Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

ilk 6 7 dk icinde phase boots cıkarsan 3 range 1 slowdan 100 kat daha kuvvetli. bu kadar basit. siz pt yaptıgınız icin birilerini kovalarken slow a cok ihtiyacınız oluyo early de. yoksa ne damage icin ne de birini yakalamak icin o slow a ihtiyac yok. uzerine de domi yasha yapın eger mom u cok tehlikeli buluyosanız. bitti gitti. dakka 20de sunlara sahipsen(phase,domi, yasha) herhangi bi int herosuna rakipte 3 4 kere vurup assasinate i cakarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

kek said:

reampage said:

şuanda herolar almıomu ranged olanlar bonus ? global olarak yoksa sadece rangeden mi alıo ? geçen drow buffu vardı üstümde

Drow Ranger
- Trueshot Aura now only affects non-hero units within 900 range of Drow

sadece etrafıncaki range creepleri etkiliyor şu an. bi önceki hali global ve heroları da etkiyordu.

yok öle bişi o dota 1dir precision aura zaten drowun ki
Sosyal ağlarda paylaş

BlueDreams said:

Hayır açtım merak ettim sniper armlet yapmış o oyun. Yani o armlete değil de adamın vermediği spell üzerinden eleştirmiş olması zaten baya kötü :)

yoo o oyun üzerine qq yapmadım ki, şu ana kadar takımımda 1. skill e vermeyerek başlayan tüm sniperlarla istisnasız hep kaybettim, çünkü hepsi rustu
karşıda 1. skill vermeyen varsa da zaten direk ezdim eğer takımlar dengeliyse
Sosyal ağlarda paylaş

ne, ne? bir de sharapnel almayı değil, lvl 1'de almayı mı tartışıyoruz. lvl 1'de sharapnel alan adama küfrediyorum ben bu arada genelde. headshot o ünlü update'ten sonra op oldu, headshot mı almayacaksın? yoksa sniper almayı ancak düşünmemizi sağlayan heronun asıl olayı range'i mi?
sniper oyundaki en düşük hp'li hero mu bilmiyorum, ama ilk üçtedir. ölmemesini sağlayan 2 ana şey var. range ve positioning. belki headshot'ı da sayabilirsin adamı yanına yaklaştırmamak açısından. kaçış mekanizması da olmayan bir hero ayrıca. sharapnel seni yaşatmaz, kill de kolay kolay kaçırmazsın sharapnel olmayınca. herşeyi geçtim, sniper'ın öyle sharapnellik bir mana pool'u da yok. bir kere kullan bitsin manan gibi bir durum var.

kısacası çoğu durumda sharapnel en son alınır, benim düşünceme göre. belki kuleye de damage verdiğinden early push stratejilerinde alınabilir; belki hakikaten çok az disable'ı olan bir takımda alınabilir(ki yine headshot daha çok disable edecektir muhtemelen), ama geri kalan durumlarda, ı ıh. en son derken bu arada stats'ten de sonra alınma ihtimali var tabi, veya biraz stats biraz o şeklinde dengeli.
ha bak açıkladım kendi nedenlerimi. sen de açıklarsın, ondan sonra millete noob diye flame'lersin, benim görüşüm budur.

ha bi de buna ithafen:
Sparkcaster said:

normal tier daha sinir bozucu lan, high a çıkınca karşı takım da güçleniyo senin takıma 1. skill vermeyen snipler
vanguard yapmadan team combatta hayatta kalmaya çalışan dram yüklü anti mageler vs var

hiç bir competitive oyunda vanguard aldığını görmedim anti-mage'in en az bir aydır. battlefury -> manta gidiyorlar genelde, ondan sonra abyssal blade veya tarrasque, bazen bkb genelde. kısacası vanaguard'sız giriyorlar her savaşa haberin olsun. ki am ile ne zaman fight'a gireceğini bilirsen ölmezsin kolay kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...