalı çöp bir millet yok gerçekten. Heriflerden nefret edince sen suçlu oluyorsun bir de.

Artık solo girdiğimde her rus geldiğinde karşı base e sağ tıklıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:

YA EU WEST SERVERINDA SPEAK RUSSIAN PLS DEDİ ADAM BANA HERIF. Takımda riki varken shadow fiend e lothar yapıyor ki karşısı daha efficent bir şekilde gem alsın.
Hayvanlar kısacası başka birşey değil.
ben direk MATRUSHKA ????? falan diye konusmaya baslıyorum. sonra cevap falna veriyolar mı emin deilim muteluyorum direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:

İnanılmaz gerçekten ya,
biri götünden racism diye bişey uydurmuş bu yanlış olsun demiş, o it yüzünden EMBESİLLERLE oynamak zorundayız. Neden çünkü ayırırsak ırkçı oluruz ve bu yanlış. BSG.
Bütün bir nasyon gerizekalıysa benim ne suçum var ya.
YETER ÇOK DOLDUM.

Kardeşim gel 2 el rus free lol at dünyan degisecek, baya da güleriz dfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...